صفحه 233 از 243 نخستنخست ... 133183223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,321 تا 2,330 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط web9 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون.

بله اون تاپیک رو دیدم و خوندم که بالاترین مدرک کافیه. ولی مسئله من اینجاست که بالاترین مدرکم ارتباطی به شغل تخصصیم نداره. شغل من مهندسی عمران هست ولی مدرکم MBA. این مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    خیر مدرک تحصیلی ربطی به سابقه کاری ندارد
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

سلام دوستان.
    من در لیست NOC عنوان شغلی هوش مصنوعی (A.I. Engineer) پیدا نکردم. اگر دوستانی همین شغل را داشته اند، میتونم بپرسم از چه عنوان شغلی و کدی استفاده کردند؟
    عنوان data scientist هم به سابقه کار من میخوره که این هم در لیست نبود.

سلام به همگی.
    کسانیکه مدرک تحصیلی دکترا دارند، اگر (Educational Credential Assessment (ECA را فقط برای مدرک دکترا بگیرند، کافی هست؟ یا برای تمام مقاطع تحصیلی ECA مورد نیاز است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    کسانیکه مدرک تحصیلی دکترا دارند، اگر (Educational Credential Assessment (ECA را فقط برای مدرک دکترا بگیرند، کافی هست؟ یا برای تمام مقاطع تحصیلی ECA مورد نیاز است؟
    اصولا آخرین مدرک رو نیاز دارند

Junior Member

سلام به همگی دوستان،
    من یک سوال در مورد ساعت کارکرد داشتم. طبق قرارداد و فیش حقوقی ساعت کار من در ایران ۱۹۲ ساعت در ماه هست، در حالیکه موقع ساخت پروفایل ساعت کارکرد هفتگی رو باید وارد کنیم.
    درسته که ۱۹۲ ساعت در ماه رو معادل ۴۸ ساعت در هفته درنظر بگیریم؟
    سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط rira87 نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان،
    من یک سوال در مورد ساعت کارکرد داشتم. طبق قرارداد و فیش حقوقی ساعت کار من در ایران ۱۹۲ ساعت در ماه هست، در حالیکه موقع ساخت پروفایل ساعت کارکرد هفتگی رو باید وارد کنیم.
    درسته که ۱۹۲ ساعت در ماه رو معادل ۴۸ ساعت در هفته درنظر بگیریم؟
    سپاسگزارم
    خیر! هر ماه ۴ هفته نیست شما باید ۴۴ ساعت وارد کنید چون تعداد هفته ها در سال حدود ۵۲ هفته است و اگر ۱۹۲*۱۲ رو بر ۵۲ تقسیم کنید می شود حدودا ۴۴ ساعت

Junior Member

دوستان سلام
    من یک سوال دارم که پاسخش خیلی میتونه کمکم کنه. من و خانومم برای express entry کانادا میخوایم اقدام کنیم. میخوام بپرسم که مدرک DBA در ارزیابی wes به عنوان Phd تایید میشود یا خیر؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

Junior Member

روز بخیر
    من ۲ سال و ۷ ماه سابقه کار با بیمه دارم و بعد ی وقفه تقریبا ۲ ساله الان دوباره ۱ ساله ک سابقه بیمه دارم که در مجموع میشه ۳ سال و ۷ ماه.
    توسیستم امتیازدهی گفته چند سال سابفه کار پیوسته داری.. الان من میتونم بزنم بیشتر از ۳ سال؟ ...کلا واسه ارزیابی پروندم مشکل ایجاد نمیکنه این گپ حدودا ۲ ساله؟
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط captaine نمایش پست ها
    روز بخیر
    من ۲ سال و ۷ ماه سابقه کار با بیمه دارم و بعد ی وقفه تقریبا ۲ ساله الان دوباره ۱ ساله ک سابقه بیمه دارم که در مجموع میشه ۳ سال و ۷ ماه.
    توسیستم امتیازدهی گفته چند سال سابفه کار پیوسته داری.. الان من میتونم بزنم بیشتر از ۳ سال؟ ...کلا واسه ارزیابی پروندم مشکل ایجاد نمیکنه این گپ حدودا ۲ ساله؟
    سپاس
    جواب سوال اول : بله
    جواب سوال دوم خیر. گپ مشکلی ایجاد نمیکنه تازمانی که سابقه کار در طی ۱۰ سال گذشته باشد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض - دانشگاه صنعتی شریف

سلام

ببخشید من 3 تا سئوال داشتم + 1 سئوال حاشیه ای.

1- در چند پست قبل در تاپیک خوندم که اثبات توان مالی معادل 13،000 دلار هست که به قیمت 4،200 حساب می شه. این که به دلار آمریکا به نرخ دولتی حساب می شه و به نرخ بازار آزاد ربطی نداره درست هست؟ بعد این توان مالی رو باید bank statement برد یا به حساب دولت کانادا واریز کرد؟

2- آیا کیفیت مدارک تحصیلی مهم هست؟ مثلاً منی که از شریف فارغ التحصیل شدم بعد از ارزیابی WES بهم امتیازی می دن یا اهمیتی نداره؟

3- من 10 ماه سابقه کار داشتم و چند سالی هم مدیر عامل شرکت ثبت شده خودم بودم. آیا می تونم برم بیمه قبلاً رو پرداخت کنم و از اون به عنوان سابقه کاری برای اکسپرس انتری استفاده کنم؟ با توجه به اینکه رد کردن بیمه سهام داران شرکت ها الزامی نیست و من فقط برای ایجاد سابقه برای کانادا می خوام بیمه قدیمم رو پرداخت کنم

4- و با اجازه یک سئوال یه کم نامرتبط: آیا در صورت ورود به کانادا از روش اکسپرس انتری، حق کار و استخدام شدن در شرکت های کانادایی رو خواهیم داشت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)