صفحه 213 از 243 نخستنخست ... 113163203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,121 تا 2,130 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط e88990 نمایش پست ها
    سلام
    تا جائیکه من میدونم برای روش EE حداقل امتیاز بایدحدود 450 باشه . حالا برای برنامه های استانی چطور ؟ با توجه به اینکه اگر شرایط استان رو داشته باشیم 600 امتیاز اضافه میشه ؟ میشه با زیر 400 امید داشت ؟
    ضمنا وضعیت تقاضای استانها برای شغل حسابداری چطور هست ؟ با تشکر
    دوستانی که اطلاع دارند میشه سوالات من رو هم جواب بدن ؟ با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط e88990 نمایش پست ها
    دوستانی که اطلاع دارند میشه سوالات من رو هم جواب بدن ؟ با تشکر
    تاپیک روش استانی را مطالعه کنید. صفحات آخرش بیشتر مرتبط هستند.

https://www.applyabroad.org/forum/sh...ncial-Nominee)

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_reyhani نمایش پست ها
    LMIA (Labour Market Impact Assessment( کجاست ؟ کارش چیه ؟
    A Labour Market Impact Assessment (LMIA) is a document that an employer in Canada may need to get before hiring a foreign worker.
    A positive LMIA will show that there is a need for a foreign worker to fill the job. It will also show that no Canadian worker is available to do the job. A positive LMIA is sometimes called a confirmation letter.
    If the employer needs an LMIA, they must apply for one.
    Once an employer gets the LMIA, the worker can apply for a work permit.
    To apply for a work permit, a worker needs:

http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...num=163&top=17
    PR : NOV 2013

Junior Member

سلام دوستان من هر چي بيشتر اطلاعات بدين ميارم نا اميدتر ميشم ميشه كسي راهنمايي كنه من شانسي براي گرفتن أقامت كانادا دارم با نه ؟
    سن ٣٤
    آيلتس ٧
    مدرك ليسانس
    رشته تحصيلي نرم افزار
    متعهل
    سابقه كار ٤
    خواهرم در كانادا زندگى ميكنن
    لطفا راهنمايي ميكنيد ممنون

Junior Member

همسر هم ٣٤ سال سن
    مدرك تحصيلي برق
    ليسانس
    آيلتس ٦
    سابقه كار ١٠ سال

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pantia نمایش پست ها
    سلام دوستان من هر چي بيشتر اطلاعات بدين ميارم نا اميدتر ميشم ميشه كسي راهنمايي كنه من شانسي براي گرفتن أقامت كانادا دارم با نه ؟
    سن ٣٤
    آيلتس ٧
    مدرك ليسانس
    رشته تحصيلي نرم افزار
    متعهل
    سابقه كار ٤
    خواهرم در كانادا زندگى ميكنن
    لطفا راهنمايي ميكنيد ممنون
    امتیازتون رو از لینک پایین حساب کنید. ولی با شرایط شما بعید میدونم امتیاز کافی رو بیارید.
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام. ممنون میشم اگه اطلاعات در مورد سوال من دارید منو روشن کنید. سوالم خیلی خاصه، ندیدم کسی تو فروم همچین چیزیو مطرح کرده باشه. مرسی ازتون. بنظرتون دو مورد زیر واجد شرایط هستن؟

برادر من با در نظر گرفتن معیارهای اکسپرس انتری امتیاز خیلی خوبی میاره (بالای 460). اما ایشون خدمت سربازی نرفته و الان سرباز غایب هست . الان هم چند ماهیه که در ترکیه و ارمنستان اقامت توریستی داره
    حالا سوال اول من اینه که:
    1-میتونه برای اکسپرس انتری از کشوری که اقامت توریستی در اون کشور داره اقدام کنه؟ (اقامت توریستی داره، یعنی مقیم ترکیه محسوب نمیشه)
    2-اینکه اینجا خدمت نرفته براش مانع بوجود میاره یا اصلا براشون مهم نیست همچین چیزی؟

سوال دوم هم در مورد خودم هست. من الان 8 ماه خدمت هستم. میشه در حین خدمت واسه اکسپرس اقدام کرد؟ یا باید صبر کنم خدمت تمام بشه و بعد اقدام کنم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط pooriargr نمایش پست ها
    سلام. ممنون میشم اگه اطلاعات در مورد سوال من دارید منو روشن کنید. سوالم خیلی خاصه، ندیدم کسی تو فروم همچین چیزیو مطرح کرده باشه. مرسی ازتون. بنظرتون دو مورد زیر واجد شرایط هستن؟

برادر من با در نظر گرفتن معیارهای اکسپرس انتری امتیاز خیلی خوبی میاره (بالای 460). اما ایشون خدمت سربازی نرفته و الان سرباز غایب هست . الان هم چند ماهیه که در ترکیه و ارمنستان اقامت توریستی داره
    حالا سوال اول من اینه که:
    1-میتونه برای اکسپرس انتری از کشوری که اقامت توریستی در اون کشور داره اقدام کنه؟ (اقامت توریستی داره، یعنی مقیم ترکیه محسوب نمیشه)
    2-اینکه اینجا خدمت نرفته براش مانع بوجود میاره یا اصلا براشون مهم نیست همچین چیزی؟

سوال دوم هم در مورد خودم هست. من الان 8 ماه خدمت هستم. میشه در حین خدمت واسه اکسپرس اقدام کرد؟ یا باید صبر کنم خدمت تمام بشه و بعد اقدام کنم؟!

کسی که پاسپورت معتبر داره می‌تونه از هرجای جهان و در هر شرایطی اقدام کنه،ولی اگر کسی به هر دلیلی نتونه به ایران برگرده و مثلا نیاز به گرفتن گواهی سوپیشینه از ایران داشته باشه ممکنه به مشکل بخوره، سربازی رفتن یا نرفتن به تنهایی اهمیتی از نظر مهاجرت به کانادا نداره ولی چون اونها میدونن که خدمت سربازی در برخی کشورها اجباری هست در صورت لزوم شخص باید مدارک یا توضیح قانع کننده ای داشته باشه که مثلا آیا معاف شده یا...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    کسی که پاسپورت معتبر داره می‌تونه از هرجای جهان و در هر شرایطی اقدام کنه،ولی اگر کسی به هر دلیلی نتونه به ایران برگرده و مثلا نیاز به گرفتن گواهی سوپیشینه از ایران داشته باشه ممکنه به مشکل بخوره، سربازی رفتن یا نرفتن به تنهایی اهمیتی از نظر مهاجرت به کانادا نداره ولی چون اونها میدونن که خدمت سربازی در برخی کشورها اجباری هست در صورت لزوم شخص باید مدارک یا توضیح قانع کننده ای داشته باشه که مثلا آیا معاف شده یا...

سلام و وقت بخیر

سوال من هم همین هست. که حالا ایشون که سربازی نرفته و معافیت هم نداره، اگر اپلای کنه و در مراحل "بگ گراند چک" ازش مدارک خدمت بخوان بعدا به مشکل میخوره؟ چون کارت پایان خدمت / معافیت نداره و باید بگه خدمت نرفته.

دوم اینکه برای اینکه بشه از یه کشور دیگه واسه اکسپرس اپلای کرد نیازی به داشتن استاتوس در اون کشور نیست؟ (کسی که با ویزای توریستی در کشوی دیگر هست عملا استاتوسی در اون کشور نداره)
    *در مورد گواهی سو پیشینه تحقیق کردم. از همونجا میتونه بگیره.

-برای خودم چطور؟ می تونم الان که در حال خدمتم اپلای کنم؟ باید صبر کنم تمام بشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به فدرال با برنامه جدید 2015 Express Entry

دوستان سلام
    یک سوال دارم در مورد نحوه درج وضعیت تاهل در فرم ها. من به تازگی از همسرم در دوران عقد جدا شدیم. ازونجا که جدایی در عقد بوده اسم ایشون از شناسنامه بنده حذف شده است. حالا برای پر کردن فرم ها باید بزنم جدا شده یا مجردد؟ طبق ترجمه شناسنامه الان مجرد هستم . ولی سابقه ازدواج داشته ام که اسم حذف شده.
    لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)