صفحه 207 از 243 نخستنخست ... 107157197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,061 تا 2,070 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

با سلام
    دوستان آیا من با شرایط زیر امکان گرفتن ویزا از طریق ‌Express Entry را دارم یا نه؟
    لیسانس فناوری اطلاعات - فوق فناوری اطلاعات(شبکه های کامپیوتری)- ۲۸ سال -۴ سال سابقه کار مرتبط- آیلتس ۶.۵ و همسرم فوق لیسانس حقوق - ۲ سال سابقه کار مرتبط - ۲۹ سال سن - آیلتس در حد ۵ - خواهرم تو کانادا درس می خونه و پدر و مادرم pr دارن.
    یه سوال دیگه هم دارم قبل از ایجاد پروفایل باید حتما مدارک را برای ارزیابی wes فرستاده باشم و جواب رو گرفته باشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط uin نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان آیا من با شرایط زیر امکان گرفتن ویزا از طریق ‌Express Entry را دارم یا نه؟
    لیسانس فناوری اطلاعات - فوق فناوری اطلاعات(شبکه های کامپیوتری)- ۲۸ سال -۴ سال سابقه کار مرتبط- آیلتس ۶.۵ و همسرم فوق لیسانس حقوق - ۲ سال سابقه کار مرتبط - ۲۹ سال سن - آیلتس در حد ۵ - خواهرم تو کانادا درس می خونه و پدر و مادرم pr دارن.
    یه سوال دیگه هم دارم قبل از ایجاد پروفایل باید حتما مدارک را برای ارزیابی wes فرستاده باشم و جواب رو گرفته باشم؟
    بله ، میتونید اقدام کنید، قبل از هرکاری اول ارزیابی wes رو انجام بدید.

Junior Member

سلام
    من 28 سالمه، مجرد، ارشدم و حدود 3 سال سابقه کار دارم. مدرک مربیگری درجه 3 شنا، نجات غریق درجه 2 و دیپلم آرایشگری ام دارم. نمره زبان آکادمیک دارم میتونم جنرال بگیرم. L:8, R: 8.5, S:7, W:7.5
    با این شرایط میتونم اقدام کنم؟
    سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط captaine نمایش پست ها
    سلام
    من 28 سالمه، مجرد، ارشدم و حدود 3 سال سابقه کار دارم. مدرک مربیگری درجه 3 شنا، نجات غریق درجه 2 و دیپلم آرایشگری ام دارم. نمره زبان آکادمیک دارم میتونم جنرال بگیرم. L:8, R: 8.5, S:7, W:7.5
    با این شرایط میتونم اقدام کنم؟
    سپاس
    اگر بتونيد همين نمرات در ايلتس جنرال بگيريد امتياز خيلي بالايي خواهيد داشت و سريع دعوتنامه دريافت ميكنيد براي ارسال مدارك

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Farban نمایش پست ها
    اگر بتونيد همين نمرات در ايلتس جنرال بگيريد امتياز خيلي بالايي خواهيد داشت و سريع دعوتنامه دريافت ميكنيد براي ارسال مدارك
    مرسی
    اون مدارک جانبیم هم امتیاز داره؟ کمکی میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط captaine نمایش پست ها
    مرسی
    اون مدارک جانبیم هم امتیاز داره؟ کمکی میکنه؟
    نه ،فقط مدارک دانشگاهی برای ارزیابی قابل استفاده هست، بقیه مدارک فنی و حرفه ای اگر با سابقه کار مرتبط باشه می‌تونه تاییدی باشه برای درستی سابقه کار
    ویرایش توسط alikanosala : August 20th, 2018 در ساعت 11:14 PM

Junior Member

دوستان
    جاب افر پست داک (یک ساله) رو میتونیم به عنوان جاب افر برای اکسپرس انتری استفاده کنیم و پنجاه امتیاز رو بگیریم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به فدرال با برنامه جدید 2015 Express Entry

سلام دوستان
    من لیسانس عمران گرایش آب و فاضلاب و فوق لیسانس مهندسی محیط زیست گرایش آب و فاضلاب دارم
    36 سالمه با 13 سال سابقه بیمه مرتبط
    9 ساله مدیر عامل شرکت پیمانکاری هستم
    دارم کارهای زبانم رو انجام میدم
    همسرم 30 سالشه
    لیسانس ریاضی کاربردی داره
    با چند ماه سابقه بیمه
    اقوام و سابقه تحصیلی در کانادا نداریم
    بنظر شما با این شرایط بهتره از طریق خود اشتغالی یا اکسپرس انتری اقدام کنیم؟

سلام دوستان وقت بخیر
    من قصد دارم در خصوص برنامه مهاجرتی EE اقدام کنم.
    شرایط در حال حاضرم :
    متاهل - یک فرزند دختر 3 ساله
    سابقه کار حدود 8 سال ( 4 سال در یک مرکز - 4 سال در مرکز دیگه ) که متاسفانه هیچ کدوم به مدرکم مرتبط نیست.
    مدرک تحصیلی لیسانس ict
    کارت پایان خدمت دارم ( معافیت نه )
    زبان ، خودم روی 5 یا 5.5 دارم تمرین میکنم ( هنوز مدرکی نگرفتم )
    به طور حرفه ای استاک کار میکنم و تقریبا سابقه طولانی در فارکس دارم
    حساب فارکسم کاملاً سوده است .
    برنامه نویسی کاملا مسلط هستم
    برای بازار استاک و فارکس ، ربات ( یا همون اکسپرت ) می نویسم و در این زمینه هم رزومه خوبی دارم
    چند تا از کلاینت هام که از برنامه من استفاده میکنند خارج از ایران هستند و اساساً تشویق اونها من رو داره به این سمت می کشونه که مهاجرت کنم.
    یک حساب وبمانی دارم که گردش نسبتا خوبی داره
    حساب بانک ایران هم میتونم تا 60 یا 70 میلیون تومنی ارائه بدم.
    اما مشخصات همسرم
    ایشون فوق لیسانس فیزیک دارند
    آیلتس آکادمیک نزدیک به نمره 7 دارند ( توی یک قسمت های هم حتی 7.5 )
    4 سال سابقه کار دارند ( به رشته اشون مرتبط نیست )
    حالا با این شرایط میتونیم اقدام کنیم به مهاجرت ؟
    البته من تاپیک های مربوطه رو کامل خوندم مخصوصا میدونم برای شروع حتما باید مدرک زبان هر دو داشته باشیم.
    همچنین مدارک تحصیلی رو اقدام کنیم
    پرینت وضعیت مالی رو ارائه بدیم.
    اما در کل همسرم نگران هست ، بیشتر بابت اینکه واقعا بعد از مهاجرت ما چطور میتونیم اونجا کار پیدا کنیم ، ( میدونم از طریق سایت کاریابی و همچنین لینکدین ) اما بازم نظر و تجربه شما عزیزانی که اونجا هستین مهمه برام.
    چه استانی بهتر هست ؟ ( درواقع چه استانی به ما اجازه ورود میدند ) و اساساً آیا حق انتخاب داریم ؟
    لطفاً من رو راهنمایی کنین . متشکرم

دوستان از سابقه RA در آلمان میتونم به عنوان سابقه شغلی استفاده کنم ذر حالی که این جا دانشجو هستم؟ من حدودا دو سال دیگه این جا کارم ظول میکشه میتونم حدود 1 سال و 6 7 ماه کار RA رو معادل 1 سال کار - 1560 ساعت- رد کنم؟ به امتیاز فوق لیسانس هم احتیاج ندارم، نمی خوام هم که واردش کنم چون هم آیلتس 7 رو دارم هم می تونم فرانسه رو ب2 بگیرم.
    تو رو خدا یکی کمک کنه. تنها مرض سابقه کار هست. خدا رو شکر مشکل مالی هم نیست. فقط سوالم درباره سابقه کار هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)