صفحه 222 از 243 نخستنخست ... 122172212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,211 تا 2,220 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط maserati نمایش پست ها
    رشته کامپیوتر چی؟ اون جزء رشته‌های ترید هست یا خیر؟!
    خیر. رشته های ترید رشته های فنی حرفه ای مثل نجاری، آهنگری، لوله کشی و نطیر آنها هستند.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Safatio نمایش پست ها
    من برای سپتامبر پذیرش دکتری دارم و با توجه به اینکه RA و TA هم خواهم بود میخوام بدونم اولین فرصتی که میتونم برای مهاجرت اقدام کنم کی هست. از express Entry فکر می کنم نمیتونم استفاده کنم چون امتیازم حدود 410 میشه. اما از FSW بر اساس این لینک بررسی کردم و امتیازم 82 شد. البته با فرض امتیاز تجربه کاری 15. من پنج سال تجربه داخل ایران دارم و RAو TA هم به فرض اینکه دو سال بعد بخوام اقدام کنم یک سال معادل میشه. آیا سابقه ایرانم که در زمینه مرتبط بوده (Data Analyst) قابل قبوله؟
    توی همون لینک نوشته شده :
    To get selection factor points, your work experience will count if it was:

in Canada or abroad
    while you were studying
    while being self-employed
    اگر قابل قبول باشه نیازی ندارم دو سال صبر کنم برای اینکه یکسال دیگه سابقه کار کانادایی داشته باشم و امتیازم 80 میشه. البته بدون هیچ سابقه ای هم 67 میشه امتیازم و حداقل رو داره اما نمیدونم بالارفتن امتیازتاثیر داره توی پروسه؟ یا فقط باید حداقل رو بیاریم؟
    ممنونم
    تا زمانی که در کانادا دانشجوی تمام وقت هستید هیچگونه کاری به عنوان سابقه کار بحساب نمایید. سابقه کار شما در ایران میتواند کاملا متفاوت با سابقه کارتان در کانادا باشد تا زمانی که از هر کدام حداقل یک سال سابقه کار داشته باشید امتیاز هر دو را میگیرد
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

سلام دوستان یه سوال. برادر خانم من واسه اکسپرس انتری اقدام کرده و توی پول هست. امتیازش کمتر از حد نصاب هست و منتظره آیلتسش رو ارتقا بده و امتیاز رو افزایش بده ولی الان از job bank یک ایمیل واسش اومده از یک employer و ازش خواستن که برای یک پوزیشن توی شرکتشون اپلای کنه. میخواستم بدونم آیا کسی تجربه مشابهی داشته. ممنونم
    CIO 1/8/2013,PER 4/11/2013,AOR 18/11/2013
    Medical requested 14/10/2014 decision made 18/12/14
    Pass Request:22/12/2014
    Landed:12/5/2015

Junior Member

سلام. 31 ساله مجرد. دارای مدرک لیسانس برق و شش سال سابقه کار. و میتونم CLB9 بگیرم. آیا بنده شانسی دارم؟
    اگر جواب منفی است آیا روش دیگری وجود دارد؟
    ویرایش توسط roax1988 : July 19th, 2019 در ساعت 11:05 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    تا زمانی که در کانادا دانشجوی تمام وقت هستید هیچگونه کاری به عنوان سابقه کار بحساب نمایید. سابقه کار شما در ایران میتواند کاملا متفاوت با سابقه کارتان در کانادا باشد تا زمانی که از هر کدام حداقل یک سال سابقه کار داشته باشید امتیاز هر دو را میگیرد
    اشتباه میکنی دکترا ها که دستیار میشن حقوق می گیرن و اگر مالیات بدن سابقه کار حساب میشه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    اشتباه میکنی دکترا ها که دستیار میشن حقوق می گیرن و اگر مالیات بدن سابقه کار حساب میشه
    یعنی همه دکترها که ra یا ta هستن مالیات میدن و جزو مدت زمان مورد نیاز برای rp گرفتنشون حساب میشه؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    خیر دوست عزیز. هر گونه سابقه کار تحت داشتن استادی پرمیت به هیچ وجه سابقه کار به حساب نمیاد حتی مالیات ۱۰‌برابر هم بدهید. در چند جای سایت cic هم گفته. موردی که شما ذکر کردید مال قبل از قوانین اکسپرس انتری بود. خدا بیامرزه اون قانون رو.

http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...num=393&top=29
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط maserati نمایش پست ها
    من با احتساب آیلتس 7 در تمامی اسکیل ها، مدرک زبان TEF فرانسه و یک سال سابقه کار، محسابه کردم و امتیازم 429 شد.
    حداقل امتیاز ماه قبل 460 بوده، با این حساب من خیلی امتیاز کم دارم، به نظر شما چه جور میتونم امتیازم رو بیشتر کنم تا بالای حد نصاب برسه؟!
    و سؤال دیگه اینکه داشتن جاب آفر LMIA خیلی تاثیر داره و میتونه امتیاز رو بالا ببره، به نظر شما برای من با رشته م (کامپیوتر-نرم افزار) از توی ایران شانسی وجود داره تا بتونم جاب آفر مناسب گیر بیارم؟!
    منتظر باشید. احتمال زیادی وجود داره که امتیاز اکسپرس انتری پایین بیاد. الان به دلیل سرریز متقاضیان قدیمی کبک که پرونده‌شون رد شده، حدنصاب اکسپرس انتری به طور بی‌سابقه‌ای بالا رفته. با باز شدن برنامه آریما احتمالا امتیاز اکسپرس انتری به همون ۴۳۰ که بود برمی‌گرده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به فدرال با برنامه جدید 2015 Express Entry

noc چی هستش

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به فدرال با برنامه جدید 2015 Express Entry

مخفف National Occupational Classification
    کد شغلی هست که بر اساس اون میخواهید به کانادا به عنوان نیروی کار ماهر مهاجرت بکنین
    نقل قول نوشته اصلی توسط naz1393 نمایش پست ها
    noc چی هستش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)