صفحه 223 از 243 نخستنخست ... 123173213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,221 تا 2,230 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

سلام
    31 ساله مجرد. دارای مدرک لیسانس برق و شش سال سابقه کار. و میتونم CLB9 بگیرم. آیا بنده شانسی دارم؟
    اگر جواب منفی است آیا روش دیگری وجود دارد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    خیر مرتبط بودن لازم نیست و شما میتونید اقدام کنید. لینکی که یکی از دوستان گذاشتن هیچ ارتباطی به وب سایت رسمی مهاجرت نداره و مرجع معتبر برای کسب اطلاعات نیست.
    شما در مورد مرتبط نبودن رشته و سابقه کار مطمئن هستین؟ من هم با یه موسسه معتبر صحبت کردم گفتن برای من مرتبط بودن لازمه...و هم تو سایت cic سوالات رو که برای بررسی شرایط جواب دادم نوشته بود باید مرتبط باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط sympathetic نمایش پست ها
    شما در مورد مرتبط نبودن رشته و سابقه کار مطمئن هستین؟ من هم با یه موسسه معتبر صحبت کردم گفتن برای من مرتبط بودن لازمه...و هم تو سایت cic سوالات رو که برای بررسی شرایط جواب دادم نوشته بود باید مرتبط باشه
    یک اسکرین شات از سوالی که ازتون پرسیده شد رو بزارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    یک اسکرین شات از سوالی که ازتون پرسیده شد رو بزارید.
    من الان دوباره چک کردم...شما درست می گین...تو سوالات یه همچین چیزی نبود!...پس واقعا اهمیتی نداره؟؟!!!...پس چرا من گفتن باید مرتبط باشه؟....خیلی خوبه که اینجوری....شانس رو هم پایین نمیاره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط roax1988 نمایش پست ها
    سلام
    31 ساله مجرد. دارای مدرک لیسانس برق و شش سال سابقه کار. و میتونم CLB9 بگیرم. آیا بنده شانسی دارم؟
    اگر جواب منفی است آیا روش دیگری وجود دارد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    امتیازتان را روی سایت اداره مهاجرت محاسبه کنید و با حداقل امتیاز قبولی فعلی مقایسه کنید.

.guys I need your recommendation. I am currently doing my PhD in Mechanical engineering here in the US and I have 1+ left. I already have an MS degree from a US institution
    I recently took an IELTS general training exam and my overal bandscore is 8.5 (L:8.5 R:9.0 W:8.0 S:7.5) I have been an RA for the past 4 years. I am uncertain if an RA can be accepted as work experience in EE. I know being an
    RA in Canada does not, but what about outside of Canada? The language is vague
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...qnum=855&top=6
    If it does not count, I am contemplating abandoning my PhD and go back to Iran and work for a few years to become qualified since next year I will turn 30 and start losing point due to age.? can you advise me what to do?

Or whether there is a way for me to confirm whether my RA counts as work experience?
    In addition I am being paid for 20 hrs/Week. So how can I calculate the number of years of work experience?
    Is 1.5 years of of 20hr/week equal to 1 year of full time work experience?
    ویرایش توسط kaveh6 : July 26th, 2019 در ساعت 04:39 AM

با سلام .
    در مورد برنامه اکسپرس اینتری :
    بنده متاهل هستم و هدو دارای سن 31 هسایم .
    سوال اول)زمانیکه نمره آیلتس رو دریافت کردیم و مدارک نحصیلی و کاریمون هم ok شد ، در زمینه مسائل مالی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .(منظورم مثلا چه مقدار پول بایستی توی حساب بوده باشه ، و چه مدت بایتستی این پول توی حساب خوابیده باشه)
    سوال دوم)پس از دریافت نمره آیلتس برای مثال ما سه تا 7 و یکی 8 نتونستیم بگیریم ، آیا دیگه هیچ کاری نمیشه کرد؟برای ساسکاچوان من رشتم توی لیست ساسکاچوان هست اما فامیل اونجا نداریم برادر من تورنتو زندگی میکنن .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agriculture

درود به همه دوستان. من تازه شروع کردم به جمع کردن اطلاعان در مورد مهاجرت ببخشید اگر سوالم ابتدایی هست. جدولی که امتیاز هر شغل و رشته رو نشون میده رو چجوری میتونم پیدا کنم؟ دیگه اینکه وقتی گفته میشه امتیاز فلان شغل در ایالت X با Y فرق میکنه منظورشون ارزشیابی از نظر کدام روش مهاجرت هست؟ میشه یکم توضیح بدین؟ من درست متوجه نمیشم .... پیشاپیش تشکر می کنم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط artemisss نمایش پست ها
    درود به همه دوستان. من تازه شروع کردم به جمع کردن اطلاعان در مورد مهاجرت ببخشید اگر سوالم ابتدایی هست. جدولی که امتیاز هر شغل و رشته رو نشون میده رو چجوری میتونم پیدا کنم؟ دیگه اینکه وقتی گفته میشه امتیاز فلان شغل در ایالت X با Y فرق میکنه منظورشون ارزشیابی از نظر کدام روش مهاجرت هست؟ میشه یکم توضیح بدین؟ من درست متوجه نمیشم .... پیشاپیش تشکر می کنم
    امتیاز شغل در روش اکسپرس انتری فدرال برای مشاغل مجاز مشابه است ولی در بعضی روشهای استانی (مثل روش قدیم کبک که نمیدونم هنوز هست یا نه) امتیاز برای رشته های مختلف فرق داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)