صفحه 43 از 75 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

با سلام من یک سوالی داشتم
    من لیسانس علوم کامپیوتر دارم و فوق لیسانس علوم تصمیم و مهندسی دانش ( که از رشته های مربوط به هوش نصنوعی هستش ) و الان هم در یک شرکت کامپیوتری برنامه نویسی میکنم
    می خواستم بپرسم در اکسپرس اینتری برای استفاده از امتیاز فوق لیسانس رشته تحصیلی مهمه یا اینکه من با این عنوان رشته فوقم میتونم از امتیاز کارشناسی ارشد برای اکسپرس اینتری استفاده کنم
    سوال دومم این هست که با توجه به عنوان مدرک تحصیلیم در امتیار نیروی متخصص فدرال من امتیاز فوق لیسانس رو میگیرم یا مدرک لیسانس؟ یعنی اون هم محدودیت رشته داره یا نه؟
    ممنون

Junior Member

برای امتیاز اکسپرس انتری مهم نیست که رشته‌ها با هم مرتبط هستن یا نه. شما امتیاز فوق لیسانس‌تون رو میگیرین. اما باید هم مدرک لیسانس و هم مدرک فوق لیسانس‌تون رو ارزیابی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط armita_1988 نمایش پست ها
    با سلام من یک سوالی داشتم
    من لیسانس علوم کامپیوتر دارم و فوق لیسانس علوم تصمیم و مهندسی دانش ( که از رشته های مربوط به هوش نصنوعی هستش ) و الان هم در یک شرکت کامپیوتری برنامه نویسی میکنم
    می خواستم بپرسم در اکسپرس اینتری برای استفاده از امتیاز فوق لیسانس رشته تحصیلی مهمه یا اینکه من با این عنوان رشته فوقم میتونم از امتیاز کارشناسی ارشد برای اکسپرس اینتری استفاده کنم
    سوال دومم این هست که با توجه به عنوان مدرک تحصیلیم در امتیار نیروی متخصص فدرال من امتیاز فوق لیسانس رو میگیرم یا مدرک لیسانس؟ یعنی اون هم محدودیت رشته داره یا نه؟
    ممنون

Junior Member

دوستان سلام ایا باید رشته و ناک حتما همخوانی داشته باشه؟من مهندسی صنایع خوندم میخوام برای ناک 2243 اقدام کنم (البته به روش استانی)گیر میدن؟مشاهده شده ریجکت کنن که همخوانی نبوده بین رشته و ماک؟پیشاپیش ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodrb نمایش پست ها
    دوستان سلام ایا باید رشته و ناک حتما همخوانی داشته باشه؟من مهندسی صنایع خوندم میخوام برای ناک 2243 اقدام کنم (البته به روش استانی)گیر میدن؟مشاهده شده ریجکت کنن که همخوانی نبوده بین رشته و ماک؟پیشاپیش ممنون
    باید ارتباط منطقی باشه بین رشته و ناک. بله ریجکت کردن. مثلا لیسانس زبان انگلیسی اقدام کرده برای ناک مسئول خرید 1225.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

سلام دوستان،
    من بعد از آزمون و خطاهایی که با این تست انجام دادم، متوجه شدم که بدون سابقه کار (چه مرتبط و چه غیر مرتبط با کدها) هیچ شانسی برای اقدام وجود نداره. حالا موضوعی که هست اینه که من فریلنس کار میکنم و هیچ مدرک بیمه ای بعنوان گواه بر سابقه کارم ندارم. فقط میتونم با همکاری چند تا از دوستان، سابقه کار شرکتی بگیرم و مهارتهایی که واقعآ بهشون مسلط هستم رو اونجا قید کنم که براشون کار میکردم. و البته مشکلی از بابت زبان و آزمون و الی ماشاالله هم نیست. موضوع مهم در حال حاضر فقط و فقط مدرک بیمه است.
    حالا سوال اینه که با توجه به شرایط موجود در EE و تجربه های دوستان، آیا احتمال این موضوع هست که فقط به دلیل نداشتن سابقه ی بیمه پرونده من ریجکت بشه و چند سالی هم بیافتم عقب؟
    ممنون.
    Together we stand, divided we fall

دوستان سلام. خواهش میکنم افراد با تجربه من را راهنمایی کنند. با استادم صحبت کردم که برام سابقه کار در حین تحصیل (دوره دکتری ) بنویسه و ایشون موافقت کردند. میخوام بدونم اگه بنویسیم 30 ساعت در هفته، برای افیسر پرونده مهاجرت شک بر انگیز هست؟ نمیگه پس تو کی وقت کردی درس بخونی؟ از طرفی هم سابقه کار مدنظر، رشته تحصیلی (و مقاله ) و ناک انتخابی من دقیقا بر هم منطبق هستند. علت اینکه میخوام 30 ساعت بنویسم اینه که پاره وقت حساب نشه. خیلی خیلی ممنونم و منتظر پاسخ شما.

سلام دوستان
    شرکتی من توش کار میکنم گواهی با مبلغ حقوق واقعیم میده ولی برای قرارداد فقط قراردادی که مبلغش معادل حداقل دستمزد وزارت کار هست رو میده یهنی ماهی ۱ میلیون تومان. بنظرتون در گواهی حقوق واقعیم رو بنویسم یا حقوق مطابق با قرار داد؟ میترسم اگه نامه با حقوق وزارت کار باشه بگن حقوقت پایینه و اگر واقعی بنویسم بعدا قرارداد بخوان و نا همخوانی پیش بیاد
    میشه راهنمایی کنید که باید چیکار کرد؟
    ویرایش توسط armita_1988 : November 12th, 2017 در ساعت 04:57 AM

Junior Member

سلام دوستان
    من فوق صنایع دارم و 18 اکتبر ITA دریافت کردم. 12 سال سابقه کار دارم که در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه هست. دو تا سوال دارم.
    1. اول اینکه سمتهای شغلی من بصورت مهندس ارشد و کارشناس ارشد برنامه ریزی و کنترل پروژه و نظارت بر طرحها هست و مثلا مهندس صنایع یا همچین چیزی نیست . این میتونه مشکل ایجاد کنه؟
    2. و دوم اینکه کلا ناک انتخابی من Industrial and manufacturing engineer یعنی ناک 2141 هست ولی در شرح وظایف این ناک بخش کنترل پروژه مشابه کار ما در ایران اوورده نشده و بیشتر بخش manufacturing توضیح داده شده. بنظرتون ممکنه مشکلی برای شرح کار من بوجود بیاد؟
    ممنون میشم دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند راهنمایی بفرمایند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarho نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فوق صنایع دارم و 18 اکتبر ITA دریافت کردم. 12 سال سابقه کار دارم که در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه هست. دو تا سوال دارم.
    1. اول اینکه سمتهای شغلی من بصورت مهندس ارشد و کارشناس ارشد برنامه ریزی و کنترل پروژه و نظارت بر طرحها هست و مثلا مهندس صنایع یا همچین چیزی نیست . این میتونه مشکل ایجاد کنه؟
    2. و دوم اینکه کلا ناک انتخابی من Industrial and manufacturing engineer یعنی ناک 2141 هست ولی در شرح وظایف این ناک بخش کنترل پروژه مشابه کار ما در ایران اوورده نشده و بیشتر بخش manufacturing توضیح داده شده. بنظرتون ممکنه مشکلی برای شرح کار من بوجود بیاد؟
    ممنون میشم دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند راهنمایی بفرمایند.

با سلام. تو بعضی رشته ها عنوان سمت تو دسته بندی CIC با چیزی که ما انتظار داریم فرق داره، هرچند برای هر ناک چندتا مثال دیگه از عنوان سمت های احتمالی رو آورده. مهمترین موضوع هماهنگی شرح وظایف شما با شرح وظایف تعریف شده تو یک ناک هست. برای رشته و سمت شما ناک 0211 که engineering manager هست رو نگاه کنید. تو سمت های احتمالی engineering service project manager
    رو هم آورده و شرح وظایفش تقریبن هماهنگه با مدیر پروژه ای که ما تو ایران انتظار داریم.

سلام دوستان
    من امسال سفارت آمریکا ویزای تحصیلیم ریجکت شد به علت نداشتن سوشال تای یعنی نتونستم آفیسر رو قانع کنم که برمیگردم ایران بعد تحصیلم. اینم بگم که چون مستر دوم بود ریجکت شدم.
    الآن میخوام برای اکسپرس انتری اقدام کنم و دوتا سوال راجب سابقه کار دارم.
    اول اینکه آیا سفارت کانادا با آمریکا لینک هست و جزییات پروفایل رو چک میکنه؟ من به آمریکا گفته بودم یه جا دیگه کار میکردم ولی برای کانادا از یه جای دیگه میخوام نامه بگیرم برای رشته تحصیلیم.
    دوم اینکه وقتی میخوام نامه سابقه رو بگیرم مدتی که ارشد میخوندم رو خودم بزنم پارت تایم یا بزنم فول تایم؟ چون سابقه بیمه واسم رد نشده، نمیخوام مشکل پیدا کنم.
    مرسی از راهنماییتون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)