صفحه 230 از 243 نخستنخست ... 130180220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,291 تا 2,300 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    سلام دوستان، من امتیازهام مجموعا خوبه ولی سابقه کار رسمی هیچی ندارم، کلا راهی هست به روش express entry که احتباجی به سابقه کار نداشته باشه؟
    خیر راهی نیست. حداقل یک سال سابقه کار نیاز است.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam55 نمایش پست ها
    سلام و ممنون بابت فروم عالی تون
    من یه سال پیش به یکی از دوستان مدارکم رو تحویل دادم شامل اسکن پاسپورت-اسکن مدرک تحصیلی - اسکن سابقه کار
    و اون بهم گفت که دو سال میشه تا کارت جور بشه بیای اینجا
    حالا می خواستم بدونم راه حلی برای پیگیری این پروندم هست
    من الان دسترسی به این دوستم ندارم
    چطوری قرار بوده کار شما رو جور کنه؟ تحت کدام روش مهاجرتی؟ دقیقا چکاری قرار بوده برای شما بکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    چطوری قرار بوده کار شما رو جور کنه؟ تحت کدام روش مهاجرتی؟ دقیقا چکاری قرار بوده برای شما بکنه؟
    تحت express entry بوده اما من هیچ خبری ازشون ندارم
    گفتن هم یه دو سالی میشه
    من مدارک خودم شامل 5 سال سابقه کار هم فرستادم
    گفتن زبان هم باید بخونی که بعدا جور شد تحویل بدی

گفتن هم یه دو سالی میشه
    شماره پرونده ای به شما داده؟

ApplyAbroad Guru

گفتن هم یه دو سالی میشه
    اکسپرس انتری که کلا یکسال بیشتر اعتبار نداره و باید از سر اقدام کنید. بدون مدرک زبان هم نمیشه. نمیدونم چه جوری به شما گفتن دو سال طول میکشه.

Junior Member

سلام
    اداره مهاجرت بر چه پایه IMM5546 رو میفرسته؟
    کلا اگه فرد معافیت پزشکی داشته باشه؛اداره مهاجرت دنبال دلیلش می گرده و تاثیری داره این امر؟یا به همون مدیکال خودش اکتفا می کنه و هیچ توجهی به معافیت پزشکی نظام وظیفه نداره؟

Junior Member

سلام دوستان
    من چند سوال دارم که فکر میکنم به کار خیلی از دوستان بیاد اما با خوندن پستها نتونستم پاسخ بگیرم:
    1. یه وکیل میگفت سابقه مدیرعاملی خودتون رو اعلام نکنید توی اکسپرس انتری وگرنه میگن این شخص باید میرفته کارافرینی و اکسپرس انتری اش رد میشه. این رو هم تایید کرد که اداره مهاجرت میتونه اطلاعات شرکت ها رو ببینه و متوجه بشه شما مدیر عامل این شرکت هستید و ازتون توضیح بخواد و شما باید بگید ک این شرکت نتونست فعالبت کنه و غیر فعاله. به نظرتون اگر اسم شرکت ای که درش مدیر عامل هستم در سوابق کاری ام نیارم misrepresent نمیزنه؟ (یه نکته دیگه هم داره و اون اینه که ما سه سال پیش ویزای توریستی کانادا گرفتیم و در اون هم شرکت ای که درش مدیر عامل هستم و هم لیست بیمه ام رو برای ویزا به سفارت کانادا در ترکیه داده بودم. و فکر میکنم حتما تطابق بدن با مدارک قبلی امون)
    2. آیا اجباری هست که همه سوابق کاری گذشته رو بیاریم در ورک هیستوری؟
    3. من تصمیم گرفتم برای سوابق کاری که پاره وقت ای که در حین کار تمام وقت ام داشتم و نمیتونم مدرک کاری بیارم رو ذکر نکنم. ایا این مشکلی پیش میاره؟
    4. اگر بعد از ارسال گواهی کار کامل با جزییات+ قرارداد+ فیش تسویه سالانه بازهم افیسر گفت بیمه خودت رو بفرست، باتوجه به اینکه من در پژوهشکده دانشگاه کار میکنم و اونها برای هیچ کدوم از پژوهشکده ها و کارمندان، بیمه ها رو از شرکتی که اسم دانشگاه توش باشه رد نمیکنن، اگر سابقه بیمه ام رو مجبور بشم بفرستم، ایا باعث misrepresent نمیشه؟ به نظرتون اگر همون اول در نامه گواهی شغلی ذکر کنیم که بیمه های این پژوهشکده از شرکت های خصوصی همکار این دانشگاه پرداخت میشه بهتره یا اینکه نه بذارم اگر خواستن، اون موقع نامه توضیح برای این مسئله بنویسم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط HanaPasha نمایش پست ها
    سلام دوستان

1. یه وکیل میگفت سابقه مدیرعاملی خودتون رو اعلام نکنید توی اکسپرس انتری وگرنه میگن این شخص باید میرفته کارافرینی و اکسپرس انتری اش رد میشه.
    در هیچ جایی گفته نشده که افراد با سابقه مدیریت نمیتونند برای اکسپرس انتری اقدام کنند. برعکس سابقه مدیریتی از انواع کارهایی است که برای اکسپرس انتری قابل قبول است. این وکیل معلوم است حتی در حد خواندن وب سایت اداره مهاجرت هم از مقررات اکسپرس انتری آگاهی ندارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط HanaPasha نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند سوال دارم که فکر میکنم به کار خیلی از دوستان بیاد اما با خوندن پستها نتونستم پاسخ بگیرم:
    1. یه وکیل میگفت سابقه مدیرعاملی خودتون رو اعلام نکنید توی اکسپرس انتری وگرنه میگن این شخص باید میرفته کارافرینی و اکسپرس انتری اش رد میشه. این رو هم تایید کرد که اداره مهاجرت میتونه اطلاعات شرکت ها رو ببینه و متوجه بشه شما مدیر عامل این شرکت هستید و ازتون توضیح بخواد و شما باید بگید ک این شرکت نتونست فعالبت کنه و غیر فعاله. به نظرتون اگر اسم شرکت ای که درش مدیر عامل هستم در سوابق کاری ام نیارم misrepresent نمیزنه؟ (یه نکته دیگه هم داره و اون اینه که ما سه سال پیش ویزای توریستی کانادا گرفتیم و در اون هم شرکت ای که درش مدیر عامل هستم و هم لیست بیمه ام رو برای ویزا به سفارت کانادا در ترکیه داده بودم. و فکر میکنم حتما تطابق بدن با مدارک قبلی امون)
    2. آیا اجباری هست که همه سوابق کاری گذشته رو بیاریم در ورک هیستوری؟
    3. من تصمیم گرفتم برای سوابق کاری که پاره وقت ای که در حین کار تمام وقت ام داشتم و نمیتونم مدرک کاری بیارم رو ذکر نکنم. ایا این مشکلی پیش میاره؟
    4. اگر بعد از ارسال گواهی کار کامل با جزییات+ قرارداد+ فیش تسویه سالانه بازهم افیسر گفت بیمه خودت رو بفرست، باتوجه به اینکه من در پژوهشکده دانشگاه کار میکنم و اونها برای هیچ کدوم از پژوهشکده ها و کارمندان، بیمه ها رو از شرکتی که اسم دانشگاه توش باشه رد نمیکنن، اگر سابقه بیمه ام رو مجبور بشم بفرستم، ایا باعث misrepresent نمیشه؟ به نظرتون اگر همون اول در نامه گواهی شغلی ذکر کنیم که بیمه های این پژوهشکده از شرکت های خصوصی همکار این دانشگاه پرداخت میشه بهتره یا اینکه نه بذارم اگر خواستن، اون موقع نامه توضیح برای این مسئله بنویسم؟
    ۱- جواب این سوالتان را دادند. مشکلی بوجود نمیاد
    ۲- هیچ اجباری نیست و تنها لازمه سوابقی رو بیاورید که میخواهید از امتیاز بگیرید
    ۳- به هیچ عنوان مشکلی پیش نمیاد. سابقه کار با سابقه زندگی یک فرد فرق میکند. بعد از دعوت نامه از شما خواسته می شود که تاریخچه ای از خود در ۱۰ سال گذشته ذکر کنید که در اینجا نباید هیچ فاصله ای وجود داشته باشد و ربطی هم به امتیاز ندارد چون آن فرم برای سکوریتی چک هست
    ۴- سابقه بیمه در ابتدا لازم نیست تنها نامه سابقه کار به همراه حکم کار کفایت میکند و یا ترجمه چند فیش حقوقی.

یک مورد خدمت دوستان ذکر کنم جالبه!
    بسیاری از وکلای مهاجرت چه در کانادا و چه در ایران اصلا با جزئیات قوانین اکسپرس انتری آشنا نیستند شرکت برای من یک وکیل کانادایی با تخصص مهاجرت گرفت تا بتونیم بصورت استانی برای مهاجرت و اسپانسرشیپ اقدام کنیم. در چندین مرحله وکیل اشتباه کرد و باعث شد که پرونده من چند ماه عقب بیافتد نکته جالب اینجاست که من بعد از یک سال سابقه کار کانادایی می توانستم به راحتی امتیاز بالای ۴۸۰ بیاورم در حالی که وکیل به من گفت که چون سابقه کار ایرانه با کانادا در یک فیلد کاری نیست امتیاز نمیآوری که این کاملا اشتباه بود و سبب شد که برای من به جای ۶ ماه حدود ۱۸ ماه طول بکشد تا پی آر بشوم (بدلیل اسپانسرشیپ بودن)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)