صفحه 227 از 243 نخستنخست ... 127177217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,261 تا 2,270 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

دوستان چرا امتیاز مینیمم امتیاز اکسپرس انتری این قدر بالا رفته؟
    الان با این وضعیت باید نمره زبان عالی آدم بیاره تا اسمش در بیاد
    امکانش هست این امتیاز پایین تر بیاد؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

جواب:
    ۱- بخاطر اینکه همه دارن سعی میکنند امتیاز بالاتر بیارند.
    ۲- در کوتاه مدت ممکنه کمی پایین بیاد اما در دراز مدت سیر صعودی خواهد داشت مگر اینکه ظرفیت دراو افزایش پیدا کنه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil366 نمایش پست ها
    من و همسرم در حال تکمیل زبامون هستیم که اگر نمره خوب بگیریم میتونیم 450 برسیم، در این حالت جفتمون باید امتحان ایلتس بدیم، از طرفی باید مدارک تحصیلی جفتمون رو ترجمه کنیم و تمام خرج و مخارج های مصاحبه و ... و حتی بعد از اقامت 2 برابر میشه برامون...
    - حالا با این اوصاف اگر از طریق گزینه متاهلی که بدون همسر میخواد بره اقدام کنم، بعد از چه مدت میتونیم درخواست کنم که به همسرم هم ویزا داده بشه؟
    - ایا این حالت مقرون به صرفه تر نیست(چون ممکنه اصلا نتونیم موفق بشیم و اسممون منتخب نشه)
    - و مطلب بعدی اینه که در این حالت همسر اقامت دائم رو مثل سابق نخواهد داشت، یا این موضوع ربطی به نوع ورودش نداره؟
    1- شما بعد از اینکه تونستید وارد کانادا بشید، و بعد از اومدن کارت pr تون می تونید قانونا برای pr همسرتون اقدام کنید. اما یه تبصره داره و اون هم دلیل همراهی نکردن همسر در زمان اقدام برای EE هست و اینکه الان باید بتونید اثبات کنید که اون مانع یا دلیل برطرف شده.
    2- این رو شما باید محاسبه کنید. به هر حال زمانی که برای درخواست pr همسر اقدام می کنید، تقریبا همه اون هزینه ها رو باید انجام بدید به جز آیلتس و مسائل مربوط به مدرک تحصیلی. اما به این هم فکر کنید که بعد از ورود به کانادا به احتمال زیاد به هر دو این موارد در زمان ادامه تحصیل، کار کردن، گرفتن شهروندی و ... احتیاج پیدا خواهید کرد. ضمنا مصاحبه ای وجود نداره که هزینه ای بخواد داشته باشه!
    3- متوجه سوال سوم تون نشدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط carrot92 نمایش پست ها
    دوستان چرا امتیاز مینیمم امتیاز اکسپرس انتری این قدر بالا رفته؟
    الان با این وضعیت باید نمره زبان عالی آدم بیاره تا اسمش در بیاد
    امکانش هست این امتیاز پایین تر بیاد؟
    دلیلش که رو همون طور که عزیز اشاره کردن رقابتی هست که وجود داره، ضمن اینکه عده بسیار زیادی از ملیتها که پروسه راحت تر و کوتاه تری برای گرفتن ویزای دانشجویی و کاری دارن می تونن وارد کانادا بشن و با داشتن مدرک کانادایی یا جاب آفر یا سابقه کار کانادایی امتیاز شون رو بالاتر ببرن.

*در حال حاضر برای بالا بردن امتیاز از خارج از کانادا، بالا بردن نمره زبان، داشتن زبان دوم (فرانسه برای انگلیسی زبان ها و بلعکس)، گرفتن مدرک تحصیلی بالاتر و جاب آفر هست. البته به غیر از نامینیشن های استانی.

Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی دانشگاه آزاد

سلام دوستان
    سوالی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ما مارچ پروفایل اکسپرس اینتری ساختیم . همسرم دو جا کار مرتبط می کردن در تورنتو که یکی از نوامبر 2018 حدود 29 ساعت در هفته و یکی هم از اکتبر 2018 حدود 14 ساعت در هفته... 4 سپتامبر دعوت شدیم برای اپلای اقامت ولی بخاطر یه سری تغییرات مجبور شدیم رد کنیم. تغییرات رو درست کردیم در پروفایل و ایشون در مجموع در این ده ماه 1570 ساعت کار کردن... الان همسرم فعلا کار نمی کنن (از اول سپتامبر) میخوام بدونم ایا شانس داریم با همین ساعت کار دوباره از استخر در بیام؟ چون کارشون قطع شده این مشکل ایجاد نمی کنه؟ ممنون میشم اگه اطلاع دارید بفرمایید.

Junior Member

سلام دوستان من حدود یک ماه پیش هم این سوال رو کردم ولی جوابی نگرفتم
    کسی اطلاع داره که آیا از ایران میشه با پارتنر با گزینه common law partnership اقدام کرد؟ شرایطش رو خوندم و اینکه امکان ازدواج وجود‌نداره برامون داخل ایران واسه همین می خوام بدونم کسی تجربه این روش رو داره؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_rs نمایش پست ها
    کسی اطلاع داره که آیا از ایران میشه با پارتنر با گزینه common law partnership اقدام کرد؟ شرایطش رو خوندم و اینکه امکان ازدواج وجود‌نداره برامون داخل ایران واسه همین می خوام بدونم کسی تجربه این روش رو داره؟
    اگر کسی جواب شما رو نداده به این معناست که کسی جواب سوال شما رو نمیتونه.
    اما چیزی که من حدس میزنم اینه که چطور میخواهید ثابت کنید از ایران؟ اگر قابل اثبات هست فکر نکنم کانادا مشکل داشته باشه اما تگر قابل اثبات نیست خوب آفیسر از کجا بدونه شما اطلاعات درست دادید؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی AUT

سلام. به نظرم قابل انجام هست ولی تا حالا ندیدم تو ایران کسی این کار رو کرده باشه ولی همیشه یه اولین نفر وجود داره. شما باید بتونین فرم Statutory Declaration of Common-Law Union رو تو یه محضر ثبت کنید که در اصل سوگند یاد کنید. بعید میدونم تو ایران بشه این کار رو انجام داد و اگر هم بشه (احتمال خیلی کم) باید به انگلیسی پر بشه. این فرم رو نمیشه ترجمه کنید. ولی شاید بتونین به کشور همسایه برین و این فرم رو یه commissioner براتون مهرو امضا و سیل کنه. باید خیلی تحقیق کنین. موفق باشین.

Junior Member

سلام خیلی ممنون که جواب دادین...خب من اگه‌ دفتر خونه آشنا پیدا کنم که مهر بزنن فکر می کنین مشکلی پیش بیاد چون دولت کانادا بعید می دونم‌استعلام بتونه بکنه این مواردو؟

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی AUT

سلام خیلی ممنون که جواب دادین...خب من اگه‌ دفتر خونه آشنا پیدا کنم که مهر بزنن فکر می کنین مشکلی پیش بیاد چون دولت کانادا بعید می دونم‌استعلام بتونه بکنه این مواردو؟
    بعید میدونم که این به دردتون بخوره به این دلیلی که خودتون گفتین (نمیتونن استعلام کنن!). بهترین راه برای شما اینه که دو نفری به ترکیه برین. Canadian Embassy در انکارا دارای سرویس notary هستش. خودتوتون بیشتر تحقیق کنین میتونین باهاشون تماس بگیرین قبل رفتن. بپرسین که ایا برای شهروندان غیر کانادایی سرویس ارایه میشه یا نه. لینک زیر شاید به دردتون بخوره:
    https://www.canadainternational.gc.c....aspx?lang=eng

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)