صفحه 231 از 243 نخستنخست ... 131181221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,301 تا 2,310 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

با سلام
    برای مهاجرت به کانادا میشه شخصا خودمون اقدام کنیم یا حتما باید وکیل بگیریم ؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    چند تا سوال:

1- فرض کنیم یک نفر متولد 1366/02/15 است. اگه همین الان پروفایل ایجاد بکنه و وارد pool بشه، سنش 32 سال حساب میشه یا 33 ؟
    2- اگه تا روز تولدش invite نشه، در دورهایی که بعد از روز تولدش هست، اتوماتیک یک سال سنش بیشتر محسوب میشه و 5 امتیاز کمتر میشه امتیازش؟ یا همون سنی که توی پروفایل نوشته همون ملاک است؟
    3- من حساب کردم، با احتساب سن و مدرک تحصیلی و سابقه کار و ... ، اگه خودم و همسرم هر دو در IELTS نمره کامل بگیریم، امتیازمون میشه 474 از 1200. به نظرتون میشه روز این امتیاز حساب باز کرد برای invite شدن؟
    4- اصلا میشه روی گرفتن امتیاز کامل IELTS حساب باز کرد؟ (حداقل Speaking 7.5 - Listening 8.5 - Reading 8.0 - Writing 7.5) چون شنیدم گویا یک سری مافیا بازی ها داره!
    5- فرض کنیم از pool در اومدیم. مراحل بعدی تا رسیدن به کانادا و stable شدن چیه؟
    6- بعد از رسیدن به کانادا چقدر فرصت داریم تا کار پیدا بکنیم؟ یا اقامت دائم میگیریم و اصلا محدودیتی از این بابت نداریم؟
    7- میشه از همون اول که رسیدیم کانادا کار نوع 0 پیدا بکنیم؟ جدای از اینکه رزومه و سوابق و مهارت چقدر قوی باشه و کارفرما چقدر بخاد ما را، آیا محدودیت خاصی داره؟ چون یک جایی فکر کنم خوندم باید حداقل 1 سال کار نوع A در کانادا انجام داد، تا بشه بعدا برای کار نوع 0 اپلای کرد. این موضوع چیه جریان دقیقش؟

شرمنده نوع سوالات کمی پراکنده شد؛ ولی میخاستم همه را یکجا بپرسم یک دید کلی پیدا بکنم.
    خیلی ممنون
    ویرایش توسط OMID-313 : January 27th, 2020 در ساعت 11:15 PM
    .You can either have results or excuses; not both

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم در خصوص سوالات فوق بنده را راهنمایی بفرمایید. خیلی ممنون.
    ۱- جواب این سوال رو نمیدونم چون اصلا تاریخ شمسی رو نمیدونم چی هست الان
    ۲- خیر امتیازش کم میشه
    ۳- اگر ۴۷۴ بیاورید بله میتوانید روش حساب کنید
    ۴- بله میشه. خیلی ها گرفتند اما خیلی ها هم نگرفتند بستگی به زبانتان و تکنیک هایی که برای آیلتس میدونید داره
    ۵- از پول که در بیاید تا باید مدارک لازم رو آماده کنید و بعد سلامتی کنید بعدش بهتون نامه رسید مدارک رو میدهند. بعد از این پرونده بررسی میشه و اگر نهایی شد پاس ریکوست میشوید. و در نهایت لند میکنید (که در این مرحله اقامت دایم میگیرید)
    ۶- بعد از لند کردن میتوانید تا آخر عمرتان بیکار باشید هیچ محدودیتی وجود ندارد
    ۷- بله میشود و خیلی ها هم گرفتند
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند تا سوال:

1- فرض کنیم یک نفر متولد 1366/02/15 است. اگه همین الان پروفایل ایجاد بکنه و وارد pool بشه، سنش 32 سال حساب میشه یا 33 ؟
    2- اگه تا روز تولدش invite نشه، در دورهایی که بعد از روز تولدش هست، اتوماتیک یک سال سنش بیشتر محسوب میشه و 5 امتیاز کمتر میشه امتیازش؟ یا همون سنی که توی پروفایل نوشته همون ملاک است؟
    3- من حساب کردم، با احتساب سن و مدرک تحصیلی و سابقه کار و ... ، اگه خودم و همسرم هر دو در IELTS نمره کامل بگیریم، امتیازمون میشه 474 از 1200. به نظرتون میشه روز این امتیاز حساب باز کرد برای invite شدن؟
    4- اصلا میشه روی گرفتن امتیاز کامل IELTS حساب باز کرد؟ (حداقل Speaking 7.5 - Listening 8.5 - Reading 8.0 - Writing 7.5) چون شنیدم گویا یک سری مافیا بازی ها داره!
    5- فرض کنیم از pool در اومدیم. مراحل بعدی تا رسیدن به کانادا و stable شدن چیه؟
    6- بعد از رسیدن به کانادا چقدر فرصت داریم تا کار پیدا بکنیم؟ یا اقامت دائم میگیریم و اصلا محدودیتی از این بابت نداریم؟
    7- میشه از همون اول که رسیدیم کانادا کار نوع 0 پیدا بکنیم؟ جدای از اینکه رزومه و سوابق و مهارت چقدر قوی باشه و کارفرما چقدر بخاد ما را، آیا محدودیت خاصی داره؟ چون یک جایی فکر کنم خوندم باید حداقل 1 سال کار نوع A در کانادا انجام داد، تا بشه بعدا برای کار نوع 0 اپلای کرد. این موضوع چیه جریان دقیقش؟

شرمنده نوع سوالات کمی پراکنده شد؛ ولی میخاستم همه را یکجا بپرسم یک دید کلی پیدا بکنم.
    خیلی ممنون
    1- سن شما تا پایان روز 1399/02/14 معادل 32 سال محاسبه میشه. بعد از آن طبیعتا 33
    2- اگر تا تاریخ مذکور invite نشید بعد از آن 5 امتیاز کم میشه. (تاریخ ثبت نام در pool تاثیری نداره)
    3- با شرایط حال حاضر 474 احتمال خیلی زیاد invite میشه.
    4- این کاملا به شرایط شما بستگی داره. writing بالای 7 کار خیلی سختیه ولی اگر زبان خوبی دارید نشد نیست و هیچ مافیا و این حرفایی هم نداره.
    5- روال روتینی داره
    6- هیچ محدودیت برای گرفتن کار نیست شما فقط باید 3 سال از 5 سال pr را در کانادا باشید تا بتونید برای شهروندی اقدام کنید.
    7- نمیدونم

Junior Member

با سلام
    ببخشید من میخوام برای EE اقدام کنم با توجه به اینکه سطح زبانم از همسرم بهتره میخوام من اقدام کنم و همسرم همراه من محسوب بشن در حالی که ایشون سابقه کار دارن اما من ندارم،با توجه به اینکه بیمه برای سابقه کار نیاز نیست مثلا اگه از شرکت یکی از آشناهامون برام نامه سابقه کاری رد بشه در حالی که اونجا کار نکردم، کجای کار ممکنه به مشکل بر بخورم؟

Junior Member

سلام دوستان
    برای سابقه کار خارج از کانادا چه مدارکی دقیقا باید ارایه بشه؟ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    منظور از PN nomination چی هست که خودش به تنهایی ۶۰۰ امتیاز داره؟

https://www.canada.ca/en/immigration...stem/grid.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bitamehri94 نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید من میخوام برای EE اقدام کنم با توجه به اینکه سطح زبانم از همسرم بهتره میخوام من اقدام کنم و همسرم همراه من محسوب بشن در حالی که ایشون سابقه کار دارن اما من ندارم،با توجه به اینکه بیمه برای سابقه کار نیاز نیست مثلا اگه از شرکت یکی از آشناهامون برام نامه سابقه کاری رد بشه در حالی که اونجا کار نکردم، کجای کار ممکنه به مشکل بر بخورم؟
    اگر آفیسر از شما مدراک تکمیلی بخواد (فیش حقوقی یا پرینت بانکی یا بیمه و ......) کار مشکل میشه. در کل کار نشدی نیست ولی اگر آفیسر بفهمه نامه جعلیه هم کار را برای بقیه دوستان سختر میکنید هم خودتون از اقدام برای هر نوع ویزای کانادا منع می شید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parmis0518 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای سابقه کار خارج از کانادا چه مدارکی دقیقا باید ارایه بشه؟ممنونم
    نامه ای از شرکت یا شرکت های که در اون مشغول به کار بودید که مشخص کنه چه میزان ساعت در هفته اونجا کار میکردید و چه وظایفی داشتید (که طبیعتا وظایف باید با وظایفی که برای ناکی که اقدام میکنید منطبق باشه).

Junior Member

سلام دوستان لطفا من را راهنمایی کنیید
    برای دو سال دیگه قصد اقدام و مهاجرت دارم ، 30 سالمه ، مجرد ، دانشجوی دکتری شهرسازی ( دو سال دیگه درسم تموم میشه) ، عضو هیت مدیره و نایب رِییس شرکت خدماتی به مدت دو سال ( اسمم داخل روزنامه رسمی هست )و یک سال یک ماه بیمه غیر مرتبط دارم ، مدرک فنی حرفه ای نصب و تعمیرات پیکج هم دارم،سند ملکی و مغازه و گردش حساب خوبی هم دارم، آیلتس احتمالا 7 بگیرم زبان فرانسه هم میخوام شروع کنم که تا دوسال دیگه به سطح مورد نظر برسم ، 1 بار سابقه سفر به شنگن دارم
    با این تعاریف امتیاز من در حال حاضر حدود چند هست؟ آیا شانسی دارم
    برای تقویت رزومه و پروندم در دوسال اینده چه کار هایی انجام بدم بهتره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)