صفحه 75 از 75 نخستنخست ... 256566676869707172737475
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 746 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - صنعتی امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام
    من واسه سابقه کار یه نامه از شرکت دارم. بیمه ندارم متاسفانه. شرکت هم سایت درست حسابی نداره. همون نامه کفایت میکنه واسه سابمیت یا نه؟
    البته قرارداد هم میتونم اضافه کنم. به نظرتون قرارداد رو الان بزارم یا اگر از من ساپورتینگ داکیومنت خواست اون موقع بفرستم؟

ممنونم میشم جواب بدید

سلام ببخشید سوالی داشتم. موردی داشتیم‌که برای سابقه کار بیمه بخوان؟
    من رئیس سابقم از رو لج و لجبازی که گفتم‌میخوام برم‌۲ ماه بیمه رد نکرده برام. ممکنه مشکل ساز بشه؟ ولی نامه رو دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

درود
    فکر نمیکنم بدون سابقه بیمه مورد قبول باشه
    اگه به این صورت باشه میشه از یه شرکت به صورت صوری هم قرارداد بست و نامه سابقه کار گرفت. توی ایران شاید بدلایل مختلف معتبر باشه ولی کانادا فکر نکنم
    سپاس

Junior Member

درود فراوان
    من همسرم نفر اصلی هست و من خودم میشم همراه. من خودم شرکت دارم و سابقه کارش رو هم میخوام خودم از شرکت خودم بزنم. ممکنه افسر شک کنه که الکی سابقه زدیم؟ شما فرض کنید نفر همراه برای نفر اصلی سابقه کار بزنه. ممنوع نشیم یه وقتی؟ (حدود 5 ماه هم بیمه براش رد کردم) ممنون از پاسخ

سلام دوستان.
    من در دو حوزه مختلف سابقه کار دارم. که به دو کد شغلی NOC مختلف مرتبط میشن. آیا راهی هست که بتوانم از هر دو سابقه شغلی امتیاز بگیرم یا اینکه فقط یک مورد را باید انتخاب کنم؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من میخوام از شرکتی که توش کار میکنم نامه سابقه کار بگیرم اما خب من بیمه ندارم. یه سری از دوستان گفتن اگه نامه بگیری و ببری دارالترجمه برای اینکه مهر دادگستری میخوره ممکنه دادگستری بخواد استعلام بگیره و بفهمه بیمه نیستی و برای شرکت بد بشه. خواستم بدونم ممکنه همچین چیزی؟ چون من نمیخوام اصلا اتفاقی بیفته واسه شرکت. همین الانشم سر گرفتن نامه کلی داستان شده. نمیخوام بهونه ای بدم دستشون. چون در حال حاضرم اونجا دارم کار میکنم.
    اگه آره راه حل چیه؟ میتونم صرفا نامه انگلیسی هم بگیرم ازشون البته. ولی خب مهرشون فارسی توش نوشته و مهر انگلیسی ندارن. این مشکلی ایجاد نمیکنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)