صفحه 228 از 243 نخستنخست ... 128178218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,271 تا 2,280 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

سلام دوستان
    من میخوام مراحل مهاجرت رو شروع کنم. کسی میتونه مراحل کار رو دقیق بمن بگه یا اینکه این اطلاعات رو از کجا میتونم پیدا کنم؟
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط perpantaq نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام مراحل مهاجرت رو شروع کنم. کسی میتونه مراحل کار رو دقیق بمن بگه یا اینکه این اطلاعات رو از کجا میتونم پیدا کنم؟
    با تشکر
    روی سایت اداره مهاجرت کانادا:
    https://www.canada.ca/en/immigration...te-canada.html

این تاپیک رو هم مطالعه کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-Express-Entry

Junior Member

سلام دوستان
    نمی دونم سوالمو جای درستی دارم می پرسم یا نه
    ما تابستون امسال ویزای توریستی گرفتیم با همسرم
    من 32 سالمه لیسانس گرافیک، ارشد فلسفه هنر از دانشگاه سراسری و حدود ده سال سابقه کار در زمینه های گرافیک و ارتباطات دیجیتال
    همسرم هم لیسانس دانشگاه آزاد و سابقه کار در زمینه مدیریت استراتژی و راهبرد
    می خواستم ببینم اگه برای سیستم اکسپرس اینتری اقدام کتیم مشکلی برای ویزای توریستی گرفتن مجدد به وجود نمی یاد یا حتی این ویزامونو تحت تاثیر قرار نمی ده
    و اگه من زبانم در حد 7 آیلتس و همسرم شش باشه شانسی برای ویزای اکسپرس داریم؟
    در ضمن خواهرم هم ونکوور هست

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_rs نمایش پست ها
    سلام دوستان من حدود یک ماه پیش هم این سوال رو کردم ولی جوابی نگرفتم
    کسی اطلاع داره که آیا از ایران میشه با پارتنر با گزینه common law partnership اقدام کرد؟ شرایطش رو خوندم و اینکه امکان ازدواج وجود‌نداره برامون داخل ایران واسه همین می خوام بدونم کسی تجربه این روش رو داره؟
    من تقریبا از همه شنیده بودم که نمیشه، اما برای یکی از دوستان دو سال پیش انجام دادم و خوشبختانه تونستن ویزا بگیرن.
    فقط توجه داشته باشید که این یه تجربه بوده و من نمی تونم تعمیم اش بدم و بگم بله 100% به ویزا منجر خواهد شد.
    کاری که من کردم نوشتن یه کاور لتر مختصر، جامع و البته صادقانه به همراه دلایلی بود که ضمیمه کردم.

خوشبختانه یکی شون ویزای دانشجویی و یکی دیگه شون ویزای ویزیتور گرفت که بعدش توی کانادا تبدیل کردش به ورک پرمیت.

به نظر من اگر همه چیز واقعی باشه و کاملا صادقانه بدون پنهان کاری و یا جعل باشه، می شه آفیسر رو قانع کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikoosh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمی دونم سوالمو جای درستی دارم می پرسم یا نه
    ما تابستون امسال ویزای توریستی گرفتیم با همسرم
    من 32 سالمه لیسانس گرافیک، ارشد فلسفه هنر از دانشگاه سراسری و حدود ده سال سابقه کار در زمینه های گرافیک و ارتباطات دیجیتال
    همسرم هم لیسانس دانشگاه آزاد و سابقه کار در زمینه مدیریت استراتژی و راهبرد
    می خواستم ببینم اگه برای سیستم اکسپرس اینتری اقدام کتیم مشکلی برای ویزای توریستی گرفتن مجدد به وجود نمی یاد یا حتی این ویزامونو تحت تاثیر قرار نمی ده
    و اگه من زبانم در حد 7 آیلتس و همسرم شش باشه شانسی برای ویزای اکسپرس داریم؟
    در ضمن خواهرم هم ونکوور هست
    امتیاز تون رو از طریق این لینک می تونید خودتون حساب کنید https://www.cic.gc.ca/english/immigr...d/crs-tool.asp ، با توجه به توضیحات تون من 384 بدست آوردم.
    اگر خواهرتون اقامت دائم (PR) داره یا شهروند هست، 15 امتیاز بهتون اضافه میشه، یعنی 399.
    آخرین دراو برگزار شده در تاریخ 11 دسامبر بوده که کمترین امتیاز دعوت شده 472 بوده.

این یعنی شما یا باید راه دیگه ای رو برای مهاجرت به کانادا انتخاب کنید یا امتیازتون رو بالا ببرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir7saeid نمایش پست ها
    امتیاز تون رو از طریق این لینک می تونید خودتون حساب کنید https://www.cic.gc.ca/english/immigr...d/crs-tool.asp ، با توجه به توضیحات تون من 384 بدست آوردم.
    اگر خواهرتون اقامت دائم (PR) داره یا شهروند هست، 15 امتیاز بهتون اضافه میشه، یعنی 399.
    آخرین دراو برگزار شده در تاریخ 11 دسامبر بوده که کمترین امتیاز دعوت شده 472 بوده.

این یعنی شما یا باید راه دیگه ای رو برای مهاجرت به کانادا انتخاب کنید یا امتیازتون رو بالا ببرید.
    نمی دونم چرا خودم امتیازارو که حساب می کنم خیلی بالاتر می شه. فکر کنم جاییشو دارم استباه می کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikoosh نمایش پست ها
    نمی دونم چرا خودم امتیازارو که حساب می کنم خیلی بالاتر می شه. فکر کنم جاییشو دارم استباه می کنم
    با دقت به سوال ها جواب بدید. ممکنه در مورد سوال نامینیت استانی یا سرتیفیکیت استانی و فدرال به اشتباه جواب رو بله میزنید که امتیازتون خیلی بالا میشه. سوالات 7 و 8 و 9 رو قطعا باید NO بزنید.
    در صورتیکه جواب سوال 7 رو YES بزنید 50 امتیاز، و سوال 9 ششصد امتیاز خواهد داشت. سوال 8 هم برای جاب آفر هست (همراه با کد LMIA) که اگر کد ناک جاب 0 باشه 200 امتیاز، و مشاغل کد ناک A و B پنجاه امتیاز خواهد داشت.

Junior Member

دوستان سلام
    وقت همگی بخیر.
    من سعی میکنم که خلاصه وضعیت از شرایط خودم بدم. ببینم اصلا شانسی دارم یا نه. ممنون میشم اگه جواب بدین
    _در حال حاظر 32 سال و 8 ماهم هست
    _فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتی تو مقطع کارشناسی ارشد
    _تو شرکت مخابراتی (یکی از 3 اپراتور کشور) به عنوان کارشناس ارشد برنامه ریزی مشغول فعالیت هستم
    _متاهل هستم ولی همسرم با من به کانادا نمیاد
    زبان آیلتس هفته پیش جوابم اومد با این نمرات. L8 - R8 - W7 - S7
    با توجه به اینکه 10 سال هم سابقه کار دارم تو ایران، در مجموع امتیازهام رو که تو خود سایت اصلی مهاجرت کانادا محاسبه میکنم میشه 456
    در حالی که در چند ماه اخیر زیر 465 نیومده.
    اصلا شانسی دارم؟ چه در سیستم EXPRESS و چه در سیستم استانی؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_66 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    وقت همگی بخیر.
    من سعی میکنم که خلاصه وضعیت از شرایط خودم بدم. ببینم اصلا شانسی دارم یا نه. ممنون میشم اگه جواب بدین
    _در حال حاظر 32 سال و 8 ماهم هست
    _فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتی تو مقطع کارشناسی ارشد
    _تو شرکت مخابراتی (یکی از 3 اپراتور کشور) به عنوان کارشناس ارشد برنامه ریزی مشغول فعالیت هستم
    _متاهل هستم ولی همسرم با من به کانادا نمیاد
    زبان آیلتس هفته پیش جوابم اومد با این نمرات. L8 - R8 - W7 - S7
    با توجه به اینکه 10 سال هم سابقه کار دارم تو ایران، در مجموع امتیازهام رو که تو خود سایت اصلی مهاجرت کانادا محاسبه میکنم میشه 456
    در حالی که در چند ماه اخیر زیر 465 نیومده.
    اصلا شانسی دارم؟ چه در سیستم EXPRESS و چه در سیستم استانی؟

ممنون میشم راهنمایی کنین
    بله شانس دارید. با این امتیاز ممکنه یک استان برای شما دعوت نامه بفرسته. اینکه همسرتان با شما کانادا نمیاد مشکل بزرگی هست. یا باید ایشان راضی بشند یا شما قید مهاجرت رو بزنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    بله شانس دارید. با این امتیاز ممکنه یک استان برای شما دعوت نامه بفرسته. اینکه همسرتان با شما کانادا نمیاد مشکل بزرگی هست. یا باید ایشان راضی بشند یا شما قید مهاجرت رو بزنید
    خیلی ممنون از پاسخ شما
    در خصوص همسر، خود سایت مهاجرت کانادا یک گزینه داره (بعد از وضعیت تاهل) که آیا همسر شما با شما میاد کانادا یا خیر؟
    منظورم اینه چه مشکلی ممکنه پیش بیاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)