صفحه 6 از 243 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به فدرال با برنامه جدید 2015 Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نه منهم شرط اجباری ندیدم. فقط ثبت نام در بانک اشتغال اجباری بود. فکر میکنم همانطوری که دوست مطلع ما mehr63 فرمودند بشه یعنی بطور منظم دولت از بین افرادی که امتیاز بالا دارند انتخاب میکنه ولی طبعا کسانی که استانی نومینیت میشوند یا جاب آفر میگیرند ناگهان امتیازشان 600 تا بالا میرود و به اول صف میپرند. باید دید کدام استانها چنین شرایطی را فراهم میکنند.
    ممنونم

من فکر می کنم این برای رشته های پر طرفدار خیلی مهم باشه که 600 امتیاز رو بیارن

برای NOC هایی مثل 8222
    3143
    1113
    که سال های پیش و امسال خیلی کم پر شده، به صورت تئوری به نظر میرسه که با 20 امتیاز هم میشه مهاجرت کرد!!!

باید دید چی میشه.. یه قسمت FAQ هم اضافه شده به سایت.. ولی هنوز خیلی گنگه.. منتظرم ministerial instruction 14 بیاد شروع کنم.

13 و 15 اومده 14 نیومده

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

جناب ghlobe

من این مطلب جدید رو پیدا کردم:

Eligibility criteria

5. (1) In order to be eligible to be issued an invitation, a foreign national must

• (a) meet the requirements to be a member of at least one of the classes referred to in paragraphs 2(a) to (c);
    • (b) meet the requirements of
      • (i) subparagraph 82(2)(c)(ii) of the Regulations, if they are a foreign national referred to in paragraph 82(2)(b); or
      • (ii) clause 87.2(3)(d)(iv)(B) of the Regulations, if they are a foreign national referred to in subparagraph 87.2(3)(d)(iii); and

• (c) not later than 30 days after the day on which they submit their expression of interest, register with the Job Bank of the Department of Employment and Social Development, if they do not have a qualifying offer of arranged employment or are not named in a nomination certificate issued by the government of a province referred to in paragraph 2(d) under its provincial nominee program express entry stream at the end of that period.

http://www.cic.gc.ca/english/departm...ress-entry.asp

من فرصت نکردم نگاه کنم.

اون مورد بولت خورده دوم مهمه گویا ولی من سکشن های قانونش رو پیدا نکردم.

یه نگاهی اگر میشه بندازید.

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

این رو پیدا کردم

87.2(3)(d)(iii)

http://laws-lois.justice.gc.ca/eng/r...e-39.html#h-49

they are in Canada and hold a work permit referred to in paragraph 204(a) or (c) — that is valid on the date on which their application is received — and, on the date on which the visa is issued, hold a valid work permit or are authorized to work in Canada under section 186, and the circumstances referred to in clauses (ii)(B) and (C) apply,

87.2(3)(d)(iv)(B)

an officer has approved the offer for full-time work — based on an opinion provided to the officer by the Department of Employment and Social Development, on the same basis as an opinion provided for the issuance of a work permit, at the request of up to two employers or an officer — that the requirements set out in subsection 203(1) with respect to the offer have been met, and

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    جناب ghlobe

من این مطلب جدید رو پیدا کردم:

Eligibility criteria

5. (1) In order to be eligible to be issued an invitation, a foreign national must

• (a) meet the requirements to be a member of at least one of the classes referred to in paragraphs 2(a) to (c);
    • (b) meet the requirements of
      • (i) subparagraph 82(2)(c)(ii) of the Regulations, if they are a foreign national referred to in paragraph 82(2)(b); or
      • (ii) clause 87.2(3)(d)(iv)(B) of the Regulations, if they are a foreign national referred to in subparagraph 87.2(3)(d)(iii); and

• (c) not later than 30 days after the day on which they submit their expression of interest, register with the Job Bank of the Department of Employment and Social Development, if they do not have a qualifying offer of arranged employment or are not named in a nomination certificate issued by the government of a province referred to in paragraph 2(d) under its provincial nominee program express entry stream at the end of that period.

http://www.cic.gc.ca/english/departm...ress-entry.asp

من فرصت نکردم نگاه کنم.

اون مورد بولت خورده دوم مهمه گویا ولی من سکشن های قانونش رو پیدا نکردم.

یه نگاهی اگر میشه بندازید.
    نکته جالبی رو پیدا کردید. این بخشها در واقع به بندهای قانون Immigration and refugee protection regulation اشاره میکنه که در لینک زیر میتونید پیدا کنید:

http://laws-lois.justice.gc.ca/eng/r.../SOR-2002-227/

اون قانون شرایط اسکیلدورکر یا اسکیلد ترید بودن رو بیان میکنه. یعنی هنوز امکان داره شرط زبان یا سابقه کار یک ساله گه در اون قانون بود کماکان پابرجا باشه. بنظر من باید صبر کرد تا دقیق تر این موضوع رو روشن کنند.

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

برای 82(2)(c)(ii) این رو پیدا کردم!

اما مطمئن نیستم درست باشه... خیلی سخت یافت شد!

an officer has approved the offer of employment based on an opinion — provided to the officer by the Department of Human Resources and Skills Development, on the same basis as an opinion provided for the issuance of a work permit, at the request of the employer or an officer — that the requirements set out in subsection 203(1) with respect to the offer have been met; or

an officer has approved that offer of employment based on an opinion provided to the officer by the Department of Human Resources Development at the request of the employer or an officer that
    (A) the offer of employment is genuine,
    (B) the employment is not part-time or seasonal employment, and
    (C) the wages offered to the skilled worker are consistent with the prevailing wage rate for the occupation and the working conditions meet

ApplyAbroad Guru

برای 82(2)(c)(ii) این رو پیدا کردم!

اما مطمئن نیستم درست باشه... خیلی سخت یافت شد!

an officer has approved the offer of employment based on an opinion — provided to the officer by the Department of Human Resources and Skills Development, on the same basis as an opinion provided for the issuance of a work permit, at the request of the employer or an officer — that the requirements set out in subsection 203(1) with respect to the offer have been met; or
    نه این فرق داره. این مربوط به جاب آفر همراه با Labor Market Opinion وزارت کار کاناداست که امتیاز اضافی برای اسکیلدورکر داشت. شامل همه اسکیلد ورکرها نمیشه.

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

آخه این شرط eligibility شدیدا داره به job offer اشاره می کنه!!!

فکر کنم اون پستتون رو که 12 ساعت پیش من quote کرده بودم باید طلا بگیریم قاب کنیم بزنیم سر در express entry.

البته خیلی گنگه! اگر اینطوره پس کسایی که Provincial Nominee هم میشن که eligible نیستن؟!

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

آخه گفته یکی از این دو requirement رو باید meet کنند ... هر دوتاش هم که شدیداً اشاره به job offer داره!

ApplyAbroad Guru

آخه این شرط eligibility شدیدا داره به job offer اشاره می کنه!!!

فکر کنم اون پستتون رو که 12 ساعت پیش من quote کرده بودم باید طلا بگیریم قاب کنیم بزنیم سر در express entry.

البته خیلی گنگه! اگر اینطوره پس کسایی که Provincial Nominee هم میشن که eligible نیستن؟!
    من فکر میکنم این بند داره به شرایط یکی از کلاس ها اشاره میکنه. قدیم شما یا باید در رشته اعلام شده می بودید یا جاب آفر با LMO میداشتید یا CEC می بودید یا provincial nominee. یعنی یکی از اینها. فکر میکنم این بند 5 که شما نقل کردید هم اشاره بهمین مضمون داره. یعنی گفته یا شرایط یکی از کلاسهای اسکیلد ورکر را داشته باشید یا جاب آفر با LMO یا CEC باشید. فکر نمیکنم منظور همه شرایط با هم باشد.

در همین بند هم نگاه کنید نوشته اگر مشمول بند 82.2b هستید باید شرایط 82.2c را داشته باشید، و اگر 87.2d هستید باید شرایط آن بند را داشته باشید. قاعدتا اگر مشمول هیچ کدام نیستید دیگر ارضا شرایطش هم لازم نیست و فقط بند (a) به قاعدتا به شما اطلاق میشود.

سلام دستتون درد نکنه که اینقدر خوب و کامل توضیح دادید فقط من یک سوال برام پیش اومده . طبق قوانین جدید برای استانها خود کاندیداها جداگانه باید اقدام کنند یا اینکه خود استانها از pool افراد واجد شرایط رو انتخاب می کنند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)