صفحه 40 از 75 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام
    بنده سال 91 با مدرک کاردانی وارد بازار کار شدم و شروع به کار کردم
    سال 94 کنکور قبول شدم و مدرک کارشناسی رو سال 96 یعنی امسال گرفتم
    در تمام این مدت یعنی از 91 تا 96 کار کردم
    سابقه کاری بنده چه قبل از مدرک کارشناسی چه در حین مدرک برای این روش محاسبه می شه یا خیر؟

کلا سابقه کاری را از چه زمانی در نظر میگیرند؟

سلام

کسی هست از کار دولتی نامه گواهی کار گرفته باشه؟ من تا حدی مطمئنم که پژوهشکده ای که در اون کار می کنم چیزایی مثل شرح وظایف رو اعلام نمی کنه به علت مسائل امنیتی خودشون و فقط سابقه قرارداد رو اعلام می کنن. نمی دونم باید چه کار کنم. اگر کسی راهنمایی کنه بسیار ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Food technology

من طبق مطالبی ک خوندم تو این فروم جواب میدم به شما:
    شرح وظایف رو خودتون به انگلیسی بنویسید و بهمراه مدارک ارسال کنید و توضیحاتی رو پیوست کنید ک اون شرکت یا محل کار بدلایلی شرح وظایف رو نمیدن .
    اما قرارداد کاری ، فیش حقوقی و . را پیوست نمایید .

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHSATAHERAN نمایش پست ها
    سلام

کسی هست از کار دولتی نامه گواهی کار گرفته باشه؟ من تا حدی مطمئنم که پژوهشکده ای که در اون کار می کنم چیزایی مثل شرح وظایف رو اعلام نمی کنه به علت مسائل امنیتی خودشون و فقط سابقه قرارداد رو اعلام می کنن. نمی دونم باید چه کار کنم. اگر کسی راهنمایی کنه بسیار ممنون میشم.

Junior Member

سلام دوستان
    من یک سالیه که در شرکت نفت به عنوان سرباز از طرف بنیاد نخبگان در حال گذروندن طرح پروژه جایگزین هستم. حقوق حدود 750 تومن میگیرم و حق بیمه از حقوقم کم میشه (بیمه نیروهای مسلح). چندتا سوال داشتم:

1) آیا این سابقه برای اداره مهاجرت کانادا مورد قبوله؟

2) برای صدور گواهی اشتغال به کار، اونطوری که از امور اداری پرسیدم و جواب دادن، یه نامه ساده با ذکر مشخصات من و تاریخ شروع بهم میدن با سربرگ شرکت، و پوزیشن و شرح وظایف شغلی رو توش به هیچ عنوان نمینویسن. اگه جواب سوال 1 مثبته، راه حلتون واسه گواهی سابقه کار بنده چیه؟

3) موقع شروع چیزی به عنوان "قرارداد" امضا نکردم. آیا این جزو مدارک حیاتیه؟ مدارکی که میتونم بگیرم، فیش حقوقی و پرینت حساب بانکیه که نشون میده حقوق رو ماهانه دریافت کردم و حق بیمه هم کسر شده.

4) حقوق 750 تومن مشکل ساز نخواهد شد؟

5) من سابقه 4 ماه کارآموزی در فرانسه دارم که جزئی از ارشدم بود (یعنی با ویزای تحصیلی)، اما حق بیمه و مالیات از حقوقم کسر میشد. این سابقه مورد قبول اداره مهاجرت هست یا نه؟

ممنون میشم از کمک دوستای عزیز

Junior Member

سلام.
    ممنون میشم اگه کسی بتونه جواب سوالهای من رو بده ، من با چندتا وکیل صحبت کردم گفتن چون بیمه نیستی نمیتونی اقدام کنی، ولی من توی خود سایت دیدم ک حتی پاره وقت رو هم قبول میکنن. ولی وکیل میگه نه. واسه همین فکر کردم خودم اقدام کنم و برای اینکار نیاز به راهنمایی دارم.

آیا در نامه ی سابقه ی کار باید قید بشه ک کار به صورت پاره وقت بوده یا تمام وقت؟
    30 ساعت کار در هفته ، داخل ایران کار تمام وقت حساب نمیشه ولی برای کانادا تمام وقت حساب میشه، حالا سوال من اینکه، اگر در گواهی کار من ذکر بشه 30 ساعت در هفته به صورت پاره وقت، آیا آفیسر این رو به صورت تمام وقت حساب میکنه؟
    من تمام وقت کار کردم ولی بیمه نبودم، و بخاطر همین دالترجمه ها گواهی کار رو ترجمه نمیکنند. برای همین فکر کردم ک اینطوری نوشته بشه ک 30 ساعت کار کردم ولی تو ایران به صورت پاره وقت تلقی شده برای همین بیمه نداشتم.

سوال دومم اینکه ، ایا کار پاره وقت در حین تحصیل ( کارشناسی) رو اشکال میگیرند؟
    کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    کسی تجربه ی مشابهی داشته؟

ممنون

Junior Member

سلام
    دوستان گواهی تایید صلاحیت (ویژه مشاغل Regulated) رو مدرک خاصی باید برای اون تهیه کرد ، یا همون سابقه کار مرتبط به مدرک تحصیلی هست؟
    مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas_gh نمایش پست ها
    سلام
    دوستان گواهی تایید صلاحیت (ویژه مشاغل Regulated) رو مدرک خاصی باید برای اون تهیه کرد ، یا همون سابقه کار مرتبط به مدرک تحصیلی هست؟
    مرسی
    این قضیه فقط برای بعضی برنامه های استانی مثل ساسکاچوان و اونم برای بعضی از ناک ها هست. قوانین گرفتن تایید صلاحیت رو تو سایت خود استان گفته. پروسه نسبتا طولانی داره و و تضمینی نیست که از داخل ایران حتما بتونین بگیرین.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2017 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سالیه که در شرکت نفت به عنوان سرباز از طرف بنیاد نخبگان در حال گذروندن طرح پروژه جایگزین هستم. حقوق حدود 750 تومن میگیرم و حق بیمه از حقوقم کم میشه (بیمه نیروهای مسلح). چندتا سوال داشتم:

1) آیا این سابقه برای اداره مهاجرت کانادا مورد قبوله؟

2) برای صدور گواهی اشتغال به کار، اونطوری که از امور اداری پرسیدم و جواب دادن، یه نامه ساده با ذکر مشخصات من و تاریخ شروع بهم میدن با سربرگ شرکت، و پوزیشن و شرح وظایف شغلی رو توش به هیچ عنوان نمینویسن. اگه جواب سوال 1 مثبته، راه حلتون واسه گواهی سابقه کار بنده چیه؟

3) موقع شروع چیزی به عنوان "قرارداد" امضا نکردم. آیا این جزو مدارک حیاتیه؟ مدارکی که میتونم بگیرم، فیش حقوقی و پرینت حساب بانکیه که نشون میده حقوق رو ماهانه دریافت کردم و حق بیمه هم کسر شده.

4) حقوق 750 تومن مشکل ساز نخواهد شد؟

5) من سابقه 4 ماه کارآموزی در فرانسه دارم که جزئی از ارشدم بود (یعنی با ویزای تحصیلی)، اما حق بیمه و مالیات از حقوقم کسر میشد. این سابقه مورد قبول اداره مهاجرت هست یا نه؟

ممنون میشم از کمک دوستای عزیز
    سلام. اگر فدرال باشین معمولاً خیلی کمتر دچار مشکل میشید اما اگه استانی باشید بیشتر گیر میدن و حالت های زیر اتفاق میفته:
    1) ممکنه قبول کنن و ممکنه قبول نکنن. اما احتمال قبول کردن بیشتره.
    2) شرح وظایف باید حتما باشه. اگه شرکت نمینویسه خودتون بنویسین و امضا کنین و اگه میتونین از دو از همکارا هم امضا بگیرین. با این حال ممکنه قبول کنن و ممکنه قبول نکنن.
    3) قرارداد اجباری نیست. ولی ممکنه بعدا بخوان. در این حالت معمولآً با فیش حقوقی و بیمه و ... میشه مشکل رو حل کرد.
    4) نه مشکلی نداره
    5) این رو هم ممکنه قبل کنن اما اگه تو نامه بنویسه کارآموزی قبول نمی کنن.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_2238 نمایش پست ها
    سلام.
    ممنون میشم اگه کسی بتونه جواب سوالهای من رو بده ، من با چندتا وکیل صحبت کردم گفتن چون بیمه نیستی نمیتونی اقدام کنی، ولی من توی خود سایت دیدم ک حتی پاره وقت رو هم قبول میکنن. ولی وکیل میگه نه. واسه همین فکر کردم خودم اقدام کنم و برای اینکار نیاز به راهنمایی دارم.

آیا در نامه ی سابقه ی کار باید قید بشه ک کار به صورت پاره وقت بوده یا تمام وقت؟
    30 ساعت کار در هفته ، داخل ایران کار تمام وقت حساب نمیشه ولی برای کانادا تمام وقت حساب میشه، حالا سوال من اینکه، اگر در گواهی کار من ذکر بشه 30 ساعت در هفته به صورت پاره وقت، آیا آفیسر این رو به صورت تمام وقت حساب میکنه؟
    من تمام وقت کار کردم ولی بیمه نبودم، و بخاطر همین دالترجمه ها گواهی کار رو ترجمه نمیکنند. برای همین فکر کردم ک اینطوری نوشته بشه ک 30 ساعت کار کردم ولی تو ایران به صورت پاره وقت تلقی شده برای همین بیمه نداشتم.

سوال دومم اینکه ، ایا کار پاره وقت در حین تحصیل ( کارشناسی) رو اشکال میگیرند؟
    کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    کسی تجربه ی مشابهی داشته؟

ممنون
    سلام. اول اینکه خیلی از وکیل اصلا آشنایی نسبی هم حتی با این سیستم ندارن!
    حتما باید تعداد ساعت کار در هفته قید بشه در نامه.
    30 ساعت بزنین از نظر اون ها تمام وقت حساب میشه.
    در اکثر موارد کار همزمان با تحصیل (حتی کارشناسی) رو قبول می کنن (اگه تو ایران باشه).
    Canada Express Entry

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_ghk نمایش پست ها
    سلام
    بنده سال 91 با مدرک کاردانی وارد بازار کار شدم و شروع به کار کردم
    سال 94 کنکور قبول شدم و مدرک کارشناسی رو سال 96 یعنی امسال گرفتم
    در تمام این مدت یعنی از 91 تا 96 کار کردم
    سابقه کاری بنده چه قبل از مدرک کارشناسی چه در حین مدرک برای این روش محاسبه می شه یا خیر؟

کلا سابقه کاری را از چه زمانی در نظر میگیرند؟
    احتمال اینکه سابقه کار 91 نت 94 شما حساب نشه خیلی کمه. نگران نباشین و اقدام کنین.
    Canada Express Entry

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)