نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    سلام ،

تا جایی که من می‌دونم سابقه کار می‌تونه جداگانه باشه، ملاک امتیاز مجموع سوابق کار هست،اگر جایی در وب سایت مهاجرت گفته شده که سابقه کار باید پیوسته باشه لطفا لینکش رو برای استفاده همه اینجا بزارید.

مسولیت صحت هرچیزی که اظهار میکنید به عهده خودتون هست و باید بتونید در صورت نیاز براش مدرک ارایه کنید،
    نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    دو سابقه کار کمتر از یکسال میتونه منقطع باشه به شرط اینکه در یک noc باشه.
    لینک https://www.canada.ca/en/immigration...d-workers.html

در سایت رسمی خودشون بصورت bold اورده

• at least 1 year of continuous work or 1,560 hours total (30 hours per week). You can meet this in a few different ways:
      • full-time at 1 job: 30 hours/week for 12 months = 1 year full time (1,560 hours)
      • equal amount in part-time: 15 hours/week for 24 months = 1 year full time (1,560 hours)
      • full-time at more than 1 job: 30 hours/week for 12 months at more than 1 job = 1 year full time (1,560 hours)

For part-time work, you can work more or less than 15 hours/week as long as it adds up to 1,560 hours.
    We don’t count any hours you work above 30 hours/week.

نظرتون رو دوست دارم بدونم ؛ من خودم سابقه کار بیمه ام 2 ماه بینش کم داره و از دو شرکت هستش ...... ولی چون حین ارشدم بوده میگن احتمالا پارت تایم حساب بشه و نصف بشه که اونجوری یک سال نمیشه !!!! درسته !؟
    ویرایش توسط iAchilles : May 15th, 2019 در ساعت 03:25 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)