صفحه 54 از 243 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express entry

دوستان راجع به اپلی در طول تحصیل در کانادا
    میشه اکر نظر یا پیشنهادی دارید بگید لطفا؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar2012 نمایش پست ها
    دوستان راجع به اپلی در طول تحصیل در کانادا
    میشه اکر نظر یا پیشنهادی دارید بگید لطفا؟
    نظر در چه مورد؟ اگرامتیازش را دارید اپلای کنید.

Junior Member

ممنونم از توضیحاتتون. مدرک همسرم رو هم برای ارزیابی باید بفرستم؟ یکی از وکیلها گفت مدرک همسر هیچ امتیازی نداره
    به همون wes?

QUOTE=Archi;2008884]سلام
    امتیاز شما 434 میشه که به دلیل امتیاز بالای زبانتون هست. و خب شانستون برای گرفتن دعوتنامه بالا هست. و البته به دلیل اینکه سنتون بالای 30 هست حدود 30 امتیاز از دست دادید.
    اگر همسرتون امتیاز آیلتس همه اسکیل ها بالای 6 بتونن بگیرن حدود 25 امتیاز میتونه به امتیازتون اضافه کن.
    به نظر من سریع تر مدارک تحصیلی خودتون و همسرتون رو برای بررسی بفرستید تا بتونید در ee ثبت نام کنید. همین الان افراد با امتیاز 400 به بالا از استان اونتاریو دعوتنامه گرفتن که اگه قبول بشن 600 امتیاز بهشون اضافه میشه و حتما انتخاب میشن

ناک هیچ فرقی نمیکنه ولی به نظرم مدرس دانشگاه بهتر باشه.[/QUOTE]

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مهندسی عمران

سلام دوستان

من 26 سالمه و لیسانس مهندسی عمران دارم ، مجرد هستم و در حال حاضر در سازمان فنی حرفه ای بعنوان سرباز - مربی مشغول گذروندن خدمتم هستم ،

چند تا سوال داشتم :

1 - آیا اینکه بصورت امریه داریم خدمت میکنم و رشته ( آرماتوربندی ساختمان بتنی ) درس میدم که کاملا به عمران مرتبط هست ، سابقه کار محصوب میشه برام این دو سال ؟

2- سابقه کار بدون بیمه در شرکت ساختمانی معتبره برای EE ?

3- امتیازم رو حساب کردم و بدون اون 600 امتیاز شد 332 ، بنظرتون کافیه ؟ نمره ایلتسم و همرو زدم 6.5

4- من ده ماه فرانسه خوندم و میخاستم برای کبک اقدام کنم ، اما از فرانسه نا امید شدم واقعا سخته و خیلی وقت میخاد خوندنش ، بنظرتون فرانسه رو ادامه بدم و روش کبک ؟ یا برم دنبال آیلتس و روش فدرال و EE ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید ، چون واقعا گیج شدم !

Junior Member

با سلام

دوستان اگه کسی از بریتیش کلمبیا جاب آفر داشته باشه. باید چه جوری اقدام کنه؟ از طریق اکسپرس اینتری یا از طریق برنامه استانی که تازه باز شده؟
    چه فرقی میکنه اصلا؟

Junior Member

سلام دوستان
    تو سیستم جدید، توی پروفایل هر شخص سن از چه زمانی دیگه تغییر نمیکنه. از وقتی که ثبت نام کردیم یا وقتی دعوتنامه بفرستن؟
    ممنون.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط eliasi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو سیستم جدید، توی پروفایل هر شخص سن از چه زمانی دیگه تغییر نمیکنه. از وقتی که ثبت نام کردیم یا وقتی دعوتنامه بفرستن؟
    ممنون.
    سلام دوست عزیز
    سن هر شخص در پروفایل هر سال تغییر میکنه و امتیاز سن هم اگر لازم باشه تغییر میکنه تا زمانی که شخص دعوتنامه بگیره و مدارک ارسال کنه و آفیسر تصمیم نهایی پرونده رو بگیره این روند ادامه خواهد داشت
    هر فرد در زمان تصمیم گیری پرونده اگر امتیاز تغییر کنه باید حداقل امتیاز دراو ای که ازش دعوتنامه گرفته رو داشته باشه وگرنه رد میشه
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng.- Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    سن هر شخص در پروفایل هر سال تغییر میکنه و امتیاز سن هم اگر لازم باشه تغییر میکنه تا زمانی که شخص دعوتنامه بگیره و مدارک ارسال کنه و آفیسر تصمیم نهایی پرونده رو بگیره این روند ادامه خواهد داشت
    هر فرد در زمان تصمیم گیری پرونده اگر امتیاز تغییر کنه باید حداقل امتیاز دراو ای که ازش دعوتنامه گرفته رو داشته باشه وگرنه رد میشه
    پس به عنوان مثال شخصی که متاهل هست و 29 ساله و مثلا مارچ سنش به 30 سال میرسه, اگر در دراو فوریه با 457 امتیاز انتخاب شه( با فرض حداقل امتیاز 453 در اون دراو) نباید مدارک خودش رو بفرسته و بایستی دعوت نامه را رد کنه چون در زمان تصمیم گیری آفیسر 30 سالشه و 5 امتیاز کم شده و امتیازش به 452 رسیده. اگر اینطور باشد که بایستی به جهان اولی بودن کانادا واقعا شک کرد!!!

Junior Member

سلام
    من یه سوال داشتم، ممنون می شم راهنماییم کنیم.
    من اواسط ایپریل مدارک لیسانس و فوقم را جداگانه با تی ان تی واسه ارزیابی فرستادم هردو را هم ترک کرد و 3 روز بعد رسیده بود. 2 هفته بعد ایمیل اومد و مدارک فوقم اوکی شده بود ولی هنوز بابت مدارک لیسانسم هیچ ایمیلی نیمده که ارزیابی شده چند بار هم ایمیل زدم که ایا مدارک رسیده و اینکه آیا مشکلی هست که جواب دادن مدارک رسیده ولی فعلا وضعیت شما همینه. می خواستم ببینم کسی از دوستان هست که همین مشکل رو داشته و ارزیابیش طول کشیده؟ و اینکه چیکار می تونم بکنم؟ تا اونجا که اطلاع دارم ارزبابی مدارک 4 روزه انجام می شده ولی مال من خیلی طولانی شده و این نگرانم کرده.

مرسی از راهنماییتون.

Junior Member

سلام دوستان میشه لطفا نظر بدین؟
    من از ژانویه 2015 با ویزای تحصیلی تد یو بی سی مشغول هستم مقطع advanced Master که فوق لیسانس حساب میشه. 31 سالمه.
    یه فوق معماری هم از ایران دارم این دومیشه که تا 2 سال دیگه تموم میشه
    4سال سابقه کار دارم از ایران با پروانه از نظام مهندسی . skilled worker express میتونم بفرستم. ایلتس ماه دیگه میدم و جون 6 ماهه اینجا دارم زندگی میکنم و درس میخونم 7.5 براوردمه..
    سوالم اینه ایا میتونم اپلی کنم شانسم چقدره؟ اگر دعوت نشی ریسکش چیه؟؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)