صفحه 149 از 243 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 2424

موضوع: بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express entry

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال دارم. کسی که سنش سی سال و شش ماه هست و مجرده برای محاسبه امتیاز در روش اکسپرس انتری، سنش را سی سال در نظر میگیرن و 105 امتیاز میگیره؟
    سن به سمت پایین گرد میشه و سن شما رو 30 سال در نظر گرفته میشه. البته حواستون باشه به محض اینکه 31 ساله بشید به طور اتومات امتیازتون در Pool کم میشه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

سلام دوستان من پزشک هستم وتا حالا در مسیر اسکیل ورکر استرالیا بودم ولی بدلایلی منصرف شدم .الان میخوام برای داشتن پاس کانادا اقدام کنم.سنم 48 ساله وهمسرمم همین سنو دارند.سه تا دختر 16 وسه ساله دارم..سطح زبانم هم خوبه ومیتونم یک ایلتس7 بگیرم.دوست دارم ساکن ونکوور یا تورنتو باشم.از کجا وچگونه شروع کنم وآیا اصلا امیدی هست؟ممنون میشم راهنمایی فرمایید.با چند وکیل وموسسه صحبت کردم و جوابی مناسب دریافت نکردم

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط raminbeh نمایش پست ها
    سلام دوستان من پزشک هستم وتا حالا در مسیر اسکیل ورکر استرالیا بودم ولی بدلایلی منصرف شدم .الان میخوام برای داشتن پاس کانادا اقدام کنم.سنم 48 ساله وهمسرمم همین سنو دارند.سه تا دختر 16 وسه ساله دارم..سطح زبانم هم خوبه ومیتونم یک ایلتس7 بگیرم.دوست دارم ساکن ونکوور یا تورنتو باشم.از کجا وچگونه شروع کنم وآیا اصلا امیدی هست؟ممنون میشم راهنمایی فرمایید.با چند وکیل وموسسه صحبت کردم و جوابی مناسب دریافت نکردم
    سلام دکتر جان

چند تا مورد:

رشته پزشکی جز دسته اسکیل ورکر کانادا نیست.
    (ویرایش ادمین فروم: رشته پزشکی جز ناک های Skilled Worker هستند با ناک های 3111 و 3112)
    سنتون برای اسکیل ورکر خیلی زیاده. دیگه موقع بازنشستگیتونه!
    آیلتس 7 که هیچ، 8 هم بگیرید کارتون نمیشه
    پاس کانادا رو بذارید بعد از 4 سال ورودتون به کانادا به عنوان مقیم دائم
    محل سکونت هم پیش کش

رک: کانادا هیچ وقت در ابتدای امر سلامتی شهروندانش رو دست پزشک مهاجر نمیده. باید پله پله بهتون اعتماد کنن. از اقوام درجه یک خود من اینجا فوق گوارش و استاد دانشگاه بودن، اونجا رزیدنت قبولش کردن! سر خورده شد برگشت. پزشک عمومی که دیگه ...

بهترین راه مهاجرت شما به کانادا از طریق سرمایه گذاری هست. اگه زبانتون خوبه یه سرچی در این زمینه بزنید.
    ویرایش توسط amir_ca : October 19th, 2016 در ساعت 02:41 PM دلیل: اصلاح

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    سلام دکتر جان

چند تا مورد:

رشته پزشکی جز دسته اسکیل ورکر کانادا نیست.
    .
    اسکیلد ورکر (اکسپرس انتری) محدودیت رشته نداره.پزشکها هم میتونند اپلای کنند. ولی اگر هم اقامت بگیرند در کانادا کار نمیتونند بکنند.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اسکیلد ورکر (اکسپرس انتری) محدودیت رشته نداره.پزشکها هم میتونند اپلای کنند. ولی اگر هم اقامت بگیرند در کانادا کار نمیتونند بکنند.
    یه مدت پیش یه بحث داغ در یکی از این گروه های مهاجرتی تلگرامی پیش اومد که آیا قصابی هم میتونه در EE شرکت کنه یا خیر . بله به صورت تئوریک میتونه. اما کدوم استانه که رشته قصابی به عنوان نیازش اومده؟ یا کدوم قصابی هست که فوق لیسانس و clb 9 و سن حدود 30 سال داره؟

بالاخره شرایط ایشون خیلی بعیده EE رو
    eligible بشن. میتونن خودشون امتحان کنن.
    http://www.cic.gc.ca/ctc-vac/getting-started.asp

بحث کار پیدا کردن هم که شد و درست اشاره کردید. این بحث اعتماد کردن خیلی کار رو سخت میکنه برای بعضی از مشاغل.

بهترین روش مهاجرتی پزشکان در حال حاضر همون سرمایه گذاری هست. اینو بیشتر وکلا هم روش تاکید دارن.

به نظرم بعضی واقعیت ها صریح بیان بشن بهتره. این تعارف ما ایرانی ها در پاسخ باعث میشه بعد از مراجعه به چند تا موسسه مهاجرتی بازم احساس کنیم بلا تکلیفیم !

با احترام
    ویرایش توسط Beginner : October 19th, 2016 در ساعت 08:36 AM

یه سوال از دوستان گلم

یکی از دوستان خانوادگی ما شهروند کانادا هست و یک شرکت تورنتو داره. میخواستم بدونم آیا اگر من مدارکم رو بفرستم توی pool، آیا امکانش هست مستقیم بیاد منو بگیره وامتیاز من برای فدرال برسه؟ امتیاز الان من 370 بیشتر نیست. اگر ممکن هست چطور باید انجامش بده؟

بسیار سپاسگذارم

نقل قول نوشته اصلی توسط raminbeh نمایش پست ها
    دوستان وکیلی که بشه بهشون اطمینان کرد و کارشون رو خوب بلد باشند رو میشناسید جهت مهاجرت به کاناد؟ نظرتون در مورد موسسه ... چیه؟ ممنون میشم اگر تجربه ای دارید در اختیارم بزارین.یک دنیا سپاس
    دوست عزیز با سلام
    من تجربه خوبی از وکلای مهاجرت ندارم شما اگه بهترین وکیل هم استخدام کنید هر چیز بدی که اتفاق بیفته و مقصر هم باشند هیچگونه مسیولیتی قبول نمیکنن و از همه بدتر اثرات ناشی از عملکرد بد اونها دودش به چشم شما میره و شاید تا سالیان سال نتونید درستش کنید.
    من خودم برای مهاجرت نیوزلند یک وکیل اشنا که از دوستان بود گرفتم ولی متاسفانه طوری کیس ما رو پیش برد که مجبور شدیم وسط کار همه چیزو متوقف کنیم و اگه پیش میرفتیم پیامدهای بدتری برامون داشت.
    شما اگه به زبان انگلیسی انقدر مسلط باشی که کتابچه های راهنما و اطلاعات وب سایتهای مهاجرت رو بخونی کفایت میکنه و خودت میتونی همه کارهات رو انجام بدی و سیستم اکپرس انتری هم که خیلی ساده هستش یه پروفایل ساختنه و پیگیری کردن.
    اگه از کتگوری سرمایه گذاری بخوای اقدام کنید من تجربه ای ندارم ولی به نظر من برای اسکیل ورکر نیازی به وکیل نیست. به نظر شما ساخت پروفایل اینقدر کار سختیه که باید وکیل گرفت و ۱۰۰۰ دلار هم بدیم؟
    ویرایش توسط amir_ca : October 22nd, 2016 در ساعت 05:52 PM دلیل: حذف اسم وکیل

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ario1395 نمایش پست ها
    دوست عزیز با سلام
    من تجربه خوبی از وکلای مهاجرت ندارم شما اگه بهترین وکیل هم استخدام کنید هر چیز بدی که اتفاق بیفته و مقصر هم باشند هیچگونه مسیولیتی قبول نمیکنن و از همه بدتر اثرات ناشی از عملکرد بد اونها دودش به چشم شما میره و شاید تا سالیان سال نتونید درستش کنید.
    من خودم برای مهاجرت نیوزلند یک وکیل اشنا که از دوستان بود گرفتم ولی متاسفانه طوری کیس ما رو پیش برد که مجبور شدیم وسط کار همه چیزو متوقف کنیم و اگه پیش میرفتیم پیامدهای بدتری برامون داشت.
    شما اگه به زبان انگلیسی انقدر مسلط باشی که کتابچه های راهنما و اطلاعات وب سایتهای مهاجرت رو بخونی کفایت میکنه و خودت میتونی همه کارهات رو انجام بدی و سیستم اکپرس انتری هم که خیلی ساده هستش یه پروفایل ساختنه و پیگیری کردن.
    اگه از کتگوری سرمایه گذاری بخوای اقدام کنید من تجربه ای ندارم ولی به نظر من برای اسکیل ورکر نیازی به وکیل نیست. به نظر شما ساخت پروفایل اینقدر کار سختیه که باید وکیل گرفت و ۱۰۰۰ دلار هم بدیم؟
    دقیقا همینطوره!
    منم تجربه بدی از وکلا دارم. فقط به فکر پول گرفتن هستن.
    متاسفانه از پروسه مهاجرت یه "غول سازی" انجام شده و میشه، که انگار فقط وکلا و همکیش هاشون هستن که دسترسی به اداره مهاجرت کانادا دارن!
    در صورتیکه همه چیز به صورت خیلی شفاف در سایت اداره مهاجرت کانادا و سایر استانها اومده، به کنار، حجم دیتاهای این فروم به اندازه ده تا وکیل ارزش اطلاعاتی داره!

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    یه سوال از دوستان گلم

یکی از دوستان خانوادگی ما شهروند کانادا هست و یک شرکت تورنتو داره. میخواستم بدونم آیا اگر من مدارکم رو بفرستم توی pool، آیا امکانش هست مستقیم بیاد منو بگیره وامتیاز من برای فدرال برسه؟ امتیاز الان من 370 بیشتر نیست. اگر ممکن هست چطور باید انجامش بده؟

بسیار سپاسگذارم
    باید جاب آفر LMIA داشته باشید که تقریباً غیر ممکنه. بهتره دنبال راه های دیگه باشید.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

دوستان ممنون از پاسخهای خوبتون.من خودم مسیر استرالیا رو بدون کمترین هزینه خودم پیش رفتم که بدلایلی منصرف شدم.والان هم که به کانادا دارم فکر میکنم خیلی اطلاعاتم کمه والا خودم میتونم فرم ها رو بخونم.یک سوال دارم به هر وکیلی زنگ میزنم میگه چون سنتون بالاست وامتیازتون 0 هست از اسکیلد درکر نمیتونید اقدام کنید در حالیکه در خود سایت cic من eligiable میشم.واقعا موندم بلاخره با مدرک صوری شیرینی پزی وگرفتن جاب آفر به حرف وکیل کنم یا اسکیل ورکر رو خودم پر کنم یا مسیر سرمایه گذاری رو برم.ممنون دوستان اگر کمک کنید.
    دوستان من با یک وکیل ساکن ونکوور صحبت کردم و ایشون بمن پروسه جاب آفر رو پیشنهاد دادند.من و همسرم48 سال داریم وسه تا دختر زیر 18 سال داریم.با سابقه 10 سال آشپزی وشیرینی پزی و دو تا مدرک دوساله این رشته ها از یک موسسه خصوصی چقدر احتمال درست شدن مهاجرت به کانادا ممکنه.هزینه رو هم 70 هزار دلار گفتند.بنظرتون آیا این مسیر رو قبول کنم؟ممنون میشم زودتر جواب بدین.یک دنیا تشکر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)