صفحه 240 از 243 نخستنخست ... 140190230231232233234235236237238239240241242243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,391 تا 2,400 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط invulnerable نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 27 سال دارم
    فوق لیسانس دارم
    نمرات ایلتس جنرالم
    R:8
    L:8
    S:7
    W:6.5
    بیشتر از سه سال سابقه کار دارم در رشته مرتبط با مدرکم که یک سالش بیمه رد شده

میخواستم بدونم الان که رایتینگ رو نیم نمره کم اوردم میشه کاریش کرد؟
    و سوال بعدی اینکه چطور بفهمیم اینایی که ادعا میکنن وکیلن واقعا وکیلن یا نه؟!
    سلام
    با توجه به سن و فوق لیسانس بودن، اگه رایتیتنگ رو به 7 برسونید شانس خیلی خوبی برای رسیدن به نمره حدود 465 دارید (البته با 3 سال سابقه کار)
    اون رایتینگ حتما باید 7 بشه که نمره CLB 9 رو بگیرید

برای استعلام وکیل مهاجرت کانادا از این سایت استفاده کنید:
    https://secure.iccrc-crcic.ca/search/EN

نقل قول نوشته اصلی توسط SoroushX نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به سن و فوق لیسانس بودن، اگه رایتیتنگ رو به 7 برسونید شانس خیلی خوبی برای رسیدن به نمره حدود 465 دارید (البته با 3 سال سابقه کار)
    اون رایتینگ حتما باید 7 بشه که نمره CLB 9 رو بگیرید

برای استعلام وکیل مهاجرت کانادا از این سایت استفاده کنید:
    https://secure.iccrc-crcic.ca/search/EN
    خیلی متشکرم از جوابتون
    در واقع من تزدیک به 4 سال سابقه کار دارم که تقریبا از پایان کارشناسی شروع شده
    احتمالش هست پارت تایم حساب بشه این 4 سال چون سه سالش رو دانشجو ارشد بودم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط invulnerable نمایش پست ها
    خیلی متشکرم از جوابتون
    در واقع من تزدیک به 4 سال سابقه کار دارم که تقریبا از پایان کارشناسی شروع شده
    احتمالش هست پارت تایم حساب بشه این 4 سال چون سه سالش رو دانشجو ارشد بودم.

خواهش می کنم
    تا جایی من اطلاع دارم کار همزمان با تحصیل جزو سابقه کار محسوب نمیشه
    البته شاید دوستان دیگه اطلاعاتشون بروز تر از من باشه

Junior Member

سلام
    من 2 سال و نیم سابقه کار دارم. می تونم 6 ماه دیگه رو با یک سال سابقه کار پاره وقت جبران کنم یا اینکه سابقه کار پاره وقت باید مینیمم 2 سال باشه که معادل یک سال تمام وقت بشه؟
    سپاسگزارم

Junior Member

سلام ، با توجه به اطلاعاتی که کسب کردم پروسه اکپرس انتری رو عملا دیگه نمیشه روش حساب کرد انقدر که امتیازها بالا رفته درسته؟
    من 5 سال سابقه کاری کامپیوتر دارم با بیمه // فوق لیسانس کامپیوتر // سن 30 سال// ایتلس 6.5 یعنی در اصل CLB 7 .. اصلا شانسی دارم برای ساسکاچوان یا اکپرس انتری؟

Senior Member

سلام دوستان.یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    من ۳۳ سالمه.و لیسانس عمران دارم.۲ سال سابقه کار با بیمه تو یه شرکت معتبر بین المللی دارم.البته کار حسابداری کردم ولی میتونم سابقه کار عمرانی هم بگیرم.زبانم خوبه.
    هدفم اینه که اگه ویزا بدن اونجا حسابداری کار کنم.ولی برای ورود میخوام یه مدرک ارشد بگیرم که امتیازم بره بالا.حالا سوالم اینه که این مدرک ارشد رو عمران بگیرم بهتره یا حسابداری باشه؟حتما باید با رشته لیسانسم منطبق باشه یا فرقی نمیکنه؟واقعا ممنون میشم اگه اطلاعات دارین راهنمایی کنین.مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    سلام دوستان.یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    من ۳۳ سالمه.و لیسانس عمران دارم.۲ سال سابقه کار با بیمه تو یه شرکت معتبر بین المللی دارم.البته کار حسابداری کردم ولی میتونم سابقه کار عمرانی هم بگیرم.زبانم خوبه.
    هدفم اینه که اگه ویزا بدن اونجا حسابداری کار کنم.ولی برای ورود میخوام یه مدرک ارشد بگیرم که امتیازم بره بالا.حالا سوالم اینه که این مدرک ارشد رو عمران بگیرم بهتره یا حسابداری باشه؟حتما باید با رشته لیسانسم منطبق باشه یا فرقی نمیکنه؟واقعا ممنون میشم اگه اطلاعات دارین راهنمایی کنین.مرسی

فرقی نمی کنه. انطباق ارشد با لیسانس و یا انطباق با زمینه شغلی اهمیتی ندارد.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

سلام دوستان. برای برادرم سوال میپرسم که ایران هست و مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی و لیسانس صنایع شیمیایی داره ولی عمده سابقه کارش تدریس زبان هست. ایا روش اکسپرس انتری براش مناسب هست؟سن 35 سال و مجرد.
    ویرایش توسط matrix66 : March 22nd, 2021 در ساعت 12:54 AM

FN:AUG2010, CSQ:FEB2012, F.F.N:APRIL2012, UPDATE:MAY2013,MEDICAL OCT2013

pass request : 14march 2014,CURRENT STATUS:PR

نقل قول نوشته اصلی توسط matrix66 نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای برادرم سوال میپرسم که ایران هست و مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی و لیسانس صنایع شیمیایی داره ولی عمده سابقه کارش تدریس زبان هست. ایا روش اکسپرس انتری براش مناسب هست؟سن 35 سال و مجرد.
    بله برای مهاجرت مشکلی نیست ولی برای کار کردن به عنوان معلم زیان ایشون باید مسیر مخصوصی رو طی کنند که هیچ ارتباطی به پروسه مهاجرت ندارد.

Junior Member itmmit آواتار ها

دوستان با امتیاز ۴۷۵ شانسی هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)