صفحه 46 از 75 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط armita_1988 نمایش پست ها
    شما مطمین هستین که سابقه بیمه اجباری هستش؟ دوستان میگفتن که نامه اشتغال به کار کفایت میکنه
    بیمه اجباری نیست از همون اول اما در مواردی آفیسر ازتون میخواد که بیمه هم بفرستین که مطمئن بشه سابقه کارتون درست هست.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

با سلام خدمت دوستان، یک سوال از خدمتتون داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید:

من در محل کار اولم تا تاریخ 21 مهر ماه سال 89(ماه اکتبر 2010) بیمه رد شده و از طرفی در محل کاره دومم از 1 مهرماه سال 89 (ماه سپتامبر 2010) بیمه رد شده، به عبارتی 20 روز را هر دو شرکت بیمه رد کردن. میخواستم بدونم در فرم اکسپرس اینتری زمان پایان کار در شرکت اول را اگر اکتبر اعلام کنم و زمان شروع در شرکت دوم را سپتامبر، موضوع عجیبی نیست؟ آیا بهتر نیست پایان کار اول را هم سپتامبر اعلام کنم و بعدا اگر قبول شدم از شرکت اول درخواست کنم تا اون تاریخ به من گواهی کار بده؟

سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید
    ۱- اگر من یک شرکتی به نام همسرم ثبت کنم و خودم به عنوان مدیر عامل باشم و هیچ بیمه ای برای هیچکس رد نشود و تنها فعالیت خود را از طریق شرکت داشته باشیم
    در این صورت آیا خود ثبت شرکت سابقه کاری محسوب میشود؟
    ۲- من در حال حاضر ۱۲ ماه در یک شرکت و ۵ ماه در شرکت دیگر سابقه بیمه دارم که البته این شرکت ها، شرکت های مهندسی بودند که در آنها فعالیت مرتبط با مقطع کارشناسیم که مهندسی مکانیک است داشتم.
    آیا می توانم خودم را به عنوان فردی که در این شرکت ها فعالیتی مرتبط با رشته مقطع ارشدم که مدیریت بازرگانی است، معرفی نماییم؟

Junior Member

سلام
    من رشته ی مهندسی شیمی خوندم اما در زمینه ی piping کار کردم که مهندسی piping در شرح وظایف مهندسی مکانیک اومده حالا من نمیدونم باید ناک مهندسی شیمی و بزنم یا مکانیک؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    با سلام
    من سه سال سابقه کار با مدرک کاردانی دارم و یک سال سابقه کار با مدرک کارشناسی ولی در ناکی متفاوت
    چون سابقه کار من در ناک کاردانی بیشتر هستش می خوام با این ناک اقدام کنم. می خواستم بدونم آیا این کار منطقی هستش و یا ممکنه مشکلی به وجود بیاد
    و آیا در این زمینه نکته ای هست که باید بهش توجه کنم؟ ( برای ee می خوام اپلای کنم)
    دوم اینکه توی ریکوایرمنت های ناک نوشته
    Completion of a one- or two-year college program in electrical or electronics engineering technology is usually required for electrical or electronics engineering technicians.
    با این توضیح مدرک کاردانی من قابل قبول هستش درسته؟
    سلام
    شما میتونید با سابقه ی کار کارشناسی هم اقدام کنید و امتیاز کار کاردانی را هم دریافت کنید.
    من کانادا هستم و وکیل مهاجرت گاهی میاد دانشگاه برای سوال و جواب. دیروز دقیقا توضیح داد که NOC یکسان داشتن فقط برای اون یک سال شرط ورود به pool لازمه . از اون بیشترش نه شرط Continues بودن رو می خواد و نه حتی شرط NOC یکسان و میتونه پراکنده باشه فقط باید تو ۱۰ سال گذشته و با NOC بالا باشه.

ولی به هر حال فک میکنم جواب سوال دوم هم مثبته.

Junior Member

چون خودم و خیلی از بچه ها اشتباه می کردیم بیشتر توضیح میدم:‌
    فرض کنید شما ۱ سال سابقه کار فول-تایم و بی وقفه (Continues) یا معادل ۱۵۶۰ ساعت پارت-تایم بی وقفه به عنوان پرستار دارید، پس می تونید برای FSW اقدام کنید. علاوه بر اون ۸ ماه هم مدیر آزمایشگاه بودید و ۴ماه هم در یک دانشگاه آزاد تدریس کردید. این دو مورد آخر به همراه اون یک سال به شما امتیاز ۲سال کار رو میدن. البته که اگر اون یک سال پیوسته در یک NOC نباشه دیگه ۱۰ برابر هم کارهای پراکنده داشته باشید حساب نیست چون اصلا نمی تونید وارد Pool بشین.

Junior Member

سلام
    دوستان یه سؤال دارم که واقعا ممنون میشم پاسخ داده بشه. متاسفانه هرگز پاسخ دقیقی به این پرسش پیدا نکزدم.
    من مدرک مهندسی مکانیک جامدات رو دارمو اما سابقه کار و سابقه بیمه م به مدت 4 سال در زمینه آموزش زبان انگلیسی هست.
    می خوام بدونم که اصلا برای من امکان مهاجرت از طریق برنامه skilled worker وجود داره یا نه؟
    سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط h_sadr_b نمایش پست ها
    سابقه کار در روش Canadian experience در زمانی که full time student باشید به هیچ عنوان چه دانشجو inside or outside Canada بوده باشید بعنوان سابقه کار حساب نمیشه.
    در روش FSW سابقه کار فول تایم در زمانی که دانشجو دکتری فول تایم inside Canada بوده باشید بعنوان سابقه حساب نمیشه چون تحصیل بعنوان شغل در کانادا حساب میشه و دو شغل فول تایم همه‌زمان جزو سابقه حساب نمیشه.
    در روش FSW سابقه کار فول تایم در زمانی که دانشجو بودید بعد از دوره ای که رشته کاری تون با مدرک qualified شده باشه (یعنی بعد از حداقل مدرک لیسانس که نشون بده کاری که می‌کردند با مدرکنون بوده نه در حین دانشجویی) و outside of Canada دانشجو بودید بعنوان سابقه حساب میشه.

http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...num=393&top=29
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...num=394&top=29
    ولی من چند روز پیش با یه وکیل مهاجرتی توی دانشگاهمون صحبت کردم و گفتن اگه دانشجو بودید توی کانادا و کار میکردید حساب نمیشه اما اگه خارج از کانادا تحصیل میکردید حساب میشه. گفتن این بند برای اونایی هست که میخوان بگن توی کانادا سابقه کار دارن.

سلام دوستان
    من مشکلی که دارم اینه که نمیتونم نامه از شرکتی که کار کردم بگیرم.
    والی بیمه کامل رد شده و مشکلی نداره .
    اگر نامه روی سربرگ بنویسم و یکی از همکارانم امضا کنه ، و بیمه هم ضمیمه کنم کافی ، یا حتمن باید مهر و امضای مدیر عامل اون شرکت باشه ؟؟؟

با سلام
    من در مجموع ١٥ سال سابقه كار دارم ولي در يك شركت خصوصي كوچك كه نه قرارداد داشتيم و نه فيش حقوقي، حتي تا مدتها حقوق رو هم دستي پرداخت ميكردن، ولي در تمام اين ١٥ سال بيمه رد شده
    در حال حاضر ارتباط من با اين شركت قطع شده و من حدودا يكساله كه از بيمه بيكاري استفاده ميكنم و با توجه به مشكلاتي كه بين من و شركت بوجود آمده، آنها هيچ مدركي به من نمي دهند و حاضر به هيچ گونه همكاري نيستن
    ضمنا اين شركت خيلي كوچك هست و بجز مديرعامل كسي ديگه اي نيست كه بخواد نامه اي بده
    آيا ميشه با استناد به سوابق بيمه و يك سري توضيحات افسر مربوطه رو متقاعد كرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)