صفحه 214 از 243 نخستنخست ... 114164204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,131 تا 2,140 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

سلام دوستان، به نظر شما ما میتونیم از طریق اکسپرس اینتری اقدام کنیم؟
    شرایط خودم:
    لیسانس ریاضی کاربردی از دانشگاه سراسری
    فوق لیسانس بازرگانی از دانشگاه هند
    کارمند اداره دولتی با 6 سال تجربه در پست اداری و امور دفتری و برای آیلتس ثبت نام کردم.
    همسرم: دیپلم و 8 سال تجربه جوشکاری.
    و یک فرزند کوچک.
    سوالات: 1- به نظر شما می توانیم از روش Express Entry اقدام کنیم؟ 2- آیا با توجه به تجربه کاری می توانم نفر اول پرونده باشم و شغل Administrative assistant را چون در لیست NOC ها هست انتخاب کنم؟ به نظر شما انتخاب خوبی هست با توجه به رشته تحصیلی و تجربه کاری؟
    و برای آیلتس چه نمراتی باید بگیرم؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

سلام من این سوال رو برای یکی از دوستانم می پرسم
    این دوست ما 37 ساله متاهل لیسانس گرافیک با چند سال سابقه در کشورهای مختلف داره و همسرش با همین تحصیلات شرکت خودش رو داره و از طریق وکیل برای روش خوداشتغالی اقدام کرده کلی هم پیش پرداخت داده (می‌دونم یک اشتباه بزرگه و امکان نداره از این روش موفق بشن ولی زبون وکیل از من خیلی چرب و نرم تر بود و به عبارتی این دوستان راهنمایی‌های من رو قبول نکردن و کار خودشون رو کردن)
    حالا متاسفانه ایشون مبتلا به سرطان شده و در حال شیمی درمانیه، این درمان ممکنه یکی دو سال هم طول بکشه. از طرفی وکیل بهشون گفته به این شکل امکان نداره به شما مدیکال بدن و تا ده سال بعد از تشخیص سرطان شما نمی تونین مهاجرت کنین و عملا پرونده‌تون باطله و هزینه تون بر نمی‌گرده.
    حالا صرف نظر از اینکه قضیه خوداشتغالی از اول هم قابل انجام نبوده، من می خواستم ببینم درسته این موضوع در مورد سرطان و واجد شرایط بودن برای مهاجرت؟ چون می‌خواستم راهنماییشون کنم که خودشون از طریق اکسپرس انتری اقدام کنن.

Junior Member

عذر مي خوام سابقه كار در شركتهاي مختلف داره، اشتباه نوشتم كشورها...!

نقل قول نوشته اصلی توسط Galaxxy نمایش پست ها
    سلام من این سوال رو برای یکی از دوستانم می پرسم
    این دوست ما 37 ساله متاهل لیسانس گرافیک با چند سال سابقه در کشورهای مختلف داره و همسرش با همین تحصیلات شرکت خودش رو داره و از طریق وکیل برای روش خوداشتغالی اقدام کرده کلی هم پیش پرداخت داده (می‌دونم یک اشتباه بزرگه و امکان نداره از این روش موفق بشن ولی زبون وکیل از من خیلی چرب و نرم تر بود و به عبارتی این دوستان راهنمایی‌های من رو قبول نکردن و کار خودشون رو کردن)
    حالا متاسفانه ایشون مبتلا به سرطان شده و در حال شیمی درمانیه، این درمان ممکنه یکی دو سال هم طول بکشه. از طرفی وکیل بهشون گفته به این شکل امکان نداره به شما مدیکال بدن و تا ده سال بعد از تشخیص سرطان شما نمی تونین مهاجرت کنین و عملا پرونده‌تون باطله و هزینه تون بر نمی‌گرده.
    حالا صرف نظر از اینکه قضیه خوداشتغالی از اول هم قابل انجام نبوده، من می خواستم ببینم درسته این موضوع در مورد سرطان و واجد شرایط بودن برای مهاجرت؟ چون می‌خواستم راهنماییشون کنم که خودشون از طریق اکسپرس انتری اقدام کنن.
    خیر درست نیست، تصمیم گیری در خصوص اینکه چه نوع بیماریهایی منجر به ریجکت شدن در پروسه مدیکال میشه بستگی جزییات و تاریخچه دقیق بیماری و نظر آفیسر اداره مهاجرت داره که اون هم بر اساس دستورالعملهای خودش تصمیم میگیره ( هزینه های درمان بیماری در سال،خطرات بیماری برای سایر افراد جامعه...) و اینطوری نیست که مثلا هر کس سرطان یا بیماری های خاص داره ریجکت بشه.

Junior Member

سلام
    دوستان من آیلتس جنرال دادم نمراتم خوب نشد و دوباره باید امتحان بدم L7.5 R9 S6 W6. با این نمراات eligible هستم ولی امتیازم 386 میشه که خیلی پایینه. حالا میخوام با همین نمرات اپلای کنم و بخونم و 4 ماه دیگه دوباره امتحان بدم. نظرتون چیه؟ باید زودتر امتحان بدم؟
    من 28 سالمه، ارشد دارم و 4 سال سابقه کار

Junior Member aliranjbar0917 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

با درود جایی خوندم که extra education ( شامل دو دیپلم + لیسانس یا فوق لیسانس) همراه با نمره آیلتس بالا برای EE دو نمره داره می خواستم بدونم دوستان کسی از لینکش اطلاع داره برام بفرسته ؟ سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک حالت جامد- دانشگاه بین المللی امام خمینی

سلام دوستان. کسی میدونه که Canadian Experience Class چجوری بررسی میشه؟ همه جا نوشته بر مبنای pass/fail هست، این یعنی چی؟ پس چرا دیگه باید داخل pool رفت؟ کلا اگرکسی تجربه اپلای کردنش رو داره یا اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
    البته همه اطلاعات مربوط به این کتگوری که تو وبسایت CIC هست رو میدونم، فقط اینکه ماکسیمم پوینتی که میگیرن چیه؟

Junior Member

سلام دوستان

من با مدرک ارشد و مجرد و 34 سال سن و زبان ایلتس جنرال 8 امتیازم رو بررسی کردم 495 میشم.
    بنظرتون از الان که مدارکم رو بفرستم تا زمان اینکه جواب بدن که میتونم برم یا نه چقدر زمان میبره؟
    سوال دوم اینکه من اگه تو این مدت مدرک جدید بگیرم مثلا ارشد دومی بگیرم از اروپا تو پذیرشم تاثیر مثبت داره؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlyrtille نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی میدونه که Canadian Experience Class چجوری بررسی میشه؟ همه جا نوشته بر مبنای pass/fail هست، این یعنی چی؟ پس چرا دیگه باید داخل pool رفت؟ کلا اگرکسی تجربه اپلای کردنش رو داره یا اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
    البته همه اطلاعات مربوط به این کتگوری که تو وبسایت CIC هست رو میدونم، فقط اینکه ماکسیمم پوینتی که میگیرن چیه؟
    Canadian Experience Class فقط روشی برای ورود به Pool است و برای کسانیکه مینیمم امتیاز 67 نیروی کار ماهر را برای ورود به pool نمیاورند مفید است.

درود دوستان گرامی
    بنده زیاد با روش های مهاجرت فدرال آشنایی ندارم، چون قصدم اقدام از استان کبک بود. شاید شنیده باشین که اخیرا دولت کبک پرونده ی ۱۸۰۰۰ نفر از کسانی که از طریق CSQ اقدام کرده بودن (قبل از روی کار اومدن سیستم Arima) رو لغو کرده و سعی دارن کسانی رو در سیستم جدید قبول کنن که فرانسوی بلدن.
    قصدم بر این بود که با فراگیری زبان فرانسه از طریق برنامه ی PEQ اقدام کنم، ولی واقعا زمان بر خواهد بود واسم تا زبان فرانسوی ام رو به اون حد برسونم، چون واقعا سطح زبان فرانسه نسبت به انگلیسی واسم خیلی بالاتره. الان نزدیک ۱۰ ماه از فارغ التحصیلیم می گذره و هنوز نتونستم کاری پیدا کنم و با مشکلاتی که یه هم خونه ای برام پیش آورد، اصلا اوضاع روحی مناسبی ندارم و احساس می کنم قادر به ادامه ی این وضع نیستم. در کنار این قضایا و بعد از این قضیه ی لغو شدن پرونده های مهاجرتی، به همین خاطر به این فکر می کنم که سراغ روش های دیگه مهاجرت برم و شاید بهتر باشه به استان های دیگه هم فکر کنم.

۱. در فروم به ۲ تا لینک برخورد کردم واسه ی مهاجرت از روش Express Entry، یکی این و دیگری این. در لینک اول اگه استان محل اقامت کبک انتخاب بشه، واجد شرایط نخواهم بود و حتی با انتخاب استان دیگه، پس از وارد کردن نداشتن سابقه کار به واجد شرایط نبودن برخورد می کنم. در صورتی که از لینک دوم با فرض نمره ی آیلتس، امتیاز ۴۵۸ رو خواهم داشت. کدوم لینک صحیحه؟

۲. درباره ی نحوه ی پذیرفته شدن. به عنوان مثال در این پست پراکندگی امتیازات نشون داده شده و تا تاریخ ۱۴ دسامبر ۴۱۱ نفر امتیاز بیشتر از ۴۵۰ دارن و تقریبا یک ماه بعد در این پست ۳۹۰۰ دعوت نامه ارسال شده. با فرض اینکه در این بازه یک ماهه مثلا ۲۰۰۰ نفر دیگه هم امتیازشون از ۴۵۰ بگذره، این بدین معناست که حتما واسه ی اونی که امتیازش بالای ۴۵۰ هستش دعوت نامه ارسال میشه (در کل میشه ۲۵۰۰ نفر که از ۳۹۰۰ تا کمتره)؟ منظورم اینه که فقط به امتیاز نگاه میشه یا مسایل دیگه ای هم مد نظر هستش؟

۳. مربوط به زمان بر بودن این روش. در این موضوع گفته شده در صورت دعوت شدن ازتون خواسته میشه مدارک رو ارسال کنین و زیر۶ ماه بررسی میشه و در صورت واجد شرایط بودن برای شما ویزا صادر میشه که وارد کانادا بشین. آیا این بدین معناست که تا مدتی باید به صورت موقت در کانادا زندگی کرد و سپس اقامت دایم تعلق میگیره؟ چون در حال حاضر من خودم کانادا هستم تا دو سه سال دیگه اجازه کارم معتبر هستش و خود اقامت دایم بیشتر مهمه واسم تا خیلی جاها واسه کار این بهونه رو نداشته باشن.

۴. این جوری که دراین موضوع دیده میشه، هر دو هفته Draw انجام میشه؟

ممنون از شما
    بیایم با عنوان پرسش هایمان در عمومی و عدم طرح آن ها در خصوصی، دیگران را از شنیدن نقطه نظرهایمان محروم نسازیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)