صفحه 31 از 75 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط pari10 نمایش پست ها
    دوستان, نامه های کاری قبلی رو هم اگر شرح وظایفش کامل نبود باید واسه هرکدومش توضیح بدیم؟ من سابقه آخریم 3سال فول تایم هستش که الانم همونجام هنوز
    اون نامه هایی که قبلاً گرفتین و توضیحاتش کامل نیست خودتون به نامه یه صفحه اضافه کنین و توضیح بدین که چرا نامه اصلی ناقصه و خودتون شرح وظایف تون رو اضافه کنین.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط trojan99 نمایش پست ها
    ببخشيد من يه سوال دارم براي اينكه امتياز شما در روش EE قابل قبول باشه بهتره كه حداكثر ٢٩ سال داشته باشيد و خب مدرك ارشد
    در اين صورت اگر بخواين سربازي برين و طبق جدول امتياز ها ٣ سال سابقه كار داشته باشين اين جور در نمياد و سنتون از ٣٠ سال ميزنه بالا و تا اونجا كه من اطلاع دارم اختلاف مثلا ٣ سال سابقه و زير ٣ سال خيلي زياده ( سابقت كار غير كانادايي يعني مثلا در ايران) حالا تكليف چيه؟
    كسي مورد مشابه من هست؟
    سلام. اینجوری نیست که بالای 29 سال نشه. برای فدرال بله شرایط سخته و سن باید همون حدود زیر 32 سال باشه. ارشد و سه سال سابقه هم باشه. خیلی ها سابقه کار همزمان با ارشد ارائه میدن و همیشه هم قبول می کنن معمولاً.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

Junior Member

سلام دوستان،
    من همزمان در ایران در دو شرکت کار می‌کردم. زمانی‌ که اکسپرس انتری پروفایل رو پر می‌کردم سابقه کار رو در یکی‌ از این شرکت‌ها زدم. حالا که ITA گرفتم بنا به دلایلی نمیتونم از اون شرکت گواهی سابقه کار بگیرم. وقتی‌ داشتم پروفایلم رو تکمیل می‌کردم بد از ITA متوجه شدم تمام اطلاعات رو می‌شه ادیت کرد حتا اسم شرکت. به نظرتون می‌تونم اسم اون یکی‌ شرکت رو بزنم و گواهی سابقه کار اونها رو ارائه بدم؟ یا به نظرتون متوجه تغییر در پروفایلم میشن و خطرناک؟

سلام دوستان
    من در حال حاضر در ترکیه مشغول کار هستم،به عنوان مدیر ایمنی یک شرکت.اما ویزای کار ندارم و با ویزای توریستی در ترکیه اقامت دارم.شرکت با دادن هرنوع سابقه کاری به من مشکلی نداره اما چون ویزای کار ندارم برای من مالیات برداخت نمیکند.
    سوال من این هست که این موضوع مشکلی برای سابقه کار برای مهاجرت به کانادا ایجاد نمیکنه؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sehat نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من همزمان در ایران در دو شرکت کار می‌کردم. زمانی‌ که اکسپرس انتری پروفایل رو پر می‌کردم سابقه کار رو در یکی‌ از این شرکت‌ها زدم. حالا که ITA گرفتم بنا به دلایلی نمیتونم از اون شرکت گواهی سابقه کار بگیرم. وقتی‌ داشتم پروفایلم رو تکمیل می‌کردم بد از ITA متوجه شدم تمام اطلاعات رو می‌شه ادیت کرد حتا اسم شرکت. به نظرتون می‌تونم اسم اون یکی‌ شرکت رو بزنم و گواهی سابقه کار اونها رو ارائه بدم؟ یا به نظرتون متوجه تغییر در پروفایلم میشن و خطرناک؟
    سلام و تبریک می گم ITA رو. مشکلی نداره و میتونین ادیت کنین.
    Canada Express Entry

Junior Member

سلام . عذرخواهی می کنم میزان حقوق سالانه باید توی نامه به چه صورت ذکر بشه ؟به ریال یا تومان یا دلار کانادا ؟ پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط seliya نمایش پست ها
    سلام . عذرخواهی می کنم میزان حقوق سالانه باید توی نامه به چه صورت ذکر بشه ؟به ریال یا تومان یا دلار کانادا ؟ پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم
    به ریال بنویسین بهتره. تومن که رسمی نیست ننویسین. دلار هم میشه زد ولی عرف نیست تو ایران گواهی حقوق با دلار کانادا بدن.
    Canada Express Entry

سلام دوستان
    من در حال حاضر در ترکیه مشغول کار هستم،به عنوان مدیر ایمنی یک شرکت.اما ویزای کار ندارم و با ویزای توریستی در ترکیه اقامت دارم.شرکت با دادن هرنوع سابقه کاری به من مشکلی نداره اما چون ویزای کار ندارم برای من مالیات برداخت نمیکند.
    سوال من این هست که این موضوع مشکلی برای سابقه کار برای مهاجرت به کانادا ایجاد نمیکنه؟

سلام دوستان
    سوال من این هست که این موضوع مشکلی برای سابقه کار برای مهاجرت به کانادا ایجاد نمیکنه؟lotfan javab bedid............................................. ......

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ساخت و تولید-مجلسی

سلام من کل تایپیک را خوندم ولی اخر نفهمیدم که وقتی هر شرکت یا سازمانی یا کارگاهی می تونه با یه نامه اشتغال یک فرد و در یه بازه ی زمانی تایید کنه و همین نامه یک سند واسه سابقه کار فرد میشه ایا بیمه رد کردن فرد واجبه چون من میتونم این برگه رو تهیه کنم ولی بدون اینکه جایی واقعا کار کنم و بیمه واسم رد بشه
    نکته دیگه این که من در حال حاظر جایی مشغولم ولی فقط به خاطره بیمه اگه بدونم این موضوع صحت داره وقتم و تلف نکنم
    ممنون از همه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)