صفحه 56 از 243 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Member
    رشته و دانشگاه
    MIBA

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express entry

سلام خوبین
    اگر کمترین نمره یک اسکیل 6.5(reading) و بقیه 7و8(listening) باشه امتیاز بیشتر میشه؟
    ی سوال دیگه اگر پس از ورود به پول متاهل بشیم و یا مدرک تحصیلی بالاتر بگیریم امکان آپدیت بدون اینکه تاخیری در پروسه پیش بیاد هست یا خیر؟
    سپاسگذارم

Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی دانشگاه آزاد

[QUOTE=barannava;2024770]پس چرا تو سایت cic اون قسمت محاسبه امتیاز نمره کمتر از 6 رو می زنیم امتیاز رو نشون می ده
    اون قسمت فقط مربوط به محاسبه امتیاز و بر اساس نمره تون امتیاز میده . اما به طور کلی براي ساخت پروفايل ابتدا باید حداقل امتیاز ها رو داشته باشید تا بتونيد کد مربوط به ساخت پروفايل رو بگیرید . یکی از این حداقل ها داشتن نمره ۶ در هر اسکيل هست.http://www.cic.gc.ca/ctc-vac/ee-start.asp، وارد این لینک بشید و نمره زبان رو کمتر از شش وارد کنید بعد خواهید دید که در آخر به شما میگه برای ساخت پروفايل مجاز نیستید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nava2327 نمایش پست ها
    سلام خوبین
    اگر کمترین نمره یک اسکیل 6.5(reading) و بقیه 7و8(listening) باشه امتیاز بیشتر میشه؟
    ی سوال دیگه اگر پس از ورود به پول متاهل بشیم و یا مدرک تحصیلی بالاتر بگیریم امکان آپدیت بدون اینکه تاخیری در پروسه پیش بیاد هست یا خیر؟
    سپاسگذارم
    منظورتون رو از سوال اول متوجه نمی شم! هرچه نمره زبان بالاتر داشته باشین امتیازتون میره بالاتر. یه جاهایی زبان خیلی تاثیر بیشتری داره. مثلا نمره حداقل 8 در لیسینینگ و 7 در بقیه اسکیل ها تاثیر خیلی زیادی روی امتیاز شما داره.
    اگه پس از ورود به pool شرایط شما عوض بشه، باید مدارک لازم رو براشون ارسال کنین. مثلاً اگه مدرک تحصیلیتون بالاتر رفته باید مدرک جدیدتون رو ارزیابی کنین و در پروفایل خودتون آپدیت کنین. معمولاً بعد از چند روز امتیازتون دوباره محاسبه و به روز میشه. در مورد متاهل شدن چون برای ساخت پروفایل مدرک نمیخوان میتونین هر وقت خواستین آپدیتش کنین.
    اما نکته مهم اینه که شما مثلاً الان مجرد هستین و وارد pool میشین. اگر دعوت نامه بگیرید و بلافاصله متاهل بشین و بخواین همسرتون هم همراه شما بیان در صورتی دعوت نامه شما معتبر باقی می مونه که دوباره امتیاز شما رو با شرایط جدیدتون محاسبه کنن و امتیاز جدیدتون در همون درویی که دعوت نامه گرفتید کمتر از پایین ترین امتیاز مجاز نباشه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

سلام دوستان. یه سوالی داشتم. بنده رشته ام مهندسی معدن بوده ولی سابقه کارم، کارهای عمرانی و تونلسازی بوده. با این اوصاف، من چه NOC رو باید انتخاب کنم؟ Mining Engineering یا Civil Engineering؟؟
    ممنون

Junior Member

با سلام
    من overall ایلتس رو 6.5 آوردم. فکر می کنید اگه نمره ام رو افزایش بدم در افزایش امتیازم تاثیر چندانی داشته باشه ؟ الان 348 امتیازه من هست. ممنون

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Sabbatical نمایش پست ها
    با سلام
    من overall ایلتس رو 6.5 آوردم. فکر می کنید اگه نمره ام رو افزایش بدم در افزایش امتیازم تاثیر چندانی داشته باشه ؟ الان 348 امتیازه من هست. ممنون
    از طریق این لینک می تونید امتیازتونو محاسبه کنید.
    امتیاز زبانتون رو اون نمره دلخواه بزنید خودش با شرایط کنونی شما محاسبه می کنه
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Historical Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein021 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوالی داشتم. بنده رشته ام مهندسی معدن بوده ولی سابقه کارم، کارهای عمرانی و تونلسازی بوده. با این اوصاف، من چه NOC رو باید انتخاب کنم؟ Mining Engineering یا Civil Engineering؟؟
    ممنون
    سلام، البته سوالتون رو در تاپیک مرتبطی نپرسیدین ولی در حد اطلاعاتم جوابتون رو میدم. شما باید NOC ای رو انتخاب کنید که میتونید براش نامه سابقه کار بگیرید که با این اوصاف باید مهندسی عمران رو انتخاب کنید. توصیه میکنم با توجه به اشتراکات تونلسازی با رشته مهندسی معدن سعی کنید نامه سابقه کار رو طوری بنویسید که بگه مثلا برای کار تو این زمینه تحصیلاتتون خیلی موثر بوده به این ترتیب بین این دو یه ارتباطی هم بوجود آوردین.

Member
    رشته و دانشگاه
    MIBA

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    منظورتون رو از سوال اول متوجه نمی شم! هرچه نمره زبان بالاتر داشته باشین امتیازتون میره بالاتر. یه جاهایی زبان خیلی تاثیر بیشتری داره. مثلا نمره حداقل 8 در لیسینینگ و 7 در بقیه اسکیل ها تاثیر خیلی زیادی روی امتیاز شما داره.
    اگه پس از ورود به pool شرایط شما عوض بشه، باید مدارک لازم رو براشون ارسال کنین. مثلاً اگه مدرک تحصیلیتون بالاتر رفته باید مدرک جدیدتون رو ارزیابی کنین و در پروفایل خودتون آپدیت کنین. معمولاً بعد از چند روز امتیازتون دوباره محاسبه و به روز میشه. در مورد متاهل شدن چون برای ساخت پروفایل مدرک نمیخوان میتونین هر وقت خواستین آپدیتش کنین.
    اما نکته مهم اینه که شما مثلاً الان مجرد هستین و وارد pool میشین. اگر دعوت نامه بگیرید و بلافاصله متاهل بشین و بخواین همسرتون هم همراه شما بیان در صورتی دعوت نامه شما معتبر باقی می مونه که دوباره امتیاز شما رو با شرایط جدیدتون محاسبه کنن و امتیاز جدیدتون در همون درویی که دعوت نامه گرفتید کمتر از پایین ترین امتیاز مجاز نباشه.
    ممنون از پاسختون
    در صورتی که پس از دعوتنامه متاهل بشم, غیر از سن چه عامل دیگه ای ممکنه امتیاز منو کمتر کنه؟

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط nava2327 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    در صورتی که پس از دعوتنامه متاهل بشم, غیر از سن چه عامل دیگه ای ممکنه امتیاز منو کمتر کنه؟
    سلام
    متاهل شدن خودش حدود 40 امتیاز از امتیازتون رو کم میکنه. و فقط امتیاز زبان و مدرک تحصیلی همسرتون میتونه حدود 25 امتیازش رو جبران کنه
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    سلام
    اگر برای 4 سال کارتون تو ایران میتونید گواهی بگیرید و آیلتس همه اسکیل ها 7 به بالا و لیسنینگ 8 بشید، امتیازتون خیلی خوب میشه. و شانس بالایی برای گرفتن دعوتنامه دارید. هر چند از اقامتتون در کانادا به دلیل اینکه فقط 6 ماه هست که اونجایین امتیازی نمیگیرید.
    (به نظر میاد پروانه نظام مهندسی به تنهایی نمیتونه گواهی سابقه کار شما محسوب بشه. البته اینو مطمین نیستم. چون برای ارائه سابقه کار شما نیاز به این دارید که از شرکتی که توش کار میکردید شرح وظایف کاری بگیرید)

اپلای کردن ریسکی هم نداره
    خیلی ممنون از جوابتون. الان کل پروسه به چه صورته؟ یعنی مثلا ماه اینده انلاین اپلی کنم بعد صاف وارد پول میشن ؟ بعد ازون چند ماه بعد دعوت میشم؟ و بعدش ایا 60 روز واسه ارایه مدارکم فرصت دارم؟
    چون از سپتامبر باز مشغول کلاس و درسا میشم واسم مهمه زمانبندیش ممنون میشم بگین الان چجوریه اوضاع کلی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)