صفحه 53 از 243 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express entry

سلام
    امتيازات برأي واجد شرايط بدون همون ٦٧ هست؟
    سيستم امتياز بندي رو ميزاريد لطفا؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من از ژانویه 2015 با ویزای تحصیلی تد یو بی سی مشغول هستم مقطع advanced Master که فک کنم فوق لیسانس حساب میشه
    یه فوق معماری هم از ایران دارم این دومیشه که تا 2 سال دیگه تموم میشه
    4سال سابقه کار دارم از ایران با پروانه از نظام مهندسی . skilled worker express میتونم بفرستم. ایلتس ماه دیگه میدم و خوب میشه ایشالا جون 6 ماهه اینجا دارم زندگی میکنم و..
    سوالم اینه ایا میتونم اپلی کنم شانسم چقدره؟ اگر دعوت نشی ریسکش چیه؟؟
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط esperance نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم راهنمایی کنید
    میخاستم بدونم اگه من تو سیستم ثبت نام کنم آیلسم که تا مهر سال دیگه اعتبار داره بعد من تا آبان(یعنی 1ماه بعد اعتبار آیلسم) مدرک فوق لیسانسو به پروفایلم اضافه کنم که امتیازم بیشتر بشه با توجه به اینکه تاریخ اعتبار آیلسم میگذره تا اونموقع شرایط چه جوری میشه قبول میکنند یا نه؟
    اعتبار آیلس 2 ساله دیگه؟
    هر وقت شما پروفایلتون رو آپدیت کنین امتیازتون هم بعد از چند روز تغییر می کنه. اگه مدرک آیلتس شما منقضی بشه بلافاصله امتیاز شما کم میشه (در واقع بدون آیلتس واجد شرایط بودن شما از بین میره). پس بهتره که قبل از اینکه مدرک فوق لیسانس خودتون رو بگیرین یه امتحان آیلتس بدین تا وقت رو از دست نداده باشین. اعتبار مدرک آیلتس هم دو سال هست. در ضمن توجه کنین که وقتی پروفایل می سازین و وارد pool میشین، اگه در مدت یک سال بعد از ساخت پروفایل دعوت نامه نگیرید، پروفایل شما به طور اتوماتیک منقضی میشه و باید دوباره پروفایل بسازین و وارد pool بشین.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arman222 نمایش پست ها
    سلام
    امتيازات برأي واجد شرايط بدون همون ٦٧ هست؟
    سيستم امتياز بندي رو ميزاريد لطفا؟؟
    بله. برای واجد شرایط بودن باید 67 امتیاز سیستم قدیم رو داشته باشین که از لینک زیر میتونین چک کنین:
    http://www.cic.gc.ca/ctc-vac/ee-start.asp
    از لینک زیر جدول امتیازها رو ببینین:
    http://www.cic.gc.ca/english/express-entry/grid-crs.asp
    از لینک زیر میتونین امتیاز خودتون رو حساب کنید:
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

خیلی ممنون از دوستانی که راهنمایی میکنند.

من تو فکرم یه دوره مدرک mba رو بگذرونم که یک ساله هست و کلا 800 ساعت آموزشه .زیر نظر دانشگاه علمی کاربردیه و مهر وزارت علوم میخوره و قابل ترجمه هست مثل دانشگاه ترمیه و نمونه مدرک با ریز نمراتمی که میدنو دیدم ولی دیگه تعداد واحد درسی توش نوشته نشده جاش تعداد ساعت گذرونده هر درسو مینویسنو معدل هر درس و هر ترم. از خود موسسه هم پرسیدم گفتن خیلی معتبره و بچه ها از این مدرک واسه ادامه تحصیل خارج از کشور هم اقدام میکنند. خاستم بدونم به نظرتون این مدرک و بگیرم بعدا wes واسه ارزیابی بفرستم معادل فوق لیسانس هست براشون؟ با توجه به اینکه این دوره فشردس و 800 ساعت خیلی زیاده من خودم دوره لیسانسم کمتر از 400 ساعت بود!
    لطفا اگه کسی اطلاع داره بگین که از کجا بفهمم این مدرک واسه اکسپرس اینتری به عنوان فوق لیسانس یا ادامه تحصیل دکترا قابل قبوله؟

Junior Member

خیلی ممنون از دوستانی که راهنمایی میکنند.

من تو فکرم یه دوره مدرک mba رو بگذرونم که یک ساله هست و کلا 800 ساعت آموزشه .زیر نظر دانشگاه علمی کاربردیه و مهر وزارت علوم میخوره و قابل ترجمه هست مثل دانشگاه ترمیه و نمونه مدرک با ریز نمراتمی که میدنو دیدم ولی دیگه تعداد واحد درسی توش نوشته نشده جاش تعداد ساعت گذرونده هر درسو مینویسنو معدل هر درس و هر ترم. از خود موسسه هم پرسیدم گفتن خیلی معتبره و بچه ها از این مدرک واسه ادامه تحصیل خارج از کشور هم اقدام میکنند. خاستم بدونم به نظرتون این مدرک و بگیرم بعدا wes واسه ارزیابی بفرستم معادل فوق لیسانس هست براشون؟ با توجه به اینکه این دوره فشردس و 800 ساعت خیلی زیاده من خودم دوره لیسانسم کمتر از 400 ساعت بود!
    لطفا اگه کسی اطلاع داره بگین که از کجا بفهمم این مدرک واسه اکسپرس اینتری به عنوان فوق لیسانس یا ادامه تحصیل دکترا قابل قبوله؟

با توجه به تجربه ناخوشایند یکی از آشنایان که مرکز بهش گفته بود مدرک MBA که می ده معتبره !! پیشنهادم اول اینه که بررسی کنید مرکزی که می خواید ثبت نام کنید تو لیست موسسات مورد پذیرش WES در ایران هست یا نه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_salari_m نمایش پست ها
    با توجه به تجربه ناخوشایند یکی از آشنایان که مرکز بهش گفته بود مدرک MBA که می ده معتبره !! پیشنهادم اول اینه که بررسی کنید مرکزی که می خواید ثبت نام کنید تو لیست موسسات مورد پذیرش WES در ایران هست یا نه.
    ببخشید کدوم قسمت سایت WES سرچ کنم؟ آشناتون از چه موسسه ای مدرک گرفته بود و مدت دورش چقدر بود؟

چیزی که الان به شکم انداخته اینه که دوره ارشد MBA خیلی واحداش زیادو سنگینه 57 تا واحد مثله اینکه باید پاس کرد 3-2 سالم طول میکشه.حالا کانادا این دوره 1 ساله رو که 800 ساعته به عنوان ارشد قبول میکنه؟!

Junior Member

ببخشید کدوم قسمت سایت WES سرچ کنم؟ آشناتون از چه موسسه ای مدرک گرفته بود و مدت دورش چقدر بود؟

چیزی که الان به شکم انداخته اینه که دوره ارشد MBA خیلی واحداش زیادو سنگینه 57 تا واحد مثله اینکه باید پاس کرد 3-2 سالم طول میکشه.حالا کانادا این دوره 1 ساله رو که 800 ساعته به عنوان ارشد قبول میکنه؟!
    اسم مرکز رو در خصوصی می گم خدمتتون.
    برای سرچ موسسه آموزشی تون و اعلام نتیجه ارزیابی به لینک زیر مراجعه کنید:
    https://www.wes.org/preliminary/idp.asp

Junior Member

به نظر شما ٣٨ ساله
    با تحصيلات دكترا
    زبان ايلتس حدود هشت
    مجرد
    بنا به دلايلي فقط دوسال سابقه كار مي توانم بنويسم

شانس و امتياز من تا چه حد است
    با سايت يكي از وكلا محاسبه كردم ٣٧١ شد
    كه خيلي كمه
    ايا به زبان يا تحصيلات به زبان انگليسي امتياز هاي جانبي يا تكميلي داده نمي شزد!؟

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط anomy نمایش پست ها
    به نظر شما ٣٨ ساله
    با تحصيلات دكترا
    زبان ايلتس حدود هشت
    مجرد
    بنا به دلايلي فقط دوسال سابقه كار مي توانم بنويسم

شانس و امتياز من تا چه حد است
    با سايت يكي از وكلا محاسبه كردم ٣٧١ شد
    كه خيلي كمه
    ايا به زبان يا تحصيلات به زبان انگليسي امتياز هاي جانبي يا تكميلي داده نمي شزد!؟
    با این مشخصاتی که شما دادید و اگر که در آیلتس همه اسکیل ها بالای 7 و لیسنینگ بالای 8 بیارید امتیازتون 419 هست که امتیاز خوبیه. و اگر که بتونید سابقه کار رو به سه سال برسونید امتیازتون 444 میشه که امتیاز بهتری هست و امکان گرفتن ita داره
    (سایت وکلا درست محاسبه نمیکنه از خود سایت cic استفاده کنید که دوستان چند تا پست بالاتر گذاشتن)

خیر به تحصیلات با زبان انگلیسی امتیازی تعلق نمیگیره. فقط به تحصیلات در کانادا اگر که حداقل دو سال بوده باشه امتیاز تعلق میگیره
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)