صفحه 219 از 243 نخستنخست ... 119169209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,181 تا 2,190 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    From what I heardthey did not accept it from some other applicants in Canada, but if you want to be sure the best way is to give them a call and ask.
    Oh I can call them? whom should I reach out to? do you have any contact info you can share? I appreciate your help.

PS I am fully aware that RA/TA experience while a student in Canada does not count towards CEC. But I am not in Canada, I am in the US. So my work experience falls under the category of FSW.

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید...

من نهایتن متوجه نمیشم که لازم هست سابقه کار با رشته مرتبط باشه؟

من لیسانس مترجمی انگلیسی دارم و خب یه سری تردیس و ترجمه هم در این باره انجام دادم ولی کار اصلیم و بیمه ام که 7 سال هست مربوط به شغل پشتیبانی نرم افزاره

من میتونم برای اکسپرس انتری اقدام بکنم؟

با در نظر گرفتن ایلتس و زبان فرانسه بلد بودن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahramsm نمایش پست ها

من لیسانس مترجمی انگلیسی دارم و خب یه سری تردیس و ترجمه هم در این باره انجام دادم ولی کار اصلیم و بیمه ام که 7 سال هست مربوط به شغل پشتیبانی نرم افزاره

سلام
    من امروز داشتم این مطلب رو میخوندم که اتفاقا پاسخ سوال شماست. بله کاملا سابقه کار باید با رشته منطبق باشه.
    لینکشو میذارم بخونید
    https://www.immigroup.com/news/how-f...s-and-mistakes

Junior Member

سلام
    در بخش تحصیلات نوشته مدرک تحصیلی باید در پنج سال اخیر گرفته شده باشه.
    این یعنی من الان بیسوادم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zahramsm نمایش پست ها

خیر مرتبط بودن لازم نیست و شما میتونید اقدام کنید. لینکی که یکی از دوستان گذاشتن هیچ ارتباطی به وب سایت رسمی مهاجرت نداره و مرجع معتبر برای کسب اطلاعات نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Perfect نمایش پست ها
    سلام
    در بخش تحصیلات نوشته مدرک تحصیلی باید در پنج سال اخیر گرفته شده باشه.
    این یعنی من الان بیسوادم؟
    لطفا لینک این مطلبی که میگید رو اینجا بزارید.

Junior Member

سلام به همه
    لیسانس برق قدرت دارم و مجرد 27 سال سن دارم ولی متاسفانه سابقه کار در جایی یا شرکتی رو ندارم که بتونم ثابت کنم
    اما کاملا مسلط و بسیار علاقه مند و تخصص نسبتا بالایی در رشته خودم دارم و معمولا کارها رو بصورت پروژه برمیدارم و شخصی کار میکنم
    علاقه به کار فنی و مهارت هم زیاد دارم و مثلا چندین دستگاه صنعتی نیمه سنگین خودم از صفر تا صد برای یک شرکت طراحی و ساخته ام
    - در رشته خودم مدرک ثبت اختراع دارم که کاملا نوآورانه و کاربردی بود که در یک برهه زمانی این موضوع رو با بعضی از شرکت های خارجی معتبر هم مکاتبه کردم اما ازم ثبت پتنت خواستن تا با من ادامه همکاری رو داشته باشن ... ولی متاسفانه بدلیل عدم دانش کافی در این زمینه و سرمایه ، محقق نشد

خواستم ببینم بنده از چه روشی و به کجا اقدام کنم بهتره ؟ (express entery یا اسکیل ورکر یا ... ) ؟؟؟
    از چه طریقی میتونم رزومه ام رو ارائه بدم که مثلا با توجه به بررسی مهارت هام ، بهم امتیازی بدن ؟؟
    (البته سرمایه خاصی هم ندارم و همچنین زبان هم تازه شروع کردم )
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Adelkam نمایش پست ها
    سلام به همه
    لیسانس برق قدرت دارم و مجرد 27 سال سن دارم ولی متاسفانه سابقه کار در جایی یا شرکتی رو ندارم که بتونم ثابت کنم
    اما کاملا مسلط و بسیار علاقه مند و تخصص نسبتا بالایی در رشته خودم دارم و معمولا کارها رو بصورت پروژه برمیدارم و شخصی کار میکنم
    علاقه به کار فنی و مهارت هم زیاد دارم و مثلا چندین دستگاه صنعتی نیمه سنگین خودم از صفر تا صد برای یک شرکت طراحی و ساخته ام
    - در رشته خودم مدرک ثبت اختراع دارم که کاملا نوآورانه و کاربردی بود که در یک برهه زمانی این موضوع رو با بعضی از شرکت های خارجی معتبر هم مکاتبه کردم اما ازم ثبت پتنت خواستن تا با من ادامه همکاری رو داشته باشن ... ولی متاسفانه بدلیل عدم دانش کافی در این زمینه و سرمایه ، محقق نشد

خواستم ببینم بنده از چه روشی و به کجا اقدام کنم بهتره ؟ (express entery یا اسکیل ورکر یا ... ) ؟؟؟
    از چه طریقی میتونم رزومه ام رو ارائه بدم که مثلا با توجه به بررسی مهارت هام ، بهم امتیازی بدن ؟؟
    (البته سرمایه خاصی هم ندارم و همچنین زبان هم تازه شروع کردم )
    ممنون
    برای اثبات مهارت هاتون سرتیفیکت و سند و مدرک خاصی دارید؟
    بدون نمره زبان بالا و سابقه کار مستند نمیتونید به روش نیروی کار متخصص اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    لطفا لینک این مطلبی که میگید رو اینجا بزارید.
    منشرمندم ، مطالبی که گذاشتم مستند نبود.

من مجموعا حدود 370 امتیاز دارم، مشخصات من:
    مجرد- 32 سال- لیسانس نرم افزار - بیش از 5 سال سابقه کارمرتبط- نمره زبان تمام مهارت ها بین 7 تا 7.5
    آیا با این امتیاز شانس پذیرش هست؟
    آیا راهی برای افزایش این امتیاز مثلا با گرفتن جاب آفر هست؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Perfect نمایش پست ها
    منشرمندم ، مطالبی که گذاشتم مستند نبود.

من مجموعا حدود 370 امتیاز دارم، مشخصات من:
    مجرد- 32 سال- لیسانس نرم افزار - بیش از 5 سال سابقه کارمرتبط- نمره زبان تمام مهارت ها بین 7 تا 7.5
    آیا با این امتیاز شانس پذیرش هست؟
    آیا راهی برای افزایش این امتیاز مثلا با گرفتن جاب آفر هست؟
    متاسفانه با امتیاز کمتر از ۴۰۰ هیچ شانسی وجود نداره. امتیاز بالای ۴۰۰ اگر امتیاز لازم برای خارج شدن از پول رو نداشته باشد شانس provincial nominee وجود دارد.
    گرفتن جای آفر حتی از داخل کانادا هم بعید به نظر میرسه چون باید lmia صادر بشه. تنها را افزایش امتیاز گرفتن پذیرش تحصیلی و گرفتن یک مدرک کانادایی میباشد
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)