صفحه 189 از 243 نخستنخست ... 89139179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199239 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,881 تا 1,890 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری همدان

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

سلام به همه دوستان سوال من اینه میتونیم همزمان واسه کبک و فدرال اقدام کنیم با توجه به اینکه 3 هفته زمان باقی مانده واسه ثبت نام کبک و نیاز به ثبت نمره آیلتس نداره ، و اینکه من شرایط و امتیاز skill worker واسه ایالت ساسکچوان را دارم و منتظر نمره آیلتسم هستم. مشکلی پیش نمیاد واسه هر 2 اقدام کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام.. اسکیل ورکر برای فدرال فرق داره با اکسپرس اینتری؟ یا اکسپرس جزء مراحل اسکیل ورکر هس؟
    من تفاوت این دوتارو نفهمیدم.. امتیازاتمو در اسکیل ورکر محاسبه کردم حداقل رو بدست میارم ولی اکسپرس اینتری بدست نمیارم..
    لطفا راهنمایی کنید ایا با شرایط من و همسرم امکان گرفتن ویزای تخصص وجود داره یا خیر؟
    29 ساله
    ارشد شهرسازی
    1سال سابقه کار
    همسرم 32 ساله لیسانس معدن
    8سال سابقه کاری
    اگه تنها راه کسب امتیازمون زبان باشه CLB چند لازمه ؟
    مچکرم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط eli1367 نمایش پست ها
    سلام.. اسکیل ورکر برای فدرال فرق داره با اکسپرس اینتری؟ یا اکسپرس جزء مراحل اسکیل ورکر هس؟
    من تفاوت این دوتارو نفهمیدم.. امتیازاتمو در اسکیل ورکر محاسبه کردم حداقل رو بدست میارم ولی اکسپرس اینتری بدست نمیارم..
    لطفا راهنمایی کنید ایا با شرایط من و همسرم امکان گرفتن ویزای تخصص وجود داره یا خیر؟
    29 ساله
    ارشد شهرسازی
    1سال سابقه کار
    همسرم 32 ساله لیسانس معدن
    8سال سابقه کاری
    اگه تنها راه کسب امتیازمون زبان باشه CLB چند لازمه ؟
    مچکرم
    اسکیلد ورکر یکی از انواع اکسپرس انتری است. اول باید امتیاز اسکیلد ورکر (67) را بدست بیاورید تا بعد وارد دیتابیس اکسپرس انتری بشوید و ببینید بسته به امتیاز اکسپرس انتری تان انتخاب میشوید یا نه. مهاجرت کانادا یک سیستم رقابتی است و صرف داشتن حداقل امتیاز برای انتخاب شدن کافی نیست.

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Zeighami نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان سوال من اینه میتونیم همزمان واسه کبک و فدرال اقدام کنیم با توجه به اینکه 3 هفته زمان باقی مانده واسه ثبت نام کبک و نیاز به ثبت نمره آیلتس نداره ، و اینکه من شرایط و امتیاز skill worker واسه ایالت ساسکچوان را دارم و منتظر نمره آیلتسم هستم. مشکلی پیش نمیاد واسه هر 2 اقدام کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    میتونین اقدام کنین همزمان و مشکلی نداره.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Member Iverson آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Film Editing - Elmi Karbordi University

یک وکیل به من گفت، شما با مدرک لیسانس برای ارشد یک ساله کانادا درس بخون و بعد یک سال کانادا کار کن بعد میتونی برای اکسپرس انتری اقدام کنی...

دوستان این پیشنهاد درسته یا نه؟ آیا با تحصیل یکساله امتیاز ویژه ای نصیب میشه؟ و آیا بعد از تحصیل اجازه کار داریم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ............

نقل قول نوشته اصلی توسط Iverson نمایش پست ها
    یک وکیل به من گفت، شما با مدرک لیسانس برای ارشد یک ساله کانادا درس بخون و بعد یک سال کانادا کار کن بعد میتونی برای اکسپرس انتری اقدام کنی...

دوستان این پیشنهاد درسته یا نه؟ آیا با تحصیل یکساله امتیاز ویژه ای نصیب میشه؟ و آیا بعد از تحصیل اجازه کار داریم؟
    1- مدرک کانادایی 30 امتیاز به شمااضافه میکنه.

2-خود مدرک ارشد ( فارغ از اینکه از کدوم کشور باشه) به امتیاز شما اضافه میکنه.

3- تا اونجا که من میدونم، میتونید، بعد از دریافت مدرک در کانادا ، ویزای 3 ساله کاری بگیرید.

هر سال که سنتون از 29 بگذره 5 امتیاز کم میشه.

برای محاسبه دقیق امتیاز از لینک زیر استفاده کنید»

http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Iverson نمایش پست ها

بعد از تحصیل و یکسال کار در کانادا شما میتونید تحت برنامه Canadian Experience یا نومینیشن های استانی برای اکسپرس انتری اقدام کنید. ضمن اینکه همانطور که دوستمون فرمودند تحصیل و کار در کانادا به امتیازتون اضافه میکنه.
    بعد از فارغ التحصیلی در کانادا به شما اجازه کار داده میشه. برای ارشد یکساله اجازه کار هم یکساله است. برای ارشد دو ساله یا دکترا به شما ویزای کار سه ساله تعلق میگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بعد از تحصیل و یکسال کار در کانادا شما میتونید تحت برنامه Canadian Experience یا نومینیشن های استانی برای اکسپرس انتری اقدام کنید. ضمن اینکه همانطور که دوستمون فرمودند تحصیل و کار در کانادا به امتیازتون اضافه میکنه.
    بعد از فارغ التحصیلی در کانادا به شما اجازه کار داده میشه. برای ارشد یکساله اجازه کار هم یکساله است. برای ارشد دو ساله یا دکترا به شما ویزای کار سه ساله تعلق میگیره.
    جناب ghlobe گرامی، یه سوال در این روش مدرک زبان در چه سطحی مورد نیاز هست؟
    آیا لینکی دارید برای مطالعه دقیق و بیشتر؟
    پیشاپیش ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir7saeid نمایش پست ها
    جناب ghlobe گرامی، یه سوال در این روش مدرک زبان در چه سطحی مورد نیاز هست؟
    آیا لینکی دارید برای مطالعه دقیق و بیشتر؟
    پیشاپیش ممنونم
    لینکش اینجاست:
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra.../apply-who.asp

نمره زبانش مشابه اسکیلدورکر یعنی CLB7 است. تا جایی که شنیده ام یک سقف طرفیت سالانه دارد.

سلام دوستان
    خواهش می کنم راهنماییم کنید.

شرایط من به شرح زیره:
    تاهل: مجرد
    تحصیلات: کارشناسی ارشد (با کد تاییدیه WES)
    سابقه بیمه: 5 سال
    آیلتس جنرال: R=8.5, L=7.5, S=7, W=6.5 در تاریخ آپریل 2017
    اقوام در کانادا: عمو
    مبلغ اظهاری جهت بردن به کانادا: 16,000CAD
    پیشنهاد کار و certificate of quaqlity از کانادا ندارم
    محل زندگی فعلیم هم ایرانه

تا حالا 4بار فرم اکسپرس انتری رو پر کردم و عین 4بار همون لحظه که سابمیت کردم رد شده و نوشته که شما Eligible نیستی.
    3بار اول که رد میشد کد رهگیری WES نداشتم. بعد مدارکم رو فرستادم wes تایید کرد و بهم کد ECA داد.

ولی دفعه چهارم که دیروز بود دیگه نمیدونم چرا رد شدم؟
    ویرایش توسط hamidkarevan : November 18th, 2017 در ساعت 04:14 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)