صفحه 212 از 243 نخستنخست ... 112162202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,111 تا 2,120 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_yousefi نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من یه سوالی که الان برام پیش اومد و قبلا اصلا توجهی بهش نمیکردم،این بند هست:
    ii. In the last 10 years, how many total years of foreign skilled work experience do you have?
    آیا منظور کشور ثالثی هست؟
    به جز ایران و کانادا؟
    یا منظورش خارج از کانادا هست؟
    پیشاپیش ببخشید،استرس که زیاد میشه،موارد ساده هم سخت میشه.
    منظور خارج از کاناداست.

سلام دوستان

من دانشجوی دکترا در یکی‌ از دانشگاهای ایتالیا بودم. دورهٔ دکترا در ایتالیا ۳ سال هست و ۱ سال هم فرصت برای ارائه پایان نامه، دفاع و گرفتن مدرک هست.
    من در سال آخر (در حین ارائه و دفاعِ پایان نامه) به مدت ۱ سال از یک دانشگاه دیگه بورس داشتم و به صورت تمام وقت (با ۲ قرارداد ۶ ماهه) ریسرچ کردم. ۲ تا سوال که واسهٔ من پیش اومده این هست که:

۱) آیا این قراردادها به عنوانه سابقهٔ کاری برای کسب امتیاز حساب میشن؟

۲) آیا به عنوانه سابقهٔ کاری بد از تحصیل هست یا در حین تحصیل.

ممنون میشم اگر کسی‌ راهنماییم کنه.

Junior Member

سلام
    تا جائیکه من میدونم برای روش EE حداقل امتیاز بایدحدود 450 باشه . حالا برای برنامه های استانی چطور ؟ با توجه به اینکه اگر شرایط استان رو داشته باشیم 600 امتیاز اضافه میشه ؟ میشه با زیر 400 امید داشت ؟
    ضمنا وضعیت تقاضای استانها برای شغل حسابداری چطور هست ؟ با تشکر

امتیازهای EE با برنامه استانی قابل جمع بندی هستش ؟
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

سلام دوستان.
    من يه سوال داشتم. از اونحايى كه خيلى اطلاعاتى راجع به express entry ندارم، ميخواستم نظر دوستان با تجربه رو بدونم با توجه به شرايطم شانسم چقدره براى اينكه approve بشم براش.

سن: ٢٧ (احتمالا وقتى اپلاى كنم ٢٨ يا نهايت ٢٩ خواهم بود)

مجرد

مدرك تحصيلى: ليسانس از ايران، فوق ليسانس از امريكا

سابقه كار: ١ سال فعلا سابقه كار در رشته مرتبط در امريكا (احتمالا تا وقتى اپلاى كنم بشه ٢ سال)
    البته طول مدت مسترم در امريكا هم كار با حقوق كردم نميدونم جزو سابقه كار محسوب ميشه يا نه (TA و RA)

زبان: راستش هيچ ايده اى ندارم آيلتس بدم چند بشم. ولى با فرض اينكه همه اسكيل ها رو ٦.٥ بشم.

به نظرتون شانسم چقدره؟!

و اگه همه چى خوب پيش بره، از روزى كه اپلاى ميكنيم، چقدر معمولا طول ميكشه تا اون PR صادر بشه و بشه وارد كشور شد؟

مرسى. خيلى ممنون.
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من يه سوال داشتم. از اونحايى كه خيلى اطلاعاتى راجع به express entry ندارم، ميخواستم نظر دوستان با تجربه رو بدونم با توجه به شرايطم شانسم چقدره براى اينكه approve بشم براش.

سن: ٢٧ (احتمالا وقتى اپلاى كنم ٢٨ يا نهايت ٢٩ خواهم بود)

مجرد

مدرك تحصيلى: ليسانس از ايران، فوق ليسانس از امريكا

سابقه كار: ١ سال فعلا سابقه كار در رشته مرتبط در امريكا (احتمالا تا وقتى اپلاى كنم بشه ٢ سال)
    البته طول مدت مسترم در امريكا هم كار با حقوق كردم نميدونم جزو سابقه كار محسوب ميشه يا نه (TA و RA)

زبان: راستش هيچ ايده اى ندارم آيلتس بدم چند بشم. ولى با فرض اينكه همه اسكيل ها رو ٦.٥ بشم.

به نظرتون شانسم چقدره؟!

و اگه همه چى خوب پيش بره، از روزى كه اپلاى ميكنيم، چقدر معمولا طول ميكشه تا اون PR صادر بشه و بشه وارد كشور شد؟

مرسى. خيلى ممنون.
    امتیازتون رو از لینک زیر حساب کنید ببینید چقدر شانس دارید. الان حداقل امتیازهایی که دعوت میشوند در حدود 440 و 450 هستند. فکر نمیکنم آیلتس 6.5 برای گرفتن چنین امتیازهایی کافی باشد.
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp

Junior Member

سلام ببخشید من اسکورم رو محاسبه کردم ۳۱۸ شد.
    ایلتس ۶.۵
    مستر از ایران
    دانشجو دکترا امریکا
    الن من با این اسکور پایین نمیتونم پروفایل درست کنم !؟
    میشه الن پروفایل درست کرد و بعدا دوباره ایلتس داد و فرستاد؟
    الن کوالیفای هستم؟

دوستان یک سوالی من امتیازم رو حساب می کنم.
    33 سالمه ، خودم و همسرم ارشد داریم . من بیش از 6 سال سابقه مرتبط (کامپیوتر - شبکه) با بیمه ، Ielts هم می تونم 6 - 6.5 بگیرم. بیشتر از 360-370 نمیشه امتیازم . چه طور ببرمش بالا؟
    این طوری که هیچ شانسی ندارم که آیا وقتی وارد pool بشم شانس این رو دارم که خود استان ها منو دعوت کنند؟

سوال دوم هم اینه که برای ساختن پروفایل express entry باید مدارک آیلتس و نتیجه ارزیبای Wes رو داشته باشیم یا میشه wes رو بعدا گرفت؟

برای wes من که کارشناسی ارشد دارم باید هم مدرک کارشناسی ارشد رو ارزیابی کنم هم کارشناسی؟
    ارزیبای مدرک همسر هم احتیاجه یا نه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Abdolreza_20 نمایش پست ها
    دوستان یک سوالی من امتیازم رو حساب می کنم.
    33 سالمه ، خودم و همسرم ارشد داریم . من بیش از 6 سال سابقه مرتبط (کامپیوتر - شبکه) با بیمه ، Ielts هم می تونم 6 - 6.5 بگیرم. بیشتر از 360-370 نمیشه امتیازم . چه طور ببرمش بالا؟
    این طوری که هیچ شانسی ندارم که آیا وقتی وارد pool بشم شانس این رو دارم که خود استان ها منو دعوت کنند؟
    بعیده. تنها راهش افزایش نمره زبان است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)