صفحه 215 از 243 نخستنخست ... 115165205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,141 تا 2,150 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    درود دوستان گرامی
    بنده زیاد با روش های مهاجرت فدرال آشنایی ندارم، چون قصدم اقدام از استان کبک بود. شاید شنیده باشین که اخیرا دولت کبک پرونده ی ۱۸۰۰۰ نفر از کسانی که از طریق CSQ اقدام کرده بودن (قبل از روی کار اومدن سیستم Arima) رو لغو کرده و سعی دارن کسانی رو در سیستم جدید قبول کنن که فرانسوی بلدن.
    قصدم بر این بود که با فراگیری زبان فرانسه از طریق برنامه ی PEQ اقدام کنم، ولی واقعا زمان بر خواهد بود واسم تا زبان فرانسوی ام رو به اون حد برسونم، چون واقعا سطح زبان فرانسه نسبت به انگلیسی واسم خیلی بالاتره. الان نزدیک ۱۰ ماه از فارغ التحصیلیم می گذره و هنوز نتونستم کاری پیدا کنم و با مشکلاتی که یه هم خونه ای برام پیش آورد، اصلا اوضاع روحی مناسبی ندارم و احساس می کنم قادر به ادامه ی این وضع نیستم. در کنار این قضایا و بعد از این قضیه ی لغو شدن پرونده های مهاجرتی، به همین خاطر به این فکر می کنم که سراغ روش های دیگه مهاجرت برم و شاید بهتر باشه به استان های دیگه هم فکر کنم.

۱. در فروم به ۲ تا لینک برخورد کردم واسه ی مهاجرت از روش Express Entry، یکی این و دیگری این. در لینک اول اگه استان محل اقامت کبک انتخاب بشه، واجد شرایط نخواهم بود و حتی با انتخاب استان دیگه، پس از وارد کردن نداشتن سابقه کار به واجد شرایط نبودن برخورد می کنم. در صورتی که از لینک دوم با فرض نمره ی آیلتس، امتیاز ۴۵۸ رو خواهم داشت. کدوم لینک صحیحه؟

۲. درباره ی نحوه ی پذیرفته شدن. به عنوان مثال در این پست پراکندگی امتیازات نشون داده شده و تا تاریخ ۱۴ دسامبر ۴۱۱ نفر امتیاز بیشتر از ۴۵۰ دارن و تقریبا یک ماه بعد در این پست ۳۹۰۰ دعوت نامه ارسال شده. با فرض اینکه در این بازه یک ماهه مثلا ۲۰۰۰ نفر دیگه هم امتیازشون از ۴۵۰ بگذره، این بدین معناست که حتما واسه ی اونی که امتیازش بالای ۴۵۰ هستش دعوت نامه ارسال میشه (در کل میشه ۲۵۰۰ نفر که از ۳۹۰۰ تا کمتره)؟ منظورم اینه که فقط به امتیاز نگاه میشه یا مسایل دیگه ای هم مد نظر هستش؟

۳. مربوط به زمان بر بودن این روش. در این موضوع گفته شده در صورت دعوت شدن ازتون خواسته میشه مدارک رو ارسال کنین و زیر۶ ماه بررسی میشه و در صورت واجد شرایط بودن برای شما ویزا صادر میشه که وارد کانادا بشین. آیا این بدین معناست که تا مدتی باید به صورت موقت در کانادا زندگی کرد و سپس اقامت دایم تعلق میگیره؟ چون در حال حاضر من خودم کانادا هستم تا دو سه سال دیگه اجازه کارم معتبر هستش و خود اقامت دایم بیشتر مهمه واسم تا خیلی جاها واسه کار این بهونه رو نداشته باشن.

۴. این جوری که دراین موضوع دیده میشه، هر دو هفته Draw انجام میشه؟

ممنون از شما
    ۱) لینک اول، لینک دوم برای محاسبه امتیاز هست و سابقه کار اجباری هست
    ۲) فقط امتیاز
    ۳) میشه بریجینگ ورک پرمیت گرفت تا جوابش بیاد
    ۴) بله

Junior Member

سلام
    اگر زمان اپلای برای اکسپرس انتری مشغول به کار نباشیم (۲ ماه قبلش استعفا داده باشبم) شانس رو پایین میاره ؟

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم من رو راهنمایی کنید
    من امتیازم 469 هست و منتظر نمره آیلتسم هستم فقط برای ساختن پروفایل. ولی در مورد سابقه شغلی و نامه ازتون راهنمایی میخوام

من 3 سال سابقه کار دارم (همه هم در ناک فروش&مارکتینگ بوده، عناوین شغلی "کارشناس فروش" "کارشناس فروش بین‌الملل" و "کارشناس مارکتینگ") ولی به این صورت که

*2 سال رو در یک شرکتی بودم که بصورت پورسانت فروش به من پول میداده و ماه هست که توو حساب بانکی م 900هزار تومن ریخته ماه هم بوده که 4 میلیون تومن بوده. اما میانگین واریز شده به حسابم طی این 2 سیال حدود 5 میلیون بوده.
    *بعد از اون 5 ماه در یک شرکت کارشناس فروش بودم که عین 5 ماه رو سند پرداخت بانک دارم ازش و 2 ماهش رو هم بیمه شدم (طبق قوانین مسخره‌ی اون شرکت 3 ماه اول کسی رو بیمه نمیکردن) بعد از اون اومدم در شرکت فعلی و 6/5 ماهه اینجا در بخش مارکتینگ هستم. یه گپ یک‌ماه و نیمه بین این شغل و اون شغلم بود که از شرکت اولی (همونکه پورسانتی بود) خواستم برای اینکه بیمه م قطع نشه اون 1/5 ماه رو بیمه م کنن. الان نمیدونم باید چکار کنم برای اینکه امتیاز 3 ساله م محاسبه بشه.

شرکت اولی که پورسانتی بوده نه بیمه داشتم و حقوقم هم پورسانتی بوده و متغیر. نامه اشتغال به کارم باید چه توضیحاتی داشته باشه تا آفیسر قبول کنه؟ و آیا باید چیز اضافه تری ضمیمه ی این 2 سال سابقه‌کار ارائه بشه؟ من اون زمان به فکر مستندسازی نبودم و الآن ولی واقعاً میخوام از اون 2 سال سابقه ام استفاده کنم.
    در مورد شرکت دومی هم، مشکلی پیش میاد اگر توضیح بدم که فقط 2 ماه از 5ماه رو بیمه داشتم؟ ازینجا مدرک زیاد دارم قرار داد فروشهایی که انجام دادم و خیلی اطلاعات دیگه. نامه اشتغال به کار هم شاید قبول نکنن به من بدن چون من از اون شرکت اومدم بیرون و اونا میگفتن بهت احتیاج داریم ولی خب حق و حقوق رو درست نمیدادن و نهایتا تصمیم گرفتم بیام بیرون. ولی میتونم خودم با سربرگ و مهر و امضای مدیر درست کنم. دلم نمیخواد این کارو کنم ولی واقعاً دستم به هیچ جا بند نیست وقتی واقعاً کار کردم و اینا حق طبیعی م -که یه نامه‌ی اشتغال به کاره- رو نمی‌دن.
    این شرکتی هم که فعلاً هستم رو اوکی هست هم بهم فیش حقوقی میدن هم نامه اشغال هم از روز اول بیمه دارم.

خواهش میکنم منو راهنمایی کنید همه شرایطم خوبه فقط این اثبات سابقه کار 3 ساله م خیلی اذیتم میکنه
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط edgerover نمایش پست ها
    سلام
    اگر زمان اپلای برای اکسپرس انتری مشغول به کار نباشیم (۲ ماه قبلش استعفا داده باشبم) شانس رو پایین میاره ؟
    از دوستانی که اطلاع دارن کسی جواب این سوال رو بده بسیار تشکر میکنم !

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng, safety and environmental

دوستان، از خارج از ایران، مثلا یه کشور اروپایی هم میشه برای برنامه های مهاجرتی کانادا اقدام کرد؟ تاثیر منفی نداره که یک سال اخیر توی اروپا باشیم؟
    اگر سوالی جنبه عمومی داره، بهتره تو فروم بپرسیم، چون احتمالا سوال خیلی از افراد دیگه هم هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza90 نمایش پست ها
    دوستان، از خارج از ایران، مثلا یه کشور اروپایی هم میشه برای برنامه های مهاجرتی کانادا اقدام کرد؟ تاثیر منفی نداره که یک سال اخیر توی اروپا باشیم؟
    هیچ تفاوتی نمیکنه ، یک سال مدت زیادی نیست ولی اگر مدت خیلی طولانی خارج از ایران باشید و به ایران هم سفر نداشته باشید ممکنه پروسه بک گراند چک شما سریعتر به نتیجه برسه

نقل قول نوشته اصلی توسط edgerover نمایش پست ها
    سلام
    اگر سابقه کارتون کامل باشه از نظر امتیاز، این موضوع اهمیتی ندارد، خیلی از افراد چند ماه قبل از مهاجرت شغلشون رو رها می‌کنند تا به کارهاشون رسیدگی کنند

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning

سلام،

وکیل من برام پروفایل اکسپرس اینتری باز کرده اما به من گفت که امتیازم زیر 400 شده که برای من غیر قبل باور هست چون 3 سال سابقه کار در ایران در ناک بی دارم و 1 سال سابقه کار کانادایی در ناک بی. مدرک لیسانس ایرانم تایید شده و از کانادا هم مدرک دیپلوما و سرتیفیکیت دارم. نمره زبانم هم بالاست.

حالا به نظرتون، من خودم یه پروفایل دیگه باز کنم و اطلاعاتم رو وارد کنم که ببینم امتیازم چه قدر می شه؟ آیا میشه همزمان 2 تا پروفایل باز کرد؟ (توو سایت CIC نوشته که چندتا پروفایل نباید باز کرد اما اگه با اینی که من خودم می خوام باز کنم امتیازم بیشتر بشه، اونی که وکیلم باز کرده و کنسل می کنیم)

برای پروفایل جدید توو جاب بنک هم باید رجیستر کنم یا همون اولی که وکیلم باز کرده کافیه؟

ممنونم
    ویرایش توسط ffn_343 : February 21st, 2019 در ساعت 01:40 PM

Junior Member

درود به همگی
    کسی میدونه برنامه Global Talent Stream که ایالت کبک به تازگی راه انداخته چیه؟!
    نوشته ظرف مدت یک ماه به مشاغل خاصی که توی این دسته قرار دارن ویزای موقت work permit داده میشه.
    خواهشاً اگر کسی اینجا اطلاعات دقیقی داره راهنمایی کنه.
    بنده فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار هستم و چندین مدارک مختلف در زمینه it و شبکه دارم
    https://www.immigration.ca/canada-wo...talent-stream/

سلام،

امروز نتیجه آیلتس اومد و خوشبختانه CLB9 گرفتم.

۳۱ سال سن، مجرد، با سه سال سابقه کاری. فکر کنم امتیازم ۴۶۷ بشه.

اگه کسی از دوستان یه وکیل خیلی خوب میشناسه، ممنون میشم تو پ.خ بهم معرفی کنه.
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)