صفحه 5 از 243 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به فدرال با برنامه جدید 2015 Express Entry

Do I need a job offer to get into the Express Entry pool?

If you meet the criteria of one of the economic immigration programs subject to Express Entry, you will be accepted into the Express Entry pool. A job offer supported by an Labour Market Impact Assessment (LMIA) from an employer in Canada is a significant asset, but not a requirement.

. Will there be a list of eligible occupations for Express Entry?

No. Express Entry will not include an eligible occupation list or occupation caps at the time of launch.
    To be eligible to enter the pool, Express Entry candidates must have skilled work experience in a National Occupational Code (NOC) 0, A or B occupation. Jobs offered to candidates in the pool must be in one of these categories.
    Job offers are also subject to the LMIA requirements in place at that time.
    Candidates must also meet the minimum language requirements (for NOC 0 and A occupations: CLB 7; for NOC B occupations: CLB 5).

دوست عزیز، با تشکر فراوان از پستهای کامل و توضیحات مفیدتون و همچنین تشکر بابت وقتی که برای این کار گذاشتید.
    اینطور که سیستم امتیازدهی ها قراره تغییر کنه و پیچیده بشه!! امیدوارم خودشون گیج نشن در زمان امتیازبندی و بررسی پرونده ها!!
    و شخصا حس میکنم پروسه سختتر خواهد بود از این جهت که آخه کدوم آدمی تا زمانی که تو ایران زندگی و کار کرده با نشستن پشت کامپیوترش و سرچ و اپلای کردن برای شرکتهای کانادایی تونسته پیشنهاد کاری از اونجا بگیره؟!!!!!!!

Junior Member peymanpaj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس معماری - دانشگاه آزاد تهران

shubizkumbuli عزيز باز هم ممنون بابت اطلاعات کاملي که ارائه داديد

من يک چيز رو متوجه نشدم، يعني کسي که از اين طريق اقدام ميکنه و حائز شرايط هست، بايد منتظر بشينه تا job offer بياد ؟
    در اينصورت، با توجه به نيروي انساني و کاري که در حال حاضر در کانادا هست(که خيلي هاش هم بيکارن) و تو اين چند سال هم بهش اضافه شده، خوب کارفرما براش راحت تر و بهتر نيست دنبال يه آدمي بگرده که مقيم کاناداست و آمادگي شروع بکار رو سريعا داره ؟!
    ممنون

Member sarahshams آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Railway Eng.IUST/Busi Management. Allameh

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanpaj نمایش پست ها

من يک چيز رو متوجه نشدم، يعني کسي که از اين طريق اقدام ميکنه و حائز شرايط هست، بايد منتظر بشينه تا job offer بياد ؟
    در اينصورت، با توجه به نيروي انساني و کاري که در حال حاضر در کانادا هست(که خيلي هاش هم بيکارن) و تو اين چند سال هم بهش اضافه شده، خوب کارفرما براش راحت تر و بهتر نيست دنبال يه آدمي بگرده که مقيم کاناداست و آمادگي شروع بکار رو سريعا داره ؟!
    ممنون
    اين احتمال وجود داره كه كارفرماها رو مجبور كنند يك درصدي از استخدام هاي ساليانه اشون رو از اين طريق جديد انجام بدن. ضمنا كل ماجرا مال همينه كه هي به تعداد بيكارها اضافه نشه و مثلا اگه دكتراي مكانيك داري نري چون الان به اندازه كافي دكتري مكانيك هست اما اگه لوله كش خوبي هستي بتوني بري چون لوله كش بيكار الان اونجا نيست و بهش نيازه!
    !It's nice to be important, But it's important to be Nice

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanpaj نمایش پست ها

ممنون
    طبق این برنامه شما تا زمانی که دعوت نامه اداره مهاجرت را دریافت نکنید عملا حائز شرایط نیستید. فقط ابراز علاقه (Expression of Interest) میفرستید و بعد میروید دنبال job offer یا provincial nomination (استانی). گمان بنده اینه که job offer مسلما دشوار خواهد بود و طبعا کسانی که الان در کانادا هستند و فارغ التحصیلان دانشگاههای کانادا یا دارندگان ورک پرمیت شانس بهتری دارند. ولی نومینیشن استانی راحت تر امکان پذیر است و احتمالا بصورت مسیر اصلی برای متقاضیان ایرانی در خواهد آمد (کما اینکه اسنرالیا هم همینجور شده).

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahshams نمایش پست ها
    اين احتمال وجود داره كه كارفرماها رو مجبور كنند يك درصدي از استخدام هاي ساليانه اشون رو از اين طريق جديد انجام بدن.
    ممکنه ولی خیلی بعید میدونم. وجهه بسیار بدی در داخل کانادا خواهد داشت اگر دولت بخواهد شرکتها را مجبور کنه که خارحی ها را بر متقاضیان داخلی اولویت بدهند. اینکه از متقاضیان خواسته شده که رزومه هایشان را به job bank کانادا اضافه کنند و درواقع کنار رزومه های خود کانادایی ها قرار بدهند یعنی اولویت بندی در کار نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    طبق این برنامه شما تا زمانی که دعوت نامه اداره مهاجرت را دریافت نکنید عملا حائز شرایط نیستید. فقط ابراز علاقه (Expression of Interest) میفرستید و بعد میروید دنبال job offer یا provincial nomination (استانی). گمان بنده اینه که job offer مسلما دشوار خواهد بود و طبعا کسانی که الان در کانادا هستند و فارغ التحصیلان دانشگاههای کانادا یا دارندگان ورک پرمیت شانس بهتری دارند. ولی نومینیشن استانی راحت تر امکان پذیر است و احتمالا بصورت مسیر اصلی برای متقاضیان ایرانی در خواهد آمد (کما اینکه اسنرالیا هم همینجور شده).
    البته در استرالیا هم بدون جاب آفر و نومینیشن استانی الان هر 15 روز هزاران نفر از پول خارج میشن و دعوت میشن، به نظر من در مورد کانادا هم این موضوع احتمالا رخ خواهد داد و فقط در بعضی رشته ها شاید استانی بتونه مفید باشه یا تسریع کنه فرایند خارج شدن از پول.
    در استرالیا در حال حاضر کپ کلی برای هر رشته وجود داره، ولی هر ماه افراد بالاتر از یک امتیازی مستقل از رده شغل مورد درخواست شون دعوت میشن، یعنی اونجا رقابت در رشته های پر طرفدار و کم طرفدار یکسان هست مگر در دو حوزه یکی از در رشته هایی که ایالت اسپاسنر میشه و رقابت ساده تر میشه ویا رشته بسیار پرطرفدار از ظرفیت سالانه هست که محدود میشه، برای سال جاری الان توی استرالیا فقط سه دسته شغلی این محدودیت رو دارند، حدس من این هست که کانادا هم به همین شکل خواهد بود.

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ghlobe جان من فرصت نکردم دقیق بخونم. ولی تو برنامم هست که حتما خلاصش کنم تو یه تاپیک مفصلاً مهم هاش رو بنویسم

فقط من نگاه که انداختم از جاب آفر یا nomination ندیدم به عنوان شرط اجباری اسمی برده باشه. البته بازم میگم. من دقیق ندیدم! فکر کنم عملاً کسی که امتیازش رو نیاره شانسش کم میشه ولی الزاماً دلیلی نداره که نتونه بره. مخصوصاً تو رشته های کم طرفدار.

میشه اگر جایی دیدی لینک بدی با دقت بیشتر ببینم؟!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    ghlobe جان من فرصت نکردم دقیق بخونم. ولی تو برنامم هست که حتما خلاصش کنم تو یه تاپیک مفصلاً مهم هاش رو بنویسم

فقط من نگاه که انداختم از جاب آفر یا nomination ندیدم به عنوان شرط اجباری اسمی برده باشه. البته بازم میگم. من دقیق ندیدم! فکر کنم عملاً کسی که امتیازش رو نیاره شانسش کم میشه ولی الزاماً دلیلی نداره که نتونه بره. مخصوصاً تو رشته های کم طرفدار.

میشه اگر جایی دیدی لینک بدی با دقت بیشتر ببینم؟!
    نه منهم شرط اجباری ندیدم. فقط ثبت نام در بانک اشتغال اجباری بود. فکر میکنم همانطوری که دوست مطلع ما mehr63 فرمودند بشه یعنی بطور منظم دولت از بین افرادی که امتیاز بالا دارند انتخاب میکنه ولی طبعا کسانی که استانی نومینیت میشوند یا جاب آفر میگیرند ناگهان امتیازشان 600 تا بالا میرود و به اول صف میپرند. باید دید کدام استانها چنین شرایطی را فراهم میکنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)