صفحه 218 از 243 نخستنخست ... 118168208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,171 تا 2,180 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Guys I am a PhD candidate in the US. I have been an RA for the past several years, other wise I just have done a summer internship at Ford. No other work experience. Can I use my RA under NOC 4012 as work experience?

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh6 نمایش پست ها
    Guys I am a PhD candidate in the US. I have been an RA for the past several years, other wise I just have done a summer internship at Ford. No other work experience. Can I use my RA under NOC 4012 as work experience?
    No, it does not.

Junior Member

سلام دوستای خوبم
    من مدرک کارشناسی ناپیوسته مهندسی برق دارم. اما 4.5 سال سابقه کار غیرمرتبط با مدرک تحصیلی و در زمینه construction piping که درواقع زیرشاخه مهندسی مکانیک سیالات میشه را دارم. ضمن اینکه میتونم از کارفرماهایی که براشون کار میکردم گواهی سابقه کار مرتبط با برق تهیه کنم. میخواستم بدونم که با در نظر گرفتن شرایط شغلی بنده امکان اقدام از طریق express entry وجود داره یا نه ؟ اگر از روش express entry امکانش نیست آیا روشهای دیگری برای مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط من وجود داره؟
    آیا در کانادا افراد میتوانند در زمینه خارج از تحصیلاتشون کار فنی انجام بدهند ؟
    سوال آخرم این هست که آیا اداره مهاجرت مدارک شغلی را استعلام میگیره ؟
    ممنون میشم کمکم کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط roax1988 نمایش پست ها
    سلام دوستای خوبم
    من مدرک کارشناسی ناپیوسته مهندسی برق دارم. اما 4.5 سال سابقه کار غیرمرتبط با مدرک تحصیلی و در زمینه construction piping که درواقع زیرشاخه مهندسی مکانیک سیالات میشه را دارم. ضمن اینکه میتونم از کارفرماهایی که براشون کار میکردم گواهی سابقه کار مرتبط با برق تهیه کنم. میخواستم بدونم که با در نظر گرفتن شرایط شغلی بنده امکان اقدام از طریق express entry وجود داره یا نه ؟ اگر از روش express entry امکانش نیست آیا روشهای دیگری برای مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط من وجود داره؟
    آیا در کانادا افراد میتوانند در زمینه خارج از تحصیلاتشون کار فنی انجام بدهند ؟
    سوال آخرم این هست که آیا اداره مهاجرت مدارک شغلی را استعلام میگیره ؟
    ممنون میشم کمکم کنید.
    تحصیلات و سابقه کار لازم نیست مربوط باشند. فقط نوع کار باید حرفه ای، فنی یا مدیریتی باشد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Handicraft

سلام خدمت دوستان عزیز
    من 38 ‌سالمه مهندس عمرانم متاهل بدون بچه سال 96لیسانس عمران گرفتم و ازسال ۹۳در آزمایشگاههای عمرانی مشغولم
    خانمم نرس ارشد هست با۱۷ سال سابقه تامین اجتماعی چجوری اقدام کنم بدون وکیل و
    آیا میشه چنین چیزی واسه کانادا مثلا استان ساسکاچوان
    یا استان دیگه ای هم میشه؟
    مممنونم میشم کمکم کنید
    پروسس چند ماه طول داره؟
    چقدر باید تمکن مالی داشته باشم؟
    بیمه تامین اجتماعی چن ماه باید داشته باشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    No, it does not.
    May I ask why? I know that work RA for a PhD student does not count as work experience, but based on my understanding it does count for foreign work experience. PS I am planning on just using my MS degree for EE.

May I ask why? I know that work RA for a PhD student does not count as work experience, but based on my understanding it does count for foreign work experience. PS I am planning on just using my MS degree for EE.
    My understanding is based on this:
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...qnum=855&top=6
    For CEC you are right but for FSW it seems I should be fine (Mind you I am doing my PhD in the US)

ApplyAbroad Guru

From what I heardthey did not accept it from some other applicants in Canada, but if you want to be sure the best way is to give them a call and ask.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

My understanding is based on this:
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...qnum=855&top=6
    For CEC you are right but for FSW it seems I should be fine (Mind you I am doing my PhD in the US)
    دو تا مسئله هست:
    1. TA and RA رو اگه با هم گرفتین، داشتن همین سابقه تی ایی اگه هفته ای بیست ساعت باشه به مدت "یک سال متوالی" برای اپلای کردن برای پی ار کافیه. بقیه ش رو میتونین از RA بذارین. من این قانون بیست ساعت رو یادمه چون که خودم پرسیدم. نمیدونم چرا بیست ساعت ولی این رو توی یکی ازین وورک شاپ ها شنیدم، اگه برم لای نت هام نگاه کنم احتمالا بتونم دلیلش رو گیر بیارم.
    اگه مثلا (مثاله) هفته ای پانزده ساعت تی ایی داشتین، و بیست ساعت نیست، باز هم بقیه ش رو میتونین از آر ای بذارین.
    مهم اینه که شما یک سال تمام وقت کار کرده باشین. با تی ایی و آر ای شما نمیتونین برای Canadian Class اقدام کنین ولی برای اسکیلد ووکر میتونین.

2. سابقه شما، سابقه کار خارج از کانادا هست، شماره یک برای داخل کاناداست که Canadian Class حساب نمیشه ولی Skilled worker هست. فکر میکنم که حتی سابقه کار شما به عنوان RA هم کافی باشه، چون شما سابقه کارتون توی بیرون کانادا بوده. ولی برای تی ایی و آر ای داخل کانادا گزینه یک فکر میکنم که صادق باشه و لینکی که گذاشتین هم همینو گفته.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    دو تا مسئله هست:
    1. TA and RA رو اگه با هم گرفتین، داشتن همین سابقه تی ایی اگه هفته ای بیست ساعت باشه به مدت "یک سال متوالی" برای اپلای کردن برای پی ار کافیه. بقیه ش رو میتونین از RA بذارین. من این قانون بیست ساعت رو یادمه چون که خودم پرسیدم. نمیدونم چرا بیست ساعت ولی این رو توی یکی ازین وورک شاپ ها شنیدم، اگه برم لای نت هام نگاه کنم احتمالا بتونم دلیلش رو گیر بیارم.
    اگه مثلا (مثاله) هفته ای پانزده ساعت تی ایی داشتین، و بیست ساعت نیست، باز هم بقیه ش رو میتونین از آر ای بذارین.
    مهم اینه که شما یک سال تمام وقت کار کرده باشین. با تی ایی و آر ای شما نمیتونین برای Canadian Class اقدام کنین ولی برای اسکیلد ووکر میتونین.

2. سابقه شما، سابقه کار خارج از کانادا هست، شماره یک برای داخل کاناداست که Canadian Class حساب نمیشه ولی Skilled worker هست. فکر میکنم که حتی سابقه کار شما به عنوان RA هم کافی باشه، چون شما سابقه کارتون توی بیرون کانادا بوده. ولی برای تی ایی و آر ای داخل کانادا گزینه یک فکر میکنم که صادق باشه و لینکی که گذاشتین هم همینو گفته.
    .I have never been a TA. I have just been an RA for more than 2 years before I went for an internship. In the US one cannot work for more than 50% of FTE (i.e. 20 hr per week) during fall and spring. Nonetheless I have been paid for 20 hr/week for more than 2 years continuously which I surmise satisfies the 1 year work experience requirement

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)