صفحه 175 از 243 نخستنخست ... 75125165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185225 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,741 تا 1,750 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Ex

سلام،
    ما از سال ۲۰۱۰ به صورت خانوادگی، پرونده مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را شروع کردیم. اون موقع من ۲۲ سالم بود برای همین فرزند وابسته محسوب نمی شدم. گفتند اگر تا زمانی که کارمون درست بشه، دانشجوی فول تایم باشم، وابسته محسوب می شم. قرار بود ۳ سال طول بکشه که شد ۶ سال! الان یک ساله که درست شده و افیسر منو حذف کرده و گفته متقاعد نشدم که وابسته هستی. البته که دانشجو بودم ولی یه جا ۶ ماه فاصله افتاده بود که می گفتن ۶ ماه اشکال نداره، ولی با این حال من حذف شدم! خواهر، برادر، پدر و مادرم الان PR دارن، سریعترین راه و بهترین راه برای من چیه؟
    من فوق لیسانس نرم افزارم. IELTS 7.7 و DELF B1. سابقه کاری هم ۳ سال ولی چون اون موقع اعلام نکرده بودیم که کار می کنم. آلان در واقع ۱ سالشو می تونم اعلام کنم. وکیلمون اصلا راهنمایی درستی ما رو نکرد. الان ویزای دانشجویی گرفته و اومده ویزا، اما هم هزینه ها بالاست، هم باید کارمو ول کنم.
    سریعترین راه و بهترین راه برای من چیه؟ آیا من با EE می تونم برم؟ امتیازم می رسه؟ چون من شنیده بودم حتما Job Offer لازمه و بدون Job Offer شانسی نیست، درسته؟
    از راهنماییتون خیلی ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط NIZ نمایش پست ها
    سلام،
    ما از سال ۲۰۱۰ به صورت خانوادگی، پرونده مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را شروع کردیم. اون موقع من ۲۲ سالم بود برای همین فرزند وابسته محسوب نمی شدم. گفتند اگر تا زمانی که کارمون درست بشه، دانشجوی فول تایم باشم، وابسته محسوب می شم. قرار بود ۳ سال طول بکشه که شد ۶ سال! الان یک ساله که درست شده و افیسر منو حذف کرده و گفته متقاعد نشدم که وابسته هستی. البته که دانشجو بودم ولی یه جا ۶ ماه فاصله افتاده بود که می گفتن ۶ ماه اشکال نداره، ولی با این حال من حذف شدم! خواهر، برادر، پدر و مادرم الان PR دارن، سریعترین راه و بهترین راه برای من چیه؟
    من فوق لیسانس نرم افزارم. IELTS 7.7 و DELF B1. سابقه کاری هم ۳ سال ولی چون اون موقع اعلام نکرده بودیم که کار می کنم. آلان در واقع ۱ سالشو می تونم اعلام کنم. وکیلمون اصلا راهنمایی درستی ما رو نکرد. الان ویزای دانشجویی گرفته و اومده ویزا، اما هم هزینه ها بالاست، هم باید کارمو ول کنم.
    سریعترین راه و بهترین راه برای من چیه؟ آیا من با EE می تونم برم؟ امتیازم می رسه؟ چون من شنیده بودم حتما Job Offer لازمه و بدون Job Offer شانسی نیست، درسته؟
    از راهنماییتون خیلی ممنونم.
    درود،
    شما نیازی به جاب آفر ندارید. چند پست بالاتر یه لینک گذاشتم که می تونید خودتون امتیاز تون رو محاسبه کنید. ولی طبق اطلاعات و تجربه ای که من دارم شما با فوق لیسانس و آیلتس همه اسکیل ها 7 و L 8 با توجه یه سن تون که از 29 کمتر هست و یک سال سابقه کار ، امتیاز کافی برای اکسپرس انتری رو میارید . ضمن اینکه از 6 june شما از امتیاز خواهر و برادر pr تون هم می تونید استفاده کنید که 15 امتیاز براتون میاره.
    نیازی به وکیل هم ندارید . فقط خود سایت CIC و همین انجمن رو مطالعه کنید . برای شروع هم سریعا مدارک لیسانس و ارشد رو بدین موسسه wes تایید کنه و امتحان آیتلس جنرال بدید و اسکیل های مورد نظر رو بدست بیارید و بعد هم ثبت نام در سیستم اکسپرس انتری و گرفتن دعوتنامه .
    مدت انتظار تا pr شدن و گرفتن ویزا هم تا الان زیر یک سال بوده ، هزینه ای هم نداره به جز هزینه های بررسی پرونده که در کل چیزی حدود 1000$ می شه.
    موفق باشید

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

سلام . میشه لطف کنین بفرمایین که :

۱- تاریخ شروع و پایان ثبت نام کی هست ؟
    ۲- ارسال مدارک به صورت آنلاینه و چقد بعد از ثبت نام هست ؟
    مرد دانشمندي مانند ابن سينا در هيچ دانشگاهي درس نخوانده بود؛ پيش پدر و چند آموزگار گمنام تحصيل كرده بود، اما با ذوق و شوق و همتي كه داشت در هجده سالگي همه دانشهاي روزگارش را نيك مي دانست.((از كتاب معجزه ايراني بودن))

نقل قول نوشته اصلی توسط onlysat نمایش پست ها
    سلام . میشه لطف کنین بفرمایین که :

۱- تاریخ شروع و پایان ثبت نام کی هست ؟
    ۲- ارسال مدارک به صورت آنلاینه و چقد بعد از ثبت نام هست ؟
    سلام
    1- برای سیستم EE شما هر زمان بخواهید می تونید ثبت نام کنید.
    2-موقع ثبت نام نیازی به ارسال مدارک نیست, بعد از دریافت دعوتنامه مهلت 90 روزه برای سابمیت مدارک به صورت آنلاین دارید.

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

مرسی از پاسختون . فقط یه سوال دیگه . من قصد دارم دو ماه دیگه امتحان آیلتس و TEF رو بدم . الان نمره تقریبی رو بزنم : اولاً بعداً میشه تغییر داد ؟ دوماً اینکار بهتره یا هر موقع مدرک رو گرفتم اقدام کنم ؟
    مرد دانشمندي مانند ابن سينا در هيچ دانشگاهي درس نخوانده بود؛ پيش پدر و چند آموزگار گمنام تحصيل كرده بود، اما با ذوق و شوق و همتي كه داشت در هجده سالگي همه دانشهاي روزگارش را نيك مي دانست.((از كتاب معجزه ايراني بودن))

نقل قول نوشته اصلی توسط onlysat نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون . فقط یه سوال دیگه . من قصد دارم دو ماه دیگه امتحان آیلتس و TEF رو بدم . الان نمره تقریبی رو بزنم : اولاً بعداً میشه تغییر داد ؟ دوماً اینکار بهتره یا هر موقع مدرک رو گرفتم اقدام کنم ؟

چیزی که من شنیدم و دیدم اینه که باید کارنامه رو داشته باشید . ضمنا مدارک تون رو باید به wes (یا هر موسسه ی دیگر کانادایی) برای تایید داده باشید.
    اینکه زودتر ثبت نام بشه بعدا آپ دیت بشه رو منم نمی دونم و سوال خودمم هست . امیداوارم اگه کسی می دونه یا تجربه ای داره بگه.

Junior Member

با سلام
    بنده 29 سالمه و مدرك فوق ليسانس كامپيوتر يا 5 سال سابقه بيمه و تازه زبان رو شروع كردم و همسرم هم مهندس معماري با سابقه 3 ساله هست و سنشون هم 27 سالشونه.ميتونين بفرماييد امتيازات من به چه صورت هست؟ در حال خاضر هم شرايط مهاجرت داره سخت تر ميشه و هم گرفتن امتياز مدرك آيلتس داره واسه ما ايرانيها مخصوص در بخش رايتينگ سخت و سخت تر ميشه( چون در استراليا تصحيح ميشه ).ظاهرا skilled worker براي كبك هم شرايطم هست با امتياز آيلتس 5.5
    ضمن درخواست در پاسخ سوال اول ، سوال اصلي من اينه كه آيا براي حضور در كبك حتما و حتما ميبايست مدرك فرانسه داشته باشم يا خير ؟ و يا اينكه بعد از ورود به كبك ميتونم به تورنتو نقل مكان كنم ؟
    لطفا امتياز من رو براي express entry محاسبه بفرماييد.ببخشيد طولاني شد ، كمك ميخوام.سپاس.

Junior Member

سلام دوستان، من این صفحه های اخیر رو خوندم و کمی با توجه به شرایط خودم گیج شدم...
    من 27 سالمه، فوق لیسانس mba دارم، قبلا آیلتس 7 گرفته بودم(که باید دوباره بگیرم) ولی امتیازم رو در سایت cic محاسبه کردم، چندان بالا نبود. فقط در صورتی که جاب آفری داشته باشم با توجه به اون سایت کمی بالا میرود و اگر اشتباه نکنم قبول شدن به حدود 48 میلیون هم نیاز دارد. درسته؟

Junior Member

داشتن سابقه کار الزامی هست؟
    با توجه به بودن NOC و حداقل امتیاز 67 فکر می کنم سابقه کار الزامی هست درسته؟
    البته در سایت پرنس ادوارد چیزی ندیدم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط applyaria نمایش پست ها
    داشتن سابقه کار الزامی هست؟
    با توجه به بودن NOC و حداقل امتیاز 67 فکر می کنم سابقه کار الزامی هست درسته؟
    البته در سایت پرنس ادوارد چیزی ندیدم
    برای برنامه اسکیلدورکر فدرال که داشتن حداقل یکسال سابقه کار اجباری است. استانها را نمیدونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)