صفحه 1 از 75 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

کاربران گرامی

با سلام و احترام

از آنجا که برنامه جدید مهاجرت نیاز به اتخاذ رویه متفاوت را دارد، در خصوص گواهی سابقه کار فقط و فقط در این شیوه از مهاجرت ، در این تالار سوالات خود را مطرح نمایید.

ارادت
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

تو اين روش بايد حتما رشته با زمينه كاري يكي باشه اگه رشته تحصيلي با كار متفاوت باشه نمي شه اقدام كرد

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط frough نمایش پست ها
    تو اين روش بايد حتما رشته با زمينه كاري يكي باشه اگه رشته تحصيلي با كار متفاوت باشه نمي شه اقدام كرد
    مهم شرح کار شماست که باید با شرح کار گفته شده برای رشته اقدامی بخونه. معمولا تو کار مهندسی اگه related engineering باشه مشکلی نداره. مثلا یک مهندس شیمی میتونه برای مهندسی نفت اقدام کنه درصورتیکه، کاری که انجام داده با شرح کار مهندسی نفت بخونه.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

دوستان سلام، من الان توی کانادا دانشجوی PhD هستم و میخوام برای PR اپلای کنم، آیا برای گواهی کار فرم خاصی وجود داره؟ یا حتما باید سابقه بیمه به صورت نامه رسمی از تامین اجتماعی و .. باشه؟

قبل اومدن به کانادا توی یه شرکتی چند سال پارت تایم کار کردم، چون پارت تایم بود سابقه بیمه ندارم ولی چطور میتونم اون سابقه کار رو از اون شرکت به اداره مهاجرت ارائه بدم؟ ممنون از راهنمایی شما

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

اساتید گرامی‌ Simon و sepehr-5566 ، آقا لینکی‌ چیزی وجود نداره بریم ببینیم چطوریه؟ با تشکر فراوان
    من هرچی‌ می‌گردم پیداش نمیکنم

sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    اساتید گرامی‌ Simon و sepehr-5566 ، آقا لینکی‌ چیزی وجود نداره بریم ببینیم چطوریه؟ با تشکر فراوان
    من هرچی‌ می‌گردم پیداش نمیکنم
    میتونه بصورت زیر باشه.
    بدینوسیله گواهی میشود اقای....کارمند شماره.... کارمند دایمی و تمام وقت شرکت .... میباشد.سمت و شرح وظایف و مسولیتهای ایشان در این شرکت به صورت زیر میباشد.
    ایشان در سمت .... از تاریخ ... تا .... بصورتتمام وقت و 40 ساعت در هفته مشعول به کار بوده و آخرين حقوق سالیانه ایشان ....میباشد.شرح و ظایف و مسولیتهای ایشان به شرح زیر میباشد:
    1-......
    2-......
    3-......
    4-......
    5_......

همچنین ایشان به عنوان ..... از تاریخ ... تا .... بصورت تمام وقت با 40 ساعت در هفته و با حقوق سالیانه ... مشعول به کار بوده اند.شرح وطایف و مسولیتهای ایشان در این مست به شرح زیر میباشد:
    1-......
    2.......
    3......
    4......
    5........
    6.......

این نامه باید در سربرگ شرکت که داری تلفت، فاکس و سایت شرکت باشه .مثلا اگه تو یه شرکت اول کارشناس بورین بعد کارشناس ارشد شدین برای هر کدوم شرح وطایف رو بنویسین.
    حتما اول برین تو سایت و ببینین شرح وطایف اونجا برای NOC شما چیه و بعد سعی کنین تو شرح وطایفتون اونها رو بگنجونین (اما کپی پیست نکنین)

اگه امور اداری شرکت نامه شرح وظایف رو به اون صورت که دارین انجام میدین بهتون نامه نمیده. نامه رو خودتون به انگلیسی تهیه کنین(تو سربرگ شرکت) و از سرپرستتون یا ریس مستقیم تون بخواین براتون امضا کنه
    توصیه میشه رو نامه شرح کارتون یه بیزنس کارت کسی اون رو امضا کرده رو هم بزارین.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : August 16th, 2016 در ساعت 09:33 AM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط frough نمایش پست ها
    هیچ ربطی نداره

شما با سابقه تحصیلی مهندسی برق میتونید به عنوان حسابدار اقدام کنید. به شرطی که سابقه کارش رو داشته باشید.

این متاسفانه به اشتباه جا افتاده.

سلام
    از دوستان کسی میدونه که در قسمت سابقه کار در پروفایل باید سابقه کار مطابق با بیمه باشه یا سوابقی هم که بدون بیمه هستند و فقط گواهی سابقه کار دارند هم جزء مدت سابقه کار حساب میشوند و میتوان در پروفایل ذکر کرد.
    مثلا من 3 سال با بیمه دارم و ذوسال بدون بیمه که گواهی از شرکتی که کار میکردم گرفتم. حالا باید تو پروفایل 5 سال بزنم یا 3 سال؟
    با سپاس

سلام دوستان
    من امروز یک سوالی پیش اومد بابت سابقه کار
    در سایت CIC در این لینک
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra.../apply-who.asp
    گفته شده سابقه کار فول تایم بر اساس 1560 ساعت در سال محاسبه میشود یعنی کسی اگر 30 ساعت در هفته در طول یک سال کار کنه این سابقه فول تایم حساب میشه.
    حالا با توجه به ساعت و روزهای کاری در ایران بر طبق قانون کار هر نفر 7 ساعت و 20 دقیقه کار میکند که در هفته که شش روز میباشد میشود 44 ساعت که 14 ساعت از استاندارد کانادا بیشتر است.
    با این حساب کسی که تو ایران یک سال کار میکند و باتوجه به اینکه بیمه براساس 30 یا 31 روز و برای اسفند 29 روز رد میشه پس در سال 365 روز بیمه حساب میشه که معادل ساعت کاریش در حدود 2660 ساعت میشه که حدود 1100 ساعت بیشتر از استاندارد کاناداست.حالا میخواستم ببینم که اولا این استدلال من بر اساس قوانین جاری درسته یا نه ؟ دوما که از این اختلاف ساعت کاری میشه برای افزایش سابقه کاری استفاده کرد؟

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadaFreak نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی میدونه که در قسمت سابقه کار در پروفایل باید سابقه کار مطابق با بیمه باشه یا سوابقی هم که بدون بیمه هستند و فقط گواهی سابقه کار دارند هم جزء مدت سابقه کار حساب میشوند و میتوان در پروفایل ذکر کرد.
    مثلا من 3 سال با بیمه دارم و ذوسال بدون بیمه که گواهی از شرکتی که کار میکردم گرفتم. حالا باید تو پروفایل 5 سال بزنم یا 3 سال؟
    با سپاس
    سلام دوست عزيز
    تا امروز به جز موارد كمي كانادا بيمه از كسي نمي خواسته ولي اطلاعات برنامه جديد رو هنوز نداريم چون هنوز تعداد كمي دعوت شدند كسي هم تو فروم هاي خارجي حرفي از بيمه نزده يا من نديدم
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

صفحه 1 از 75 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)