صفحه 221 از 243 نخستنخست ... 121171211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,201 تا 2,210 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member MohammadRCivil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structural Engineering , SUT

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

سلام
    در روش اکسپرس اینتری ، معدل مدرک لیسانس و فوق لیسانس هم تاثیر گذار هست ؟ یا صرفا داشتن مدرک مهمه ؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadRCivil نمایش پست ها
    سلام
    در روش اکسپرس اینتری ، معدل مدرک لیسانس و فوق لیسانس هم تاثیر گذار هست ؟ یا صرفا داشتن مدرک مهمه ؟
    معدل تاثیری در روش اکسپرس انتری ندارد. صرف داشتن مدرک که البته مورد تایید موسسه WES باشد کفایت میکند
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا امتیاز من رو با شرایط فعلی که دارم محاسبه کنید
    میخام ببینم برای مهاجرت به کانادا برای اینکه بتونم اقامت بگیرم و بدنبالش بتونم رشته امنیت شبکه بخونم راحت ترین و سریعترین روش کدومه؟
    سن 25
    مجرد
    تحصیلاتم کارشناسی کامپیوتر با معدل 14.01 از دانشگاه دولتی
    زبان انگلیسی مدرک نرفتم دنبالش ولی میتونم ایلتس 7.5 به بالا بگیرم تو همه حیطه ها
    سابقه کاری کمتر از یک سال دارم اما به صورت بیمه رد نشده و توی شرکت دانش بنیان بوده در زمینه شبکه
    تمکن مالی تا حدودی دارم (چون مبلغش رو نمیدونم)
    زبان فرانسه آشنایی خیلی مقدماتی دارم ولی میتونم اقدام کنم و 6 ماهه tef یا tefaq بگیرم
    چندتا مدرک در زمینه شبکه دارم که قابلیت ترجمه دارن (از مجتمع فنی تهران)
    بنده خواهرم هم ساکن و شهروند کاناداست و در مونترآل زندگی میکنه و میتونم ازش کمک بگیرم.

سؤال دیگه م هم اینه که آیا اون مدارک شبکه ای که من گرفتم، برای express entry یا skilled trade به عنوان certificate حساب میشه و پوینت میگیره یا نه؟!

ویرایش توسط maserati : July 14th, 2019 در ساعت 01:34 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط maserati نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا امتیاز من رو با شرایط فعلی که دارم محاسبه کنید
    میخام ببینم برای مهاجرت به کانادا برای اینکه بتونم اقامت بگیرم و بدنبالش بتونم رشته امنیت شبکه بخونم راحت ترین و سریعترین روش کدومه؟
    سن 25
    مجرد
    تحصیلاتم کارشناسی کامپیوتر با معدل 14.01 از دانشگاه دولتی
    زبان انگلیسی مدرک نرفتم دنبالش ولی میتونم ایلتس 7.5 به بالا بگیرم تو همه حیطه ها
    سابقه کاری کمتر از یک سال دارم اما به صورت بیمه رد نشده و توی شرکت دانش بنیان بوده در زمینه شبکه
    تمکن مالی تا حدودی دارم (چون مبلغش رو نمیدونم)
    زبان فرانسه آشنایی خیلی مقدماتی دارم ولی میتونم اقدام کنم و 6 ماهه tef یا tefaq بگیرم
    چندتا مدرک در زمینه شبکه دارم که قابلیت ترجمه دارن (از مجتمع فنی تهران)
    بنده خواهرم هم ساکن و شهروند کاناداست و در مونترآل زندگی میکنه و میتونم ازش کمک بگیرم.

سؤال دیگه م هم اینه که آیا اون مدارک شبکه ای که من گرفتم، برای express entry یا skilled trade به عنوان certificate حساب میشه و پوینت میگیره یا نه؟!

با سابقه کار کمتر از یک سال شانسی وجود نداره
    برای محاسبه امتیاز از لینک زیر استفاده نمایید

http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp

ApplyAbroad Guru

سؤال دیگه م هم اینه که آیا اون مدارک شبکه ای که من گرفتم، برای express entry یا skilled trade به عنوان certificate حساب میشه و پوینت میگیره یا نه؟

خیر مدرک سرتیفیکیت را فقط باید از انجمنهای حرفه ای مربوطه در کانادا بگیرید، و رشته شبکه اصولا جزو رشته های ترید حساب نمیشود که انجمن حرفه ای داشته باشد.

Junior Member

من برای سپتامبر پذیرش دکتری دارم و با توجه به اینکه RA و TA هم خواهم بود میخوام بدونم اولین فرصتی که میتونم برای مهاجرت اقدام کنم کی هست. از express Entry فکر می کنم نمیتونم استفاده کنم چون امتیازم حدود 410 میشه. اما از FSW بر اساس این لینک بررسی کردم و امتیازم 82 شد. البته با فرض امتیاز تجربه کاری 15. من پنج سال تجربه داخل ایران دارم و RAو TA هم به فرض اینکه دو سال بعد بخوام اقدام کنم یک سال معادل میشه. آیا سابقه ایرانم که در زمینه مرتبط بوده (Data Analyst) قابل قبوله؟
    توی همون لینک نوشته شده :
    To get selection factor points, your work experience will count if it was:

in Canada or abroad
    while you were studying
    while being self-employed
    اگر قابل قبول باشه نیازی ندارم دو سال صبر کنم برای اینکه یکسال دیگه سابقه کار کانادایی داشته باشم و امتیازم 80 میشه. البته بدون هیچ سابقه ای هم 67 میشه امتیازم و حداقل رو داره اما نمیدونم بالارفتن امتیازتاثیر داره توی پروسه؟ یا فقط باید حداقل رو بیاریم؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    خیر مدرک سرتیفیکیت را فقط باید از انجمنهای حرفه ای مربوطه در کانادا بگیرید، و رشته شبکه اصولا جزو رشته های ترید حساب نمیشود که انجمن حرفه ای داشته باشد.
    رشته کامپیوتر چی؟ اون جزء رشته‌های ترید هست یا خیر؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    با سابقه کار کمتر از یک سال شانسی وجود نداره
    برای محاسبه امتیاز از لینک زیر استفاده نمایید

http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp
    من با احتساب آیلتس 7 در تمامی اسکیل ها، مدرک زبان TEF فرانسه و یک سال سابقه کار، محسابه کردم و امتیازم 429 شد.
    حداقل امتیاز ماه قبل 460 بوده، با این حساب من خیلی امتیاز کم دارم، به نظر شما چه جور میتونم امتیازم رو بیشتر کنم تا بالای حد نصاب برسه؟!
    و سؤال دیگه اینکه داشتن جاب آفر LMIA خیلی تاثیر داره و میتونه امتیاز رو بالا ببره، به نظر شما برای من با رشته م (کامپیوتر-نرم افزار) از توی ایران شانسی وجود داره تا بتونم جاب آفر مناسب گیر بیارم؟!

من با احتساب آیلتس 7 در تمامی اسکیل ها، مدرک زبان TEF فرانسه و یک سال سابقه کار، محسابه کردم و امتیازم 429 شد.
    حداقل امتیاز ماه قبل 460 بوده، با این حساب من خیلی امتیاز کم دارم، به نظر شما چه جور میتونم امتیازم رو بیشتر کنم تا بالای حد نصاب برسه؟!
    و سؤال دیگه اینکه داشتن جاب آفر LMIA خیلی تاثیر داره و میتونه امتیاز رو بالا ببره، به نظر شما برای من با رشته م (کامپیوتر-نرم افزار) از توی ایران شانسی وجود داره تا بتونم جاب آفر مناسب گیر بیارم؟!
    گرفتن lmia حتی از داخل کانادا دارای شانس بسیار بسیار کم هست چه برسه از خارج کانادا به این دلیل که اصلا شرکتها به ندرت حاضرند یک فرد رو اسپانسرشیپ بکنند و یا در گیر فرایند lmia بشوند.

ApplyAbroad Guru

باید زبان و سابقه کار را بالا ببرید. جاب آفر چندان عملی نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)