صفحه 25 از 243 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express entry

نقل قول نوشته اصلی توسط bamrey_reybam2 نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال دیگه هم دارم که واقعا ممنون میشم اگه لینکی براش دارین اینجا بزارین.
    آیا کار در حین تحصیل به حساب میاد یا نه؟ جایی این مطلب ذکر شده تو CIC؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    من فکر میکنم تو همین فوروم خوندم که کار در حین تحصیل سابقه کار حساب نمیشه ولی وقتی شما پروفایل را پر میکنید ازتون میپرسه که از چه تاریخی برای این کار qualifiedشدید که به نظر میاد باید تاریخ فارغ التحصیلی را بنویسید. وگرنه چه جوری صلاحیت انجام کار را را پیدا کردید؟
    سلام دوستان عزیز
    تا جایی که من اطلاع دارم تا به امروز سابقه کار با تحصیل در فرآیند مهاجرت کانادا مشکلی نبوده و پذیرفته میشده
    در جایی از قوانین سایت CIC ندیدم که به این موضوع اشاره ای شده باشه

دوست عزیز Archi
    اون سوال لزوما به این معنا نیست که سابقه کار حین تحصیل پذیرفته نیست برای مثال شخصی لیسانس رو گرفته و کار رو شروع کرده و سپس در حین کار فوق لیسانس خونده تاریخ صلاحیت برای کارکردن فرد اتمام لیسانسش بوده و فوق لیسانس خوندن مشکلی با کار کردنش نداره
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط shaj نمایش پست ها
    مرسي اقا احسان ٢٥ از راهنماييتون
    مي شه بگين چجوري امتياز من حساب كردين كه ٣٧٧ شد؟
    چون من خودم حساب مي كنم ٣٨٩ شد. سن ٢٩: ١١٠ ، تحصيلات فوق ليسانس : ١٣٥ ، زبان : ريدينگ ٦٠٥ : ٢٣ ، ليسنينگ ٦ : ١٧ ، سپيكينگ ٦٠٥ :٢٣ ، رايتينگ ٧ : ٣١ كه جمعش ميشه ٩٤ ، امتياز تركيبي زبان و تحصيلات ٢٥ ، امتياز تركيبي كار و زبان با ٣ سال سابقه كار ٢٥. و مجرد هستم ، كه جمعشون ميشه ٣٨٩ . ممنون ميشم بگين كجا رو اشتباه حساب كردم و زياد نمره دادم به خودم ؟

يك سوال ديگم داشتم ، من رشتم اقتصاد هست ولي سابقه كار حسابداري دارم، بايد تو رشته خودم اقدام كنم يا سابقه كارم؟
    ممنون از راهنماييتون.
    سلام دوست عزیز
    من امتیاز شما را دستی محاسبه نکردم که اشتباه بکنم ولی یکبار دیگر هم از لینک زیر محاسبه کردم امتیاز شما 377 است
    در محاسبه شما امتیاز ترکیبی کار و زبان با 3 سال سابقه 25 نیست بلکه 13 است
    خود شما هم میتوانید از لینک زیر باز هم چک کنید
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Junior Member

سلام

من هم میخوام برای فدرال اقدام کنم که امتیازم 332 میشه.
    سن 33 = 88 امتیاز، مدرک لیسانس برق قدرت = 120 امتیاز، زبان 6.5 در تمام اسکیل ها (البته هنوز امتحان ندادم)= 86 امتیاز، 13 و 25 امتیاز هم در امتیازهای ترکیبی

1. آیا مدرک فوق دیپلم برق هم میتونه به این امتیازها کمکی بکنه؟
    2. آیا باید برای ECA هم اقدام کنم؟ اگر بله کی باید اینکار رو انجام بدم؟
    3. سابقه کارم در زمینه شبکه های کامپیوتری هست. در این صورت کدوم NOC رو باید انتخاب کنم؟

با تشکر

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط bamrey_reybam2 نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال دیگه هم دارم که واقعا ممنون میشم اگه لینکی براش دارین اینجا بزارین.
    آیا کار در حین تحصیل به حساب میاد یا نه؟ جایی این مطلب ذکر شده تو CIC؟
    این سوال من هم بود مدت ها پیش و راجع بهش خیلی تحقیق کردم

کانادا کار همزمان با تحصیل (در کانادا) رو برای FSW قبول نمیکرد. چه نیمه وقت چه پاره وقت.

ولی برای کار همزمان با تحصیل (در خارج از کانادا) مشکلی نداشت. فقط این احتمال میرفت که آفیسر شک کنه و بیمه بخواد.

یه سری داستان هم بود که کار همزمان با تحصیل رو نیمه وقت حساب می کنند و نصف میشه که باید بگم این هم با این که دهن به دهن خیلی گفته میشد بین دوستان کسی رو ندیدم که به شخصه بیاد بگه این طوری بوده.

در مورد کار همزمان با فوق حساسیت کمتری هست تا کار همزمان با لیسانس. مثلا کسی که عمران خونده نمیتونسته قاعدتا از ترم 2 لیسانس کار عمران بکنه و اگر هم میکرده skilled نبوده!

Junior Member

سلام دوستان

من متاهل هستم و همسرم سیتسزن کانادا هستن، خودم هم در حال حاضر کانادا هستم و اخیرا اقدام کردم برای اقامت از طریق اسپانسر ولی چون زمان خیلی طولانی هست (۲۵ ماه) می خوام که از طریق express هم اقدام کنم.

سوال من این هست که در محاسبه امتیازات من بایدامتیازات without spouse رو حساب کنم (چون همسرم کاناداست و نمی خواد که من رو به عنوان اپلیکنت همراهی کنه) یا with spouse؟

خیلی ممنون می شم راهنمایی کنید.

دوستان کسی که 337 امتیازداره آیا شانسی داره؟میدونم که خیلی نا امیدکننده است شرایطم

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط kolocheh نمایش پست ها
    دوستان کسی که 337 امتیازداره آیا شانسی داره؟میدونم که خیلی نا امیدکننده است شرایطم
    سلام به نظرمن زبانتون را تقویت کنید و سعی کنید تو امتحان آیلتس clb9 بگیرید امتیازتون خیلی بالا میره
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    سلام به نظرمن زبانتون را تقویت کنید و سعی کنید تو امتحان آیلتس clb9 بگیرید امتیازتون خیلی بالا میره
    الان رفتم برای یادگیری فرانسه
    به نظرتون راهو اشتباه رفتم؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

الان رفتم برای یادگیری فرانسه
    به نظرتون راهو اشتباه رفتم؟

با سلام. اگر بتونین نمره آیلتس با CLB 9 بگیرید امتیاز شما خیلی افزایش پیدا میکنه. یادگیری فرانسه هم خوبه ولی زمانی رو که روی فرانسه میذارید اگه روی آیلتس بذارید (به شرط اینکه CLB 9 بشید) به نظرم بیشتر ارزش داره. برای CLB 9 باید حداقل نمره 8 در Listening و 7 در بقیه قسمت ها را بیارید.

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

من لیسانس و فوق لیسانس رو از دو تا دانشگاه مختلف گرفتم. وقتی برای محاسبه امتیاز به سایت CIC میرم (لینک) برای تحصیلات گزینه Master's degree, OR professional degree needed to practice in a licensed profession رو انتخاب میکنم. با فرض اینکه CLB 9 و سه سال سابقه کار رو داشته باشم به من 100 امتیاز بابت Skill transferability factors داد. چیزی که من شک دارم اینه که در جدول امتیازها (لینک) به شرطی برای Official Language proficiency and education امتیاز 50 رو میده که Two or more post-secondary program credentials AND at least one of these credentials was issued on completion of a post-secondary program of three years or longer رو داشته باشی. یعنی لیسانس و فوق لیسانس جدا در سیستم امتیازدهی دو مدرک جدا محاسبه شده که یکیشون بالای سه سال طول کشیده و امتیاز کامل رو میگیره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)