صفحه 226 از 243 نخستنخست ... 126176216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,251 تا 2,260 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق کنترل غیرانتفاعی پیام گلپایگان

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    یعنی چی مرحله اول و دوم؟
    شما باید یه حداقل امتیاز رو بیارید که از pool خارج بشید طبق آخرین دراو که این هفته بوده نمره ۴۵۷ حداقل امتیاز هست.
    فرانسه تنها زمانی کمکتان میکنه اگر بخواهید امتیازتون رو ببرید بالا یا در کبک زندگی کنید
    برای اینکه پی آر باشید حدود ۱۲ هزار دلار باید در حسابتان داشته باشید. و بعد از پی آر هم هر چقدر بیشتر بیارید بهتر!
    مهاجرهایی که اول یه کالج رفتن سریعتر کار گیر آوردند البته همیشه استثنا وجود داره
    ممنون پاسخ دادین. بله من با نمره زبان آیلتس هفت میتونم امتیاز لازم رو بیارم. سوالی که دارم این هست که با گرفتن پی آر میگن هزینه تحصیل نصف میشه، میتونم صبر کنم با پی آر به کالج برم؟ من نهایت پولی که بتونم بیارم به همون اندازه تمکن مالی هست و اون پول برای کالج خیلی کمه. اگر بخوام اون پول رو بذارم برای هزینه چند ماه اول زندگیم و با کار سطح پایین مثل رستوران و کار در فروشگاه زندگی کنم تا پی آر بیاد و بعد کالج برم امکانش نیست؟ ریسک بزرگیه؟!
    من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم

Junior Member

با عرض سلام
    دوستان کسی میدونه برای کسی که خدمت سربازی رو پروژه تحقیقاتی برای سپاه انجام داده و کسری گرفته مشکلی برای اخذ اقامت اکسپری اینتری بوجود میاره یا خیر؟
    ممنون از شما

Junior Member

من و همسرم در حال تکمیل زبامون هستیم که اگر نمره خوب بگیریم میتونیم 450 برسیم، در این حالت جفتمون باید امتحان ایلتس بدیم، از طرفی باید مدارک تحصیلی جفتمون رو ترجمه کنیم و تمام خرج و مخارج های مصاحبه و ... و حتی بعد از اقامت 2 برابر میشه برامون...
    - حالا با این اوصاف اگر از طریق گزینه متاهلی که بدون همسر میخواد بره اقدام کنم، بعد از چه مدت میتونیم درخواست کنم که به همسرم هم ویزا داده بشه؟
    - ایا این حالت مقرون به صرفه تر نیست(چون ممکنه اصلا نتونیم موفق بشیم و اسممون منتخب نشه)
    - و مطلب بعدی اینه که در این حالت همسر اقامت دائم رو مثل سابق نخواهد داشت، یا این موضوع ربطی به نوع ورودش نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil366 نمایش پست ها
    من و همسرم در حال تکمیل زبامون هستیم که اگر نمره خوب بگیریم میتونیم 450 برسیم، در این حالت جفتمون باید امتحان ایلتس بدیم، از طرفی باید مدارک تحصیلی جفتمون رو ترجمه کنیم و تمام خرج و مخارج های مصاحبه و ... و حتی بعد از اقامت 2 برابر میشه برامون...
    - حالا با این اوصاف اگر از طریق گزینه متاهلی که بدون همسر میخواد بره اقدام کنم، بعد از چه مدت میتونیم درخواست کنم که به همسرم هم ویزا داده بشه؟
    - ایا این حالت مقرون به صرفه تر نیست(چون ممکنه اصلا نتونیم موفق بشیم و اسممون منتخب نشه)
    - و مطلب بعدی اینه که در این حالت همسر اقامت دائم رو مثل سابق نخواهد داشت، یا این موضوع ربطی به نوع ورودش نداره؟
    دوست عزیز میشه امتیاز سن و سابقه کار و مدرک تحصیلی مال خودتون و همسرتون رو هم بگین؟الان من خودمم دارم زبان می خونم ولی می بینم مینیمم امتیاز اکسپرس انتری تو این چند دراو آخر خیلی بالا رفته.نمی دونم وضعیت چه جوری پیش خواهد رفت و اینکه آیا امیدی هست یا نه.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil366 نمایش پست ها
    بدون همسر پی آر گرفتن راحت نیست باید دلیل قانع کننده ای بیارید که چرا همسرتان همراهتان نیست. من تا بحال کسی رو ندیدم مگر اینکه از اول بگید مجرد هستید که این هم خودش تبعات خودش رو داره و کلا غیر قانونی هست
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    بدون همسر پی آر گرفتن راحت نیست باید دلیل قانع کننده ای بیارید که چرا همسرتان همراهتان نیست. من تا بحال کسی رو ندیدم مگر اینکه از اول بگید مجرد هستید که این هم خودش تبعات خودش رو داره و کلا غیر قانونی هست
    وقتی خودش این گزینه رو گذاشته که همسرت همراهت میاد یا نه، پس احتمالا راهی وجود داره
    اگه روند طبیعی پیش بره و بعدا نیاز به دلیل باشه، دلایل وجود داره، اگر شما یا هر کسی تجربه یا اطلاع دقیقی داره ممنون میشم بفرمایید

سلام .
    من 35 سال
    مجرد هستم
    مدرك ليسانس الكترونيك
    10 سال سابقه مرتبط در نفت و گاز و نيرو
    آيلتس : R = 6.5 S=7 W=6.5 L=6.6
    سابقه كار و تحصيلي در خارج از كشور ندارم.

توي CSR tool امتيازم شد 330 :|
    به نظرتون به غير از زبان دوم چه كاري متونم بكنم امتيازم بياد بالا. به نظرم با شرايط من اقدام نكنم بهتره ! روش ديگه هم هست كه من بتونم اقدام كنم ؟ براي استاني هم كه Job offer نداشته باشي اصلا يه جورايي غير ممكنه كه خود Job Offer هم خيلي بعيده آدم گير بياره :|

Junior Member ameer93 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomanmodegh نمایش پست ها
    سلام .
    من 35 سال
    مجرد هستم
    مدرك ليسانس الكترونيك
    10 سال سابقه مرتبط در نفت و گاز و نيرو
    آيلتس : R = 6.5 S=7 W=6.5 L=6.6
    سابقه كار و تحصيلي در خارج از كشور ندارم.

توي CSR tool امتيازم شد 330 :|
    به نظرتون به غير از زبان دوم چه كاري متونم بكنم امتيازم بياد بالا. به نظرم با شرايط من اقدام نكنم بهتره ! روش ديگه هم هست كه من بتونم اقدام كنم ؟ براي استاني هم كه Job offer نداشته باشي اصلا يه جورايي غير ممكنه كه خود Job Offer هم خيلي بعيده آدم گير بياره :|
    سلام
    اول اینکه اگر اینکه جزو چند NOC ایی هستید که آنتاریو بعنوان tech draw اعلام کرده ببینید : البته NOI های صادره 430 مینیمم هستش
    نمرتون در آیلتس تقریبا CLB 7 هست شما یه فرانسه بگیرید برای french skill worker مینیمم CRS در نظر گرفته نشده
    و اینکه در Express ببینید میتونید مدرکی بگیرید که بالای گزینه ی لیسانس و قبل از فوق : two or more certificates تلقی بشه
    330 کمی کم هستش لینک میزارم ببینید سالیان پیش کف 350 هم بوده ولی الان خیر ! مگر شاید french skill worker که خب CLB7 فرانسه میخواد
    لطفا لینکهای زیرو ببینید
    https://www.ontario.ca/page/oinp-exp...tions-interest
    https://www.ontario.ca/page/ontarios...-worker-stream
    البته شما با وجود مجرد بودن امتیاز 110 رو نمیگیرید و کمی کمتر هستش
    ولی اگر امکان شروع فوق نیست گزینه ی Diploma و یا certificate رو ببرسی کنید
    و سعی کنید نمره ی زبان رو ارتقا بدین
    واقعا راه دیگری نیست
    مگر پیشنهاد کاری / فامیل وابسته / تحصیل ......

Junior Member ameer93 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rana1370 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر من دارم برای نمره آیلتس هفت میخونم و میخوام از طریق اکسپرس اینتری اقدام کنم. اگر نمره زبانم هفت به بالا بشه امتیاز این روش رو هم در مرحله اول هم در مرحله دوم میارم البته تصمیم دارم فرانسه هم بخونم که اگر نمره کم داشتم با زبان فرانسه پوشش بدم. میخواستم ببینم از نظر شما بهتره هر دو زبان رو تا قبل از ورود به کانادا بخونم یا فقط آیلتس بخونم؟ چه مقدار پول باید از ایران بیارم؟ اگر بخوام در کانادا کالج برم تا با مدرک کانادایی کار بگیرم بهتره بعد از ورود ثبت نام کنم یا بعد از گرفتن پی آر؟

با سلام بعید میدونم طبق گفته ی شما دلبخواهی باشه شما با CLB 9 و 3 سال سابقه و حتی فوق لیسانس بعید میدونم به cutoff 1 ماه قبل برسید
    اگر فقط و فقط هدفتون express آخرین draw حدود 463 بوده و قبلیش 467
    ولی باید ببینین چه برنامه ایی قرار اقدام کنید .....

نقل قول نوشته اصلی توسط ameer93 نمایش پست ها
    سلام
    اول اینکه اگر اینکه جزو چند NOC ایی هستید که آنتاریو بعنوان tech draw اعلام کرده ببینید : البته NOI های صادره 430 مینیمم هستش
    نمرتون در آیلتس تقریبا CLB 7 هست شما یه فرانسه بگیرید برای french skill worker مینیمم CRS در نظر گرفته نشده
    و اینکه در Express ببینید میتونید مدرکی بگیرید که بالای گزینه ی لیسانس و قبل از فوق : two or more certificates تلقی بشه
    330 کمی کم هستش لینک میزارم ببینید سالیان پیش کف 350 هم بوده ولی الان خیر ! مگر شاید french skill worker که خب CLB7 فرانسه میخواد
    لطفا لینکهای زیرو ببینید
    https://www.ontario.ca/page/oinp-exp...tions-interest
    https://www.ontario.ca/page/ontarios...-worker-stream
    البته شما با وجود مجرد بودن امتیاز 110 رو نمیگیرید و کمی کمتر هستش
    ولی اگر امکان شروع فوق نیست گزینه ی Diploma و یا certificate رو ببرسی کنید
    و سعی کنید نمره ی زبان رو ارتقا بدین
    واقعا راه دیگری نیست
    مگر پیشنهاد کاری / فامیل وابسته / تحصیل ......
    اول از همه ممنون بابت پاسخ.

1) بعد اينكه شما اشاره كرديد كه توي Human Capital Priorities Stream براي ontario فقط شغلهاي ذيل رو معرفي كرده ( لينك ) :

• 0114 Other administrative services managers
    • 0601 Corporate sales managers
    • 1122 Professional occupations in business management consulting
    • 0124 Advertising, marketing and public relations managers
    • 0621 Retail and wholesale trade managers
    • 1111 Financial auditors and accountants
    • 3012 Registered nurses and registered psychiatric nurses
    • 0111 Financial managers
    • 1114 Other financial officers
    • 0651 Managers in customer and personal services, n.e.c

كه ظاهرا شغل و رشته من (الكترونيك) تو اين ليست نيست و همونجور كه فرموديد مينيمم امتياز هم 435 هست! اگر جايي اشتباه ميگم ممنون ميشم به من بگيد.
    NOC هايي كه به من ميخوره :
    Skill type A = 2133 Electrical and electronics engineers
    Skill type B = 9241 Power engineers and power systems operators

2) لطفا در مورد certificate يا diplomaيي كه اشاره كرديد كمي توضيح ميديد ؟ من دقيق متوجه منظورتون نشدم.

3) آخرين مسله اينكه اگر خواهر يا برادرم به تازگي در كانادا پناهنده شده باشه ( هنوز citizenship ندارن )، براي من امتيازي داره يا خير ؟

ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)