صفحه 170 از 243 نخستنخست ... 70120160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180220 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,691 تا 1,700 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط llfrshha نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید اگه سوالم مربوط به این فروم نیست
    من ویزای توریستی مالتی دارم اگه اونجا بتونم کار پیدا کنم میتونم نوع ویزامو اونجا تغییر بدم؟
    ممنون
    خیر باید از خارج از کانادا اقدام کنید.

سلام
    من جاب آفر از بریتیش کلمبیا دارم و در حال دریافت نامینیشن این استان هستم . اگه پروفایل EE رو داشته باشم می تونم از این روش اقدام کنم راستش با توجه به سن و نمره زبان امتیازی بالایی در اکسپری اینتری ندارم و 50 امتیاز جاب آفر هم نمیتونه کمکم کنه ولی این درسته که نامینیشن استانی 600 امتیاز داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    Waiting for the miracle!

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط beneamin نمایش پست ها
    سلام
    من جاب آفر از بریتیش کلمبیا دارم و در حال دریافت نامینیشن این استان هستم . اگه پروفایل EE رو داشته باشم می تونم از این روش اقدام کنم راستش با توجه به سن و نمره زبان امتیازی بالایی در اکسپری اینتری ندارم و 50 امتیاز جاب آفر هم نمیتونه کمکم کنه ولی این درسته که نامینیشن استانی 600 امتیاز داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    بله. درسته. نامینیشن استانی به شما 600 امتیاز میده. فقط یک سئوال. شما اگه در حال دریافت نامینیشن بریتیش کلمبیاهستید، به این معنی هست که اکسپرس انتری دارید. و اگه از روش دیگه ای رفتید، بحث 600 امتیاز منتفی هست. میشه بگید از کدوم روش برای نامینیشن استانی اقدام کردید

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    بله. درسته. نامینیشن استانی به شما 600 امتیاز میده. فقط یک سئوال. شما اگه در حال دریافت نامینیشن بریتیش کلمبیاهستید، به این معنی هست که اکسپرس انتری دارید. و اگه از روش دیگه ای رفتید، بحث 600 امتیاز منتفی هست. میشه بگید از کدوم روش برای نامینیشن استانی اقدام کردید
    احتمالا اسکیل ورکرز استانی
    too much love will kill you

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    احتمالا اسکیل ورکرز استانی
    اگه از این روش باشه، دیگه 600 امتیاز معنی نداره. چون از اکسپرس انتری استفاده نشده که 600 امتیاز بخواد شارژ بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    ممنون بابت جواب
    بله درست است اسیل ورکرز استانی ولی زمان ۱۶ ماه طول میکشه تصمیم دارم اکسپرس اینتری شروع کنم و در صورتی که ۶۰۰ امتیاز استانی بگیرم فکر کنم مشکلی نباشه .
    مدت زمان پروسه اکسپرس اینتری این روزها چقدر طول میکشه؟
    Waiting for the miracle!

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط beneamin نمایش پست ها
    ممنون بابت جواب
    بله درست است اسیل ورکرز استانی ولی زمان ۱۶ ماه طول میکشه تصمیم دارم اکسپرس اینتری شروع کنم و در صورتی که ۶۰۰ امتیاز استانی بگیرم فکر کنم مشکلی نباشه .
    مدت زمان پروسه اکسپرس اینتری این روزها چقدر طول میکشه؟
    الان با توجه به حجم بالای صدور ITA در هر دوار، به نظر میرسه از 6 ماه وعده داده شده بیشتر بشه. .ولی قطعا از 16 ماه کمتر خواهد بود.

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت

سلام به همگي دوستان
    من و نامزدم قصد داريم براي express entry اقدام كنيم،جمع امتيازاتمون باهم كمتر از جمع امتيازات من به تنهايي هست، ما هنوز عقد رسمي نكرديم به همين خاطر نميدونم كه باهم اقدام كنيم يا من تنها اقدام كنم چون امتيازم بالاتر ميشه،در صورتيكه تنها اقدام كنم بعد از دريافت ITA چه زماني ميتونم همسرم را هم اضافه كنم كه باهم بريم و مشكلي ايجاد نميشه براي كارهامون؟

Junior Member

سلام
    با توجه به توضیحاتی که دوستان در این بخش دادند، متوجه شدم که باید ابتدا امتیاز لازم از 100 رو برای استان مربوطه داشته باشیم. من امتیاز خودم رو با توجه به لینکی که اینجا گذاشته شده بود حساب کردم برای بریتیش کلمبیا و eligible بودم.
    در مرحله بعد امتیازهای خودم رو از لینک زیر حساب میکنم، به 430 نمیرسه!
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp
    یعنی نیاز هست من یک ازمون زبان دیگر (فرانسه و...) بدم تا امتیازم بالاتر رود؟
    شرایطم اینه:
    آیلتس:7
    سابقه کار:6 سال
    تحصیلات:فوق لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط maliheeee نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به توضیحاتی که دوستان در این بخش دادند، متوجه شدم که باید ابتدا امتیاز لازم از 100 رو برای استان مربوطه داشته باشیم. من امتیاز خودم رو با توجه به لینکی که اینجا گذاشته شده بود حساب کردم برای بریتیش کلمبیا و eligible بودم.
    در مرحله بعد امتیازهای خودم رو از لینک زیر حساب میکنم، به 430 نمیرسه!
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp
    یعنی نیاز هست من یک ازمون زبان دیگر (فرانسه و...) بدم تا امتیازم بالاتر رود؟
    شرایطم اینه:
    آیلتس:7
    سابقه کار:6 سال
    تحصیلات:فوق لیسانس
    دوست عزیز, شما اگر آیلتس با نمره های L8 و سایر اسکیل ها 7 بیارید امتیازتون 469 می شه و به احتمال 99% در اولین دراو ITA دریافت می کنید.
    به نظر من که کار کردن روی زبان انگلیسی می تونه براتون آسون تر باشه تا از صفر شروع کردن فرانسه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)