صفحه 17 از 243 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express entry

دوستان سلام
    من یه سوالی داشتم پرفایلم رو تو ee تکمیل کردم، منتها پس از سابمیت in
    eligible میگه که من دلیلشو نمیدونم.

از ielts هفت اوردم و مدارکم هم ارزیابی هم شده.

به نطرم داشتن job offer خیلی تاثیر گذاره، ایا درست فکر میکنم؟ و اینکه راه و پیشنهاذی دارید؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط asal28 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من یه سوالی داشتم پرفایلم رو تو ee تکمیل کردم، منتها پس از سابمیت in
    eligible میگه که من دلیلشو نمیدونم.

از ielts هفت اوردم و مدارکم هم ارزیابی هم شده.

به نطرم داشتن job offer خیلی تاثیر گذاره، ایا درست فکر میکنم؟ و اینکه راه و پیشنهاذی دارید؟؟
    سلام دوست عزيز
    اگر شما ineligible هستيد امتيازات لازم رو نداريد نه اينكه جاب آفر نداشته باشيد
    اول از همه مطمئن بشيد كه ٦٧ امتياز FSW رو داريد اگر رشته فني حرفه اي هستيد امتيازات FST رو چك كنيد
    بعد از اون احتمال زياد با آيلتس همه اسكيل ها بالاي ٦.٥ و ارزيابي مدارك حتما eligible هستيد مگر پول مورد نياز رو كم انتخاب ميكنيد
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

سلام دوستانآیا ممکنه سفرهای خارجی گذشته به کشورهایی مثل عراق،عربستان سعودی،سوریه و لبنان در بین سال های 2009 الی 2010 پروسه بررسی مدارکو با مشکل مواجه کنه؟ و آیا اصولا در زمینه ارائه اطلاعات درباره مسافرت های خارجی گذشته بهتره صادق بود یا اینکه بهتره اسمی از مسافرت به این کشورها نیاری؟با توجه به اینکه دلیل مسافرت ها هم فقط زیارت و تفریح بوده ممکنه به دلیل مسائل امنیتی پرونده شما رد بشه؟ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    اگر شما ineligible هستيد امتيازات لازم رو نداريد نه اينكه جاب آفر نداشته باشيد
    اول از همه مطمئن بشيد كه ٦٧ امتياز FSW رو داريد اگر رشته فني حرفه اي هستيد امتيازات FST رو چك كنيد
    بعد از اون احتمال زياد با آيلتس همه اسكيل ها بالاي ٦.٥ و ارزيابي مدارك حتما eligible هستيد مگر پول مورد نياز رو كم انتخاب ميكنيد

ایلتس فقط writing شش اوردم و بقیه اکی هستش. مبلغ رو هم 30.000 انتخاب می کنم. ایا جایی هست که امتیاز هر گزینه رو ببینم؟ شاید اینطور بتونم بفهمم.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط asal28 نمایش پست ها
    ایلتس فقط writing شش اوردم و بقیه اکی هستش. مبلغ رو هم 30.000 انتخاب می کنم. ایا جایی هست که امتیاز هر گزینه رو ببینم؟ شاید اینطور بتونم بفهمم.
    سلام
    نه شما با حداقل ٦ هم eligible هستيد مبلغ پولتون هم براي تا ٤ نفر خوبه
    آيا شما براي FSW شركت ميكنيد؟ اگر جواب مثبته ٦٧ امتياز FSW سال پيش رو داريد؟
    به لينك هم سري بزنيد اگر مشكل پيدا نشد بازم من در خدمتم
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...ho-express.asp
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Junior Member

‫سلام به همه.
    دولت کانادا 27 فوریه، کمترین امتیاز قبولی رو 735 اعلام کرده. من بدون امتیاز job offer در حدود 350 امتیاز می گیرم.‬
    سوالم اینه که فاصله تا رسیدن به 735 امتیاز رو فقط با job offer باید جبران کنم؟ آیا پیشنهاد دیگه ای دارید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط taktakam نمایش پست ها
    ‫سلام به همه.
    دولت کانادا 27 فوریه، کمترین امتیاز قبولی رو 735 اعلام کرده. من بدون امتیاز job offer در حدود 350 امتیاز می گیرم.‬
    سوالم اینه که فاصله تا رسیدن به 735 امتیاز رو فقط با job offer باید جبران کنم؟ آیا پیشنهاد دیگه ای دارید؟
    دوست عزیز بدون جاب آفر یا اسپانسر ایالتی امتیاز بالای 600 به هیچ وجه ممکن نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr63 نمایش پست ها
    دوست عزیز بدون جاب آفر یا اسپانسر ایالتی امتیاز بالای 600 به هیچ وجه ممکن نیست.

خب با این حساب apply کردن بدون جاب افر غملا شانسی نداره...دوستانی که شرایط من رو دارن چه کار باید کنن؟ ایا در jobbank احتمال گیر اوردن اسپنسر هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط taktakam نمایش پست ها
    خب با این حساب apply کردن بدون جاب افر غملا شانسی نداره...دوستانی که شرایط من رو دارن چه کار باید کنن؟ ایا در jobbank احتمال گیر اوردن اسپنسر هست؟
    دنبال نومینیشن های استانی باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دنبال نومینیشن های استانی باشید.

سلام دوستان. میخواستم بدونم آیا شرکتی که بهمون job offer میده باید شرایط خاصی داشته باشه؟ اگر داره، لطفن لینکشو برام بزارید. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)