صفحه 55 از 243 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express entry

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    سن هر شخص در پروفایل هر سال تغییر میکنه و امتیاز سن هم اگر لازم باشه تغییر میکنه تا زمانی که شخص دعوتنامه بگیره و مدارک ارسال کنه و آفیسر تصمیم نهایی پرونده رو بگیره این روند ادامه خواهد داشت
    هر فرد در زمان تصمیم گیری پرونده اگر امتیاز تغییر کنه باید حداقل امتیاز دراو ای که ازش دعوتنامه گرفته رو داشته باشه وگرنه رد میشه
    سلام
    نه اینجوری نیست. بعد از اینکه شما دعوتنامه بگیرید امتیازتون ثابت میمونه حتی اگه سنتون بیشتر بشه.
    مثلا من فروردین دعوتنامه گرفتم و تیر تولدم بود. ولی امتیازم ثابت موند. حتی تو خود aor که میفرستن این رو نوشتن.
    بعد از ita نگران سن نباشید دیگه
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng.- Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    سلام
    نه اینجوری نیست. بعد از اینکه شما دعوتنامه بگیرید امتیازتون ثابت میمونه حتی اگه سنتون بیشتر بشه.
    مثلا من فروردین دعوتنامه گرفتم و تیر تولدم بود. ولی امتیازم ثابت موند. حتی تو خود aor که میفرستن این رو نوشتن.
    بعد از ita نگران سن نباشید دیگه
    ممنونم از راهنمایی شما
    این روند بسیار منطقی تر به نظر می رسد. آیا در ماه های آینده و شاید هم سال آینده دور نمایی که اداره مهاجرت کانادا یک سری اقداماتی را مثلا برای تسهیل این برنامه EE در نظر گرفته باشد، جایی منتشر نشده است؟ افرادی که مثلا امتیاز 430 دارند آیا اصلا شانسی برای انتخاب شدن دارند یا اینکه باید برنامه های آتی زندگی (منظورم مهاجرتی) را کلا تغییر داد؟

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه لطفا نظر بدین؟
    من از ژانویه 2015 با ویزای تحصیلی تد یو بی سی مشغول هستم مقطع advanced Master که فوق لیسانس حساب میشه. 31 سالمه.
    یه فوق معماری هم از ایران دارم این دومیشه که تا 2 سال دیگه تموم میشه
    4سال سابقه کار دارم از ایران با پروانه از نظام مهندسی . skilled worker express میتونم بفرستم. ایلتس ماه دیگه میدم و جون 6 ماهه اینجا دارم زندگی میکنم و درس میخونم 7.5 براوردمه..
    سوالم اینه ایا میتونم اپلی کنم شانسم چقدره؟ اگر دعوت نشی ریسکش چیه؟؟
    ممنون
    سلام
    اگر برای 4 سال کارتون تو ایران میتونید گواهی بگیرید و آیلتس همه اسکیل ها 7 به بالا و لیسنینگ 8 بشید، امتیازتون خیلی خوب میشه. و شانس بالایی برای گرفتن دعوتنامه دارید. هر چند از اقامتتون در کانادا به دلیل اینکه فقط 6 ماه هست که اونجایین امتیازی نمیگیرید.
    (به نظر میاد پروانه نظام مهندسی به تنهایی نمیتونه گواهی سابقه کار شما محسوب بشه. البته اینو مطمین نیستم. چون برای ارائه سابقه کار شما نیاز به این دارید که از شرکتی که توش کار میکردید شرح وظایف کاری بگیرید)

اپلای کردن ریسکی هم نداره
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی دانشگاه آزاد

سلام دوستان لطفا اگه اطلاع دارید پاسخ بدید

قبل از شروع برنامه
    Express Entry
    .... استان نوا اسکوشیا لیست مشاغل مورد نیازش رو اعلام کرده بود و تو اون لیست رشته من (روانشناسی) هم موجود بود. بعد که این برنامه اومد مسولای استان اعلام کردن که از همین طریق
    Express Entry
    نیروی کار میگیرن... سوالم اینه که با توجه به این شرایط امکان اینکه من از طرف این استان جاب آفر بگیرم هست یا نه؟

سپاسگزارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مهندسی عمران

سلام دوستان

من 26 سالمه و لیسانس مهندسی عمران دارم ، مجرد هستم و در حال حاضر در سازمان فنی حرفه ای بعنوان سرباز - مربی مشغول گذروندن خدمتم هستم ،

چند تا سوال داشتم :

1 - آیا اینکه بصورت امریه داریم خدمت میکنم و رشته ( آرماتوربندی ساختمان بتنی ) درس میدم که کاملا به عمران مرتبط هست ، سابقه کار محصوب میشه برام این دو سال ؟

2- سابقه کار بدون بیمه در شرکت ساختمانی معتبره برای EE ?

3- امتیازم رو حساب کردم و بدون اون 600 امتیاز شد 332 ، بنظرتون کافیه ؟ نمره ایلتسم و همرو زدم 6.5

4- من ده ماه فرانسه خوندم و میخاستم برای کبک اقدام کنم ، اما از فرانسه نا امید شدم واقعا سخته و خیلی وقت میخاد خوندنش ، بنظرتون فرانسه رو ادامه بدم و روش کبک ؟ یا برم دنبال آیلتس و روش فدرال و EE ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید ، چون واقعا گیج شدم !

Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_rb نمایش پست ها
    سلام دوستان

من 26 سالمه و لیسانس مهندسی عمران دارم ، مجرد هستم و در حال حاضر در سازمان فنی حرفه ای بعنوان سرباز - مربی مشغول گذروندن خدمتم هستم ،

چند تا سوال داشتم :

1 - آیا اینکه بصورت امریه داریم خدمت میکنم و رشته ( آرماتوربندی ساختمان بتنی ) درس میدم که کاملا به عمران مرتبط هست ، سابقه کار محصوب میشه برام این دو سال ؟

2- سابقه کار بدون بیمه در شرکت ساختمانی معتبره برای EE ?

3- امتیازم رو حساب کردم و بدون اون 600 امتیاز شد 332 ، بنظرتون کافیه ؟ نمره ایلتسم و همرو زدم 6.5

4- من ده ماه فرانسه خوندم و میخاستم برای کبک اقدام کنم ، اما از فرانسه نا امید شدم واقعا سخته و خیلی وقت میخاد خوندنش ، بنظرتون فرانسه رو ادامه بدم و روش کبک ؟ یا برم دنبال آیلتس و روش فدرال و EE ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید ، چون واقعا گیج شدم !
    سلام دوست گرامی
    من در حد اطلاعات خودم راهنمایی تون میکنم... در مورد سوال دوم باید بگم همسر من هم چند سال سابقه کار بدون بیمه داره. این مشکل با داشتن گواهی معتبر سابقه کار حل میشه... سعی کنید سابقه کار رو به 3 سال برسونید که امتیاز بیشتری بگیرید.
    امتیاز شما پایینه تا اینجا که دراو انجام شده کمترین امتیاز حدود 468 بوده گه براش دعوت نامه صادر شده...حتما سعی کنید با تلاش بیشتر برای کسب نمره بالاتر در آیلتس امتیاز خودتون رو افزایش بدید...

با سلام
    با آیلتس 5.5 هم می شه اقدام کرد ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Calgary

سلام دوستان
    من امنیازم 378 که کمه و شانسی ندارم یک جا خوندم اگه از طرف یک ایالت نامزد بشم (
    اسپانسر دولتی) امتیازم بیشتر میشه و در بین استان ها نوا اسکوشیا از همه راحت تره میشه منو راهنمایی کنید که پروسه چجوریه و آیا این درسته که اگر از نوا اسکوشیا جاب آفر هم نداشته باشیم میشه اسپانسر دولتی گرفت؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Calgary

نقل قول نوشته اصلی توسط barannava نمایش پست ها
    با سلام
    با آیلتس 5.5 هم می شه اقدام کرد ؟
    باید حداقل 6 در همه اسکیل ها داشته باشین!

پس چرا تو سایت cic اون قسمت محاسبه امتیاز نمره کمتر از 6 رو می زنیم امتیاز رو نشون می ده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)