صفحه 234 از 243 نخستنخست ... 134184224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,331 تا 2,340 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman7293 نمایش پست ها
    سلام

ببخشید من 3 تا سئوال داشتم + 1 سئوال حاشیه ای.

1- در چند پست قبل در تاپیک خوندم که اثبات توان مالی معادل 13،000 دلار هست که به قیمت 4،200 حساب می شه. این که به دلار آمریکا به نرخ دولتی حساب می شه و به نرخ بازار آزاد ربطی نداره درست هست؟ بعد این توان مالی رو باید bank statement برد یا به حساب دولت کانادا واریز کرد؟

2- آیا کیفیت مدارک تحصیلی مهم هست؟ مثلاً منی که از شریف فارغ التحصیل شدم بعد از ارزیابی WES بهم امتیازی می دن یا اهمیتی نداره؟

3- من 10 ماه سابقه کار داشتم و چند سالی هم مدیر عامل شرکت ثبت شده خودم بودم. آیا می تونم برم بیمه قبلاً رو پرداخت کنم و از اون به عنوان سابقه کاری برای اکسپرس انتری استفاده کنم؟ با توجه به اینکه رد کردن بیمه سهام داران شرکت ها الزامی نیست و من فقط برای ایجاد سابقه برای کانادا می خوام بیمه قدیمم رو پرداخت کنم

4- و با اجازه یک سئوال یه کم نامرتبط: آیا در صورت ورود به کانادا از روش اکسپرس انتری، حق کار و استخدام شدن در شرکت های کانادایی رو خواهیم داشت؟
    1- دلار کانادا، درسته، bank statement
    2- MIT گرفته باشید یا غیاث آباد فرقی نداره
    3- میگن سابقه کار برای استانی بیمه ماخاد. باز هم بقیه نظر بدن بهتره
    4- بله میدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض - دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    1- دلار کانادا، درسته، bank statement
    2- MIT گرفته باشید یا غیاث آباد فرقی نداره
    3- میگن سابقه کار برای استانی بیمه ماخاد. باز هم بقیه نظر بدن بهتره
    4- بله میدن.
    خیلی ممنون از پاسختون

پس یعنی با توجه به اینکه دلار کانادا به نرخ رسمی الان 29،845 ریال هست یعنی من باید حدود 40 میلیون تومان کنار بذارم؟ برای Bank Statement لازم هست که از الان این پول رو تو حساب بلوکه کنم و تمامی تراکنش هام رو فقط با یک حساب انجام بدم؟ چند ماه رو ملاک قرار می دن؟

خیلی ممنون از پاسختون

پس یعنی با توجه به اینکه دلار کانادا به نرخ رسمی الان 29،845 ریال هست یعنی من باید حدود 40 میلیون تومان کنار بذارم؟ برای Bank Statement لازم هست که از الان این پول رو تو حساب بلوکه کنم و تمامی تراکنش هام رو فقط با یک حساب انجام بدم؟ چند ماه رو ملاک قرار می دن؟
    https://www.canada.ca/en/immigration...oof-funds.html

average balance for the past 6 months

یعنی رگرسیون 6 ماش باید 12960 باشه. شما می تونید برین زیر این مقدار گاهی. 40 تومن

3- من 10 ماه سابقه کار داشتم و چند سالی هم مدیر عامل شرکت ثبت شده خودم بودم. آیا می تونم برم بیمه قبلاً رو پرداخت کنم و از اون به عنوان سابقه کاری برای اکسپرس انتری استفاده کنم؟ با توجه به اینکه رد کردن بیمه سهام داران شرکت ها الزامی نیست و من فقط برای ایجاد سابقه برای کانادا می خوام بیمه قدیمم رو پرداخت کنم

پاسخ سوال سوم تون را از من داناتر بگیرین:

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    ارائه بیمه به هیچ وجه اجباری نیست.اگر سایر مدارک شغلی بصورت کامل موجود باشند بیمه هیچ اهمیتی ندارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض - دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    پاسخ سوال سوم تون را از من داناتر بگیرین
    خیلی ممنون. ولی خوب آخه چه مدارکی مثلاً؟ می شه قراردادها رو داد ترجمه کنند؟ یا مثلاً حساب مالی شرکت رو بذاریم جلوشون؟ نمی دونم چی کار می شه کرد که اثبات کنه آدم، به جز بیمه.

تازه این رو هم نمی دونم که اصلاً قبول می کنند آدم خودش در شرکت خودش سابقه کار داشته باشه یا نه

خیلی ممنون از پاسختون

به گفته دوستان آفیسرها از نرخ آزاد دلار در ایران مطلع هستند و گاها تمکن ارائه مالی به نرخ دولتی باعث ریجکتی می شه.

Junior Member

سلام دوستان

نمی دونم سوالمو جای درستی دارم می پرسم یا نه

ما تابستون امسال ویزای توریستی گرفتیم با همسرم

من 33 سالمه لیسانس گرافیک، ارشد فلسفه هنر از دانشگاه سراسری و حدود ده سال سابقه کار در زمینه های گرافیک و ارتباطات دیجیتال

همسرم هم لیسانس دانشگاه آزاد و سابقه کار در زمینه مدیریت استراتژی و راهبرد

می خواستم ببینم اگه برای سیستم اکسپرس اینتری اقدام کتیم مشکلی برای ویزای توریستی گرفتن مجدد به وجود نمی یاد یا حتی این ویزامونو تحت تاثیر قرار نمی ده

و اگه من زبانم در حد 7 آیلتس و همسرم شش باشه شانسی برای ویزای اکسپرس داریم؟

در ضمن خواهرم هم ونکوور هست و پی آر داره
    به نظرتون به این روش فکر کنم یا روش تحصیلی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط web9 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون.

بله اون تاپیک رو دیدم و خوندم که بالاترین مدرک کافیه. ولی مسئله من اینجاست که بالاترین مدرکم ارتباطی به شغل تخصصیم نداره. شغل من مهندسی عمران هست ولی مدرکم MBA. این مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    من امروز با یه موسسه ای حرف میزدم به من گفت سابقه کار حین کارشناسی قبول نیست. و من رو گیج کرد. چون قبلا خونده میگفتو بچه ها میگفتن نیاز نیست مدرک با سابقه کارتون مرتبط باشه. خب اگر نیاز نیست مرتبط باشه، نباید ایراد داشته باشه که سابقه کار حین تحصیل بوده. چرا این موسسه بهم گفت سابقه کار حتما باید پس از اخذ مدرک باشه!؟
    من تو سایت cic چیزی در موردش پیدا نکردم.
    اگر کسی میدونه لطفا بگه که ایا کارمون باید با مدرکمون یکی باشه؟

Junior Member

امتیاز اولیه EE که زیر صده توی اون امتیاز بندی دومیه که مربوط به pool هست، محاسبه و جمع میشه؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط majid19900 نمایش پست ها
    من امروز با یه موسسه ای حرف میزدم به من گفت سابقه کار حین کارشناسی قبول نیست. و من رو گیج کرد. چون قبلا خونده میگفتو بچه ها میگفتن نیاز نیست مدرک با سابقه کارتون مرتبط باشه. خب اگر نیاز نیست مرتبط باشه، نباید ایراد داشته باشه که سابقه کار حین تحصیل بوده. چرا این موسسه بهم گفت سابقه کار حتما باید پس از اخذ مدرک باشه!؟
    من تو سایت cic چیزی در موردش پیدا نکردم.
    اگر کسی میدونه لطفا بگه که ایا کارمون باید با مدرکمون یکی باشه؟
    سابقه کار کانادایی به همراه تحصیل در کانادا قابل قبول نیست وگرنه سابقه کار شما خارج از کانادا در حین تحصیل قابل قبول هست
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)