صفحه 173 از 243 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Food technology

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Ex

خب امتیازاتتون رو حساب کنید ، با سی ال بی نه، امتیاز بالایی میارید ، امتحانش ضرر نداره .

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    من همش یه استرسی دارم برای شروع پروسه EE و اون اینه که نکنه واجد شرایط نباشم و بیخود وقت و هزینه ام رو هدر بدم. برای اینکه کاملا مطمئن بشم میخوام نظر شما رو هم بدونم:
    مدرک تحصیلی: فوق لیسانس
    سابقه کار تمام وقت با بیمه: یک سال ولی غیرپیوسته و در یک شغل (9 ماه در یک شرکت، 3 ماه در یک شرکت و با فاصله ی یک سال از هم)
    سابقه کار نیمه وقت بدون بیمه: تدریس، 2 سال و نیم
    مجرد
    زبان CLB 9

فرانسه هم دو سال کلاس های کانون رو می رفتم ولی چون چندین سال ازش گذشته یادم رفته. لازم باشه می تونم دوباره بخونم ولی ترجیح میدم روش حسابی باز نکنم چون گرفتن مدرک فرانسه برام زمانبره.

نقل قول نوشته اصلی توسط jahrom نمایش پست ها
    خب امتیازاتتون رو حساب کنید ، با سی ال بی نه، امتیاز بالایی میارید ، امتحانش ضرر نداره .
    مطمئن نیستم که سابقه کارم مشکل ساز نشه. بعد اینکه شما اطلاعی دارید که امکان تغییر قوانین به زودی وجود داره یا نه؟ مثلا امتیازات رو تغییر بدن یا سخت گیری های جدید بهش اضافه کنند؟
    به خودم میگم صبر کنم تا یک سال تو شرکت جدید کار کنم بعد اقدام کنم ولی از طرفی می ترسم انقدر معطل کنم که اصلا قوانین عوض شه...

مطمئن نیستم که سابقه کارم مشکل ساز نشه. بعد اینکه شما اطلاعی دارید که امکان تغییر قوانین به زودی وجود داره یا نه؟ مثلا امتیازات رو تغییر بدن یا سخت گیری های جدید بهش اضافه کنند؟
    به خودم میگم صبر کنم تا یک سال تو شرکت جدید کار کنم بعد اقدام کنم ولی از طرفی می ترسم انقدر معطل کنم که اصلا قوانین عوض شه...
    از این لینک امتیاز تون رو حساب کنید : http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp
    با همین سابقه کار که 2 سال محاسبه می شه ، فکر می کنم امتیاز بالای 440 میارید که همین دیروز دراو انجام شده, CIC تا امتیاز 431 رو دعوتنامه فرستاده.
    اگه بخواهید یک سال صبر کنید اولا که معلوم نیست قانون عوض بشه ، دوما 5 امتیاز بابت اضافه شدن به سن تون کم می شه.

Junior Member

سلام....دوستان عزیز این تعییرات اخیر برای برادر و خواهر که ۱۵ امتیاز داره روی ۶۷ امتیاز تاثیر می گذاره؟ یعنی اینکه اگه رو ۶۷ امتیاز تاثیر بزاره و من ۶۷ امتباز رو بگیرم میتونم توی برنامه ساسکاچوان اقدام کنم درسته؟
    ویرایش توسط p_mcse_it : April 7th, 2017 در ساعت 07:15 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir7saeid نمایش پست ها
    از این لینک امتیاز تون رو حساب کنید : http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp
    با همین سابقه کار که 2 سال محاسبه می شه ، فکر می کنم امتیاز بالای 440 میارید که همین دیروز دراو انجام شده, CIC تا امتیاز 431 رو دعوتنامه فرستاده.
    اگه بخواهید یک سال صبر کنید اولا که معلوم نیست قانون عوض بشه ، دوما 5 امتیاز بابت اضافه شدن به سن تون کم می شه.
    سلام. من هم یه سوال دارم: بعد از گرفتن دعوتنامه احتمال قبول/رد شدن چقدره؟ اگه مدارک درست باشن تقریبن قطعیه یا نه؟

ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط azadekhanoum نمایش پست ها
    سلام. من هم یه سوال دارم: بعد از گرفتن دعوتنامه احتمال قبول/رد شدن چقدره؟ اگه مدارک درست باشن تقریبن قطعیه یا نه؟

ممنون
    اگه مدارکتون درست باشه و با دقت کارهاتون رو جلو ببرین تقریبا قطعیه گرفتن ویزا.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط p_mcse_it نمایش پست ها
    سلام....دوستان عزیز این تعییرات اخیر برای برادر و خواهر که ۱۵ امتیاز داره روی ۶۷ امتیاز تاثیر می گذاره؟ یعنی اینکه اگه رو ۶۷ امتیاز تاثیر بزاره و من ۶۷ امتباز رو بگیرم میتونم توی برنامه ساسکاچوان اقدام کنم درسته؟
    این 15 امتیاز خواهر و برادر برای 1200 امتیاز هست و نه 100 امتیاز FSW. نحوه اعمالش هم هنوز دقیقا مشخص نشده.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

سلام دوستان ،
    1- من ۴ ماه دیگه دفاع میکنم و دکترا تو رشته مهندسی صنایع میگیرم. آیا میتونم بگم که من دکترا دارم، یا باید بگم فقط فوق لیسانس دارم ؟
    2- من وقتی ایران بودم، ی شرکا ثبت کردم و کاری تبلیغاتی انجام میدادم، آیا این به عنوان کار میشه مورد قبول اگه ترجمه بکنم اساسنامه شرکت ra ؟
    و سوال آخرم، ایا رشته تحصیلی امتیاز داره و اینکه از چه دانشگاهی گرفتی ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Food technology

مشکلی پیش نمیاد
    مهم اینه ک سوابق کاری تو مرتبط با رشته تون هست و شما در حال حاضر تقریبا بیشتر از دوسال سابقه کار دارید

پی هر چه سریعتر اقدام کنید تا قوانین عوض نشده و اعتبار آیلتستون رو دارید

پیروز باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

با سلام
    من کارشناسی ناپیوسته مهندسی نرم افزار هستم که از زمان فوق دیپلم مشغول به کار می باشم و نزدیک 11 سال سابقه کار در زمینه IT با بیمه دارم امسال 32 سالم تموم می شه و IELTS6.5 دارم ور در حال حاضر در یک شرکت بانکی کار می کنم
    1. با توجه به اشتغال کار از زمان فوق دیپلم آیا سابقه کار تا لیسانس قابل قبول می باشد ؟اگر خیر بصورت پارت تایم چطور؟ و در آخر با مدرک فوق دیپلم اقدام کنم یا لیسانس؟
    2. سن با سابقه کار جبران می شود ؟
    3.چقدر شانس گرفتن ویزا را دارم
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)