صفحه 8 از 243 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به فدرال با برنامه جدید 2015 Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط banafsheh_man نمایش پست ها
    توی این سایت فرمی رو قرار دادن که میشه یاهاش امتیاز رو حساب کرد
    http://www.canadavisa.com/comprehens...alculator.html
    این فرم اشتباه داره، امتیاز زبان دوم همسر را به جای 5 ، شش و در مجموع 22 امتیاز می دهد در حالیکه 20 امتیاز باید باشد.
    کلیه مطالب بنده با توجه به تجربه شخصی و تحقیق ام بوده است. مسولیت به کار گیری آن با شما است. به جای پیغام تشکر یا عدم تایید از از امتیاز + یا ستاره استفاده کنید.

ممنون
    یکی از دوستان لینکی گذاشته بودن که حداقل امتیاز رو نوشته بود 500!! ولی چیزی که من حساب کردم از طریق سایت خیلی امتیاز کمی آوردم!! فکر کنم یه جای کار اشتباه بود ... این مطلب هم که یکی دو نفر از دوستان گفتن که داشتن نمره زبان فرانسه هم ممکنه الزامی باشه که دیگه بدتر!!!
    واقعا سال جدید انقدر سخت شده؟!!!

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    ممنون
    یکی از دوستان لینکی گذاشته بودن که حداقل امتیاز رو نوشته بود 500!! ولی چیزی که من حساب کردم از طریق سایت خیلی امتیاز کمی آوردم!! فکر کنم یه جای کار اشتباه بود ... این مطلب هم که یکی دو نفر از دوستان گفتن که داشتن نمره زبان فرانسه هم ممکنه الزامی باشه که دیگه بدتر!!!
    واقعا سال جدید انقدر سخت شده؟!!!
    هیچ کدام از این دو گفته شما رو من جایی ندیدم . و نباید صحت داشته باشه . نگران نباشین و صبر کنید تا برنامه کامل شروع بشه . بعضی از خود کانادایی ها دو زبون فرانسه و انگلیسی رو با هم بلد نیستند بعد چطور از یک مهاجر خواهان این مسئله هستند . در مورد 500 امتیاز هم بگم که اصلا آوردن همچین امتیازی غیر ممکنه همه این جور که من تحثیث کردم بین 300 و 400 امتیاز میارند . که اونم از ریشه و بن شایعه هست .
    too much love will kill you

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    هیچ کدام از این دو گفته شما رو من جایی ندیدم . و نباید صحت داشته باشه . نگران نباشین و صبر کنید تا برنامه کامل شروع بشه . بعضی از خود کانادایی ها دو زبون فرانسه و انگلیسی رو با هم بلد نیستند بعد چطور از یک مهاجر خواهان این مسئله هستند . در مورد 500 امتیاز هم بگم که اصلا آوردن همچین امتیازی غیر ممکنه همه این جور که من تحثیث کردم بین 300 و 400 امتیاز میارند . که اونم از ریشه و بن شایعه هست .

در هیچ جای سایت اداره مهاجرت راجع به حداقل نمره چیزی نگفته یعنی اصلا حداقلی وجود نداره. درسایت نوشته شده که هر کس بنا بر رتبه ای که میاره احتمال انتخاب شدنش بالا میره و اینکه تا الان هیچ حد و حدودی برای نمره گفته نشده. از دوستان خواهش می کنم فقط و فقط اطلاعات درست را از سایت اصلی اداره مهاجرت بخونن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک -فردوسی مشهد

سلام من امسال فدارل اقدام کردم 71 امتیاز گرفتم، از این متد هم محاسبه کردم 425 امتیاز آوردم
    NOC code : 2232
    Irsafam Institute - Results : Listening : 8.5 - Reading : 8.5 - Writing : 7 - Speaking : 7 - Overall : 8

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط roamer989 نمایش پست ها
    سلام من امسال فدارل اقدام کردم 71 امتیاز گرفتم، از این متد هم محاسبه کردم 425 امتیاز آوردم
    خودتون محاسبه کردید؟ یا از یه سایتی استفاده کردید؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

سلام
    من تو این سایت امتیازم 319 شد.

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

33. Do I need a job offer to get into the Express Entry pool?

If you meet the criteria of one of the economic immigration programs subject to Express Entry, you will be accepted into the Express Entry pool. A job offer supported by an Labour Market Impact Assessment (LMIA) from an employer in Canada is a significant asset, but not a requirement.

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    33. Do I need a job offer to get into the Express Entry pool?

If you meet the criteria of one of the economic immigration programs subject to Express Entry, you will be accepted into the Express Entry pool. A job offer supported by an Labour Market Impact Assessment (LMIA) from an employer in Canada is a significant asset, but not a requirement.
    سلام،
    در تاييد فرمايش شما، براي وارد شدن به استخر داشتن جاب آفر اجباري نيست (گو اينكه اگر كسي جاب آفر داشته باشه درواقع انتخاب شده هست و ديگه وارد استخر نميشه)، ولي به نظر ميرسه براي خارج شدن از استخر به جاب آفر از يه كارفرما يا پيشنهاد كار از يه برنامه استاني نياز هست.
    فوق ليسانس كامپيوتر (16 امتيازي) ||| همسر ليسانس كامپيوتر ||| يك فرزند ||| آيلتس 6 ||| بدون مدرك فرانسه ||| ارسال مدارك: 12/03/2014 ||| فايل نامبر كبك: 07/08/2014 (DA57XXX)|||

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر - آزاد شیراز

تو CBC نوشته :

The government began accepting 25,000 applications under the Federal Skilled Worker Program on May 1, 2014, up from 5,000 applications it accepted the year before. This is a "last call" for applications the government will accept under the current immigration system before the new system kicks in after the new year.
    The number of eligible occupations skilled immigrants can apply for more than doubled from 24 to 50. A total of 10 occupations were dropped from last year's list, and 36 new professions were added.
    The government has received 157 applications, according to statistics posted on the government's website on Friday — just over a month since the new measures were announced.
    Three occupations have attracted the majority of those applications:

• 43 skilled immigrants applied to work as financial and investment analysts.
    • 39 applied to work as computer programmers and interactive media developers.
    • 20 applied as software engineers and designers.

و البته کامنتهای زیرش جالبه که ملت خودشون گفتن ما بیکاریم بعد شما می خواین مهاجر رو با شغل آماده بیارین اینجا و جالبیش این بود که نوشته بود یکیشون من باید پاسپورت کاناداییم رو آتیش بزنم

باز هم به نسبت اگر کسی واقعا امتیازهای اولیش خوب باشه به نظرم ضرر نمی کنه حتی اگر مثلا تو یه شهری از استان های اصلی باشه که یکم دور افتاده تر باشه به هر حال با اطمینان بیشتری وارد یه کشور می شه که حداقل دخل و خرجش و موقعیتش مشخص هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)