صفحه 217 از 243 نخستنخست ... 117167207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,161 تا 2,170 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط hooosseintiam نمایش پست ها
    دوستان از روز شروع روند برنامه مهاجرت ینی گرفتن آیلتس و ثبت نام اینترنتی تا روز گرفتن ویزا و پروزا کردن حدودا چند ماه طول میکشه ؟ با فرض اینکه همه چیزا اوکی هست و امتیاز کافی رو بدست میاره؟ ممنون

با فرض اینکه تمام مدارکتون کامل هست (نمره زبان رو گرفتید، مدارک تحصیلی به تایید WES رسیده-خود این 20 روز کاری طول می کشه)، حدودا 2 ماه یا بیشتر طول می کشه اسمتون از توو پوول دربیاد. اگه همه نامه های کاری هم آماده باشه و سریع فرستاده بشه و تاییده دریافت مدارک رو هم دریافت کنید، تازه زمان برآورد شده ی 6 ماهه شروع می شه. که این 6 ماه estimated time هست. در نتیجه نمی شه بازه زمانی مشخصی رو گفت ولی باید صبر زیییییییییییییییاد داشته باشید!

نقل قول نوشته اصلی توسط ffn_343 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من یه سری سوال در مورد نحوه وارد کردن اطلاعات مربوط به سابقه کاریم در کانادا دارم. خیلی ممنون می شم راهنماییم کنید لطفا که بعده ها به دردسر نیوفتم.

1) من در زمان دانشجوییم در کانادا، به مدت 1 ماه از ژانویه 2014 تا فوریه 2014 به طور فول تایم Research Assistant بودم در دانشگاه.
    این سابقه کار برای اکسپرس اینتری شاخه Canadian Work Experience Class مورد قبول نیست (طبق این لینک https://www.canada.ca/en/immigration...nce-class.html)، درسته؟
    پس این بدین معنی هست که موقع تکمیل کردن پروفایل نباید ذکر بشه؟ یا اونجایی که در ردیف ها آخر می پرسه Studying full time ، من بگم YES و خود سیستم این سابقه کار رو محاسبه نمی کنه ؟

2) در همون حین تحصیل، از آخر اکتبر 2014 تا اوایل نوامبر 2014 – در کل 3 روز!- به عنوان Fundraiser کار کردم.
    باز در قسمت سابقه کار، چون روز دقیق رو وارد نمی کنیم، این سابقه کار 1 ماه برای من محسوب می شه؟
    در این صورت نباید ذکرش کنم؟

3) کار بعدی بعد از فارغ التحصیلی بوده. از تاریخ آگست 2015 تا می 2016 Fundraiser بودم. اما نه فول تایم و نه پارت تایم. به صورت شیفتی بوده و کل ساعت های کار کرده برای هر ماه به صورت زیر هست - از روی پی استاپ محاسبه کردم:
    ماه آگست 2015 11 ساعت/ ماه سپتامبر 8.5 ساعت/ ماه نوامبر45.5 ساعت/ می 2016 8.5 ساعت
    به نظرتون من این رو چه جوری وارد کنم؟

4) کار بعدی از آخر 26 جون 2017 شروع شد. در موقع وارد کردن این تاریخ، باید ماه رو جون بزنم یا جولای؟
    وقتی مشغول این کار بودم، Post Graduate Work Permit ام در تاریخ 2 جولای 2018 باطل می شد که قبل از ابطالش، کارفرمام برای LMIA اپلای کرد و من با LMIA file # برای Work Permit Extension اپلای کردم. در واقع از تاریخ 2 جولای 2018 تا 30 اکتبر 2018 (زمانی که ریجکشن رو گرفتم چون LMIA هنوز نیومده بود) من در Implied Status بودم و بعد از گرفتن ریجکشن دیگه کار نکردم!
    حالا زمان اتمام این شغل رو چی بنویسم؟ 2 جولای یا 30 اکتبر؟
    در نامه Employment verification چه تاریخی باید نوشته بشه؟

پیشاپیش ممنون از کمک ها و نظرات
    I suggest only mention (1) to (3) in personal history, and just include (4) from June-17 to October-18 in work experience. Assuming the rest of your profile are ok, you will get through under CEC.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر

نه، سوراخش رو پیدا کردم! ولی طول کشید
    توی فرمی که پر میکردم، اون بخشی که میپرسه مدرک تحصیلیت چیه، من اشتباه انتخاب میکردم. به جای اینکه بگم مدرک رو دریافت کردم، انتخاب میکردم: وضعیت تحصیلیم در انتهای دوره مناسب است!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر

نقل قول نوشته اصلی توسط bestbud2010 نمایش پست ها
    رقم فاند رو کم نزدید؟
    نه، سوراخش رو پیدا کردم! ولی طول کشید
    توی فرمی که پر میکردم، اون بخشی که میپرسه مدرک تحصیلیت چیه، من اشتباه انتخاب میکردم. به جای اینکه بگم مدرک رو دریافت کردم، انتخاب میکردم: وضعیت تحصیلیم در انتهای دوره مناسب است!

Junior Member

سلام.میشه من رو راهنمایی کنید.نمیدونم سوالم رو جای مناسبی میپرسم یا نه
    من قراره برای مستر یک ساله بیام کانادا.در حال تحقیق هستم که بعد از اتمامش آیا امتیاز لازم برای اکسپرس اینتری رو خوام داشت یا نه؟
    من متاهل هستم و با سن35 و مستر از کانادا و پنج سال سابقه کاری ایران امتیازم 409 میشه و وقتی یک سال سابقه کار کانادایی رو هم در نظر میگیرم امتیازم به 480 میرسه که حتما میتونم از اکسپرس انتری اقدام کنم.
    سوالی که برام پیش اومده اینه با توجه به مستر من که یکسالست اگه در حالت بدبینانه بعد اتمام مستر به من فقط یک سال ورک پرمیت بدن و من با همین امتیاز 409(بدون سابقه کار کانادا) پروفایل باز کنم میتونم موندنم رو در کانادا تمدید کنم تا بعد که یک سال سابقه کار کانادا داشتم دوباره پروفایلمو آپدیت کنم و با امتیاز بیشتر برای اکسپرس انتری اقدام کنم؟

به اطلاع دوستانی که سابقه کاریشون ناک ۴۰۱۲ (TA/RA) هست باید بگم که این ناک شامل تغییرات جزئی شده:

• نام ناکه به Post-Secondary Teaching and Research Assistants تغییر کرده
    • شماره‌ی ناکه از ۴۰۱۲ به ۴۱۲۲ تغییر کرده
    • الان چیزی حدود ۲۰ عنوان شغلی رو شامل میشه، مثل university teaching assistant، college laboratory assistant، graduate assistant – university و post-secondary research assistant
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

سلام دوستان
    من قصد دارم مدارک را آپلود کنم، آیا باید مدارک پزشکی الان آماده باشه یا میشه بدان که قبول شدم سبمیت کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قصد دارم مدارک را آپلود کنم، آیا باید مدارک پزشکی الان آماده باشه یا میشه بدان که قبول شدم سبمیت کنم؟
    منظورتون از مدارک پزشکی چی هست؟

سلام دوستان.من با فرض کردن یک نمره ای برای زبانم امتیازم 445 شد.آیا شانسی هست؟توی چندین draw آخر امتیازها بالای 450 بودن تقریبا.
    می خواستم ببینم بعنی باید قید express entry رو بزنم؟
    ممنونم

Does a RA position in the US count as a part time job? for meeting the work experience requirement?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)