صفحه 67 از 75 نخستنخست ... 1757585960616263646566676869707172737475 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    مشکلی نیست و شما میتونید اقدام کنید:

Your work experience can be in 1 or more NOC 0, A or B jobs.
    من واقعا ممنونم از راهنمایی تون و تا الان تصمیمم این بود قید کار جدید رو بزنم. آیا رفرنسی هم می تونید بهم بدید؟

با سلام.
    دوستان بزرگوار من از سابقه کاری دو ساله ای که میخواهم ارائه بدم یک سال به طور نیمه وقت کار کردم (به دلیل اینکه صبح تا 2 عصر خدمت سربازی بودم و عصر کار می کردم) و سال بعد همان شرکت تمام وقت شدم با بیمه. که با شرکتم صحبت کردم موافقت کردند که داخل نامه من بزنند سال اولم رو هم تمام وقت بودم و ساعات کارم رو از صبح تا بعد از ظهر در نظر بگیرن. الان میخوام بدونم اینکه من زمان خدمتم رو بیام به عنوان ساعات کار در نظر بگیرم مشکلی ایجاد نمیشه ؟ یعنی کسی تاریخ شروع و پایان خدمت سربازی من رو چک نمیکنه ؟ که بعد تناقض در ساعات خدمت و ساعات کارم رو ایراد بگیرند ؟
    سپاس.

Junior Member

با سلام
    ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید.
    من سابقه کار حق التدریس در دانشگاه رو دارم. در طول دوره دکتری سه ترم تدریس کردم که کلا میشه 144 ساعت
    بعد از اتمام دوره دکتری هم یکسال یعنی دو ترم تدریس کردم که 414 ساعت شده

آیا سابقه کارم رو باید کمتر از یک سال بزنم چون تمام وقت نبودم؟ امکان داره به علت سابقه کار کم ریجکت کنن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - دانشگاه Bogazici

سلام خدمت همه دوستان
    من تو نامه هایی که از کارفرما گرفتم بعنوان شرح وظایف و اشتغال به کار، متاسفانه کارفرما قبول نکرد که میزان حقوق رو ذکر کنه تو نامه.
    1- می خواستم بدونم ذکر شدن مبلغ حقوق واجبه؟
    2- اگر بله، من فیش های حقوقم هست که میتونه نشون بده حقوقم چقدر بوده. همون ها کافی هست؟ در این مورد همه ی فیش ها رو باید ارایه بدم یا برای هر سال یکی دو فیش رو بدم کفایت می کنه؟
    3- در ضمن کارفرمای من متاسفانه از اولی که مشغول به کار شدم تا آخرش قراردادهای ما رو نداد بهمون، از این رو آیا ارایه قراردادهای کاری هم لازم؟ (باید بگم که با اینکه قرارداد رو ندارم ولی کار کاملا قانونی بوده و بیمه و فیش هم دارم.)

متشکر

قطعا میزان حقوق دریافتی شما از الزامات هست و بایستی به صورت رسمی و قانونی برای افسر مشخص بشه.
    فیش های حقوقی که دارای سربرگ و یا اطلاعات شرکت نیستن و صرفا یه جدول هست با نام شما، خیلی مستند نیست. مسلما بایستی اولین فیش حقوق تون رو و برای هر سال بعدی هم دو فیش (ماه اول و ماه اخر) رو ارائه بکنین.
    هر آنچه که بتونه اشتغال شما رو به شکل محکم نشون بده، می تونه شانس شما رو بالا ببره. کسی نمیتونه بگه چی دقیقا می تونه نظر افسر رو مثبت یا منفی بکنه، مسلما شما هر چی که داری و فکر میکنی می تونه کمک بکنه بفرست اعم از لیست بیمه و شماره بیمه تامین اجتماعی و دفترچه و خلاصه هر چی که مرتبط با شغل شماست. قرارداد مسلما مهم هست. فقط در صورتیکه در یک شرکت بی نهایت معتبر و اسم دار مثلا مثل ایرانسل یا مپنا کار میکنین، قرارداد اهمیت نداره خیلی. واسه شرکت های کوچک، قرارداد خیلی اهمیت داره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط darksun نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    من تو نامه هایی که از کارفرما گرفتم بعنوان شرح وظایف و اشتغال به کار، متاسفانه کارفرما قبول نکرد که میزان حقوق رو ذکر کنه تو نامه.
    1- می خواستم بدونم ذکر شدن مبلغ حقوق واجبه؟
    2- اگر بله، من فیش های حقوقم هست که میتونه نشون بده حقوقم چقدر بوده. همون ها کافی هست؟ در این مورد همه ی فیش ها رو باید ارایه بدم یا برای هر سال یکی دو فیش رو بدم کفایت می کنه؟
    3- در ضمن کارفرمای من متاسفانه از اولی که مشغول به کار شدم تا آخرش قراردادهای ما رو نداد بهمون، از این رو آیا ارایه قراردادهای کاری هم لازم؟ (باید بگم که با اینکه قرارداد رو ندارم ولی کار کاملا قانونی بوده و بیمه و فیش هم دارم.)

متشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - دانشگاه Bogazici

نقل قول نوشته اصلی توسط Pesar_Ca نمایش پست ها
    قطعا میزان حقوق دریافتی شما از الزامات هست و بایستی به صورت رسمی و قانونی برای افسر مشخص بشه.
    فیش های حقوقی که دارای سربرگ و یا اطلاعات شرکت نیستن و صرفا یه جدول هست با نام شما، خیلی مستند نیست. مسلما بایستی اولین فیش حقوق تون رو و برای هر سال بعدی هم دو فیش (ماه اول و ماه اخر) رو ارائه بکنین.
    هر آنچه که بتونه اشتغال شما رو به شکل محکم نشون بده، می تونه شانس شما رو بالا ببره. کسی نمیتونه بگه چی دقیقا می تونه نظر افسر رو مثبت یا منفی بکنه، مسلما شما هر چی که داری و فکر میکنی می تونه کمک بکنه بفرست اعم از لیست بیمه و شماره بیمه تامین اجتماعی و دفترچه و خلاصه هر چی که مرتبط با شغل شماست. قرارداد مسلما مهم هست. فقط در صورتیکه در یک شرکت بی نهایت معتبر و اسم دار مثلا مثل ایرانسل یا مپنا کار میکنین، قرارداد اهمیت نداره خیلی. واسه شرکت های کوچک، قرارداد خیلی اهمیت داره.
    ممنون از راهنمایی شما بزرگوار
    1-فیش های حقوق در سربرگ نیست ولی لوگوی شرکت بالاش هست به اضافه مهر شرکت، میشه با اینها اقدام کرد؟
    2- حتما هرچی که دارم میزارم رو مدارک ولی قرارداد نباشه مشکل ساز نمیشه؟ توی پرینت بیمه واقعا همه اطلاعات لازم ذکر شده مثل اسم شرکت تعداد روز کارکرد و دستمزد دیگه واقعا بیشتر از اینا چیرو می خوان بدونن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط darksun نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما بزرگوار
    1-فیش های حقوق در سربرگ نیست ولی لوگوی شرکت بالاش هست به اضافه مهر شرکت، میشه با اینها اقدام کرد؟
    2- حتما هرچی که دارم میزارم رو مدارک ولی قرارداد نباشه مشکل ساز نمیشه؟ توی پرینت بیمه واقعا همه اطلاعات لازم ذکر شده مثل اسم شرکت تعداد روز کارکرد و دستمزد دیگه واقعا بیشتر از اینا چیرو می خوان بدونن؟
    اگر مجموع مدارکی که ارایه میکنید قانع کننده باشه مشکلی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pesar_Ca نمایش پست ها
    سلام
    منبرای مدت 3 سال، 6 تا قرارداد با بازه های زمانی مختلف دارم ( در یک شرکت ) اولی و آخری رو ترجمه کنم اوکی هست؟

Junior Member

با سلام و خسته نباشید،

من دو تا سوال داشتم.

1- در صورتی که در نامه ای که از شرکتی که برای آن کار کردم عنوان سمتی که در نامه گواهی سابقه کار ذکر می شود با ناک انتخابی کمی متفاوت باشد اما شرح وظایف و نیز requirement ها همخوانی داشته باشد آیا مشکلی دارد؟ شرکتی که در آن کار کردم شاید قبول نکند که عنوان شغلم را بر اساس ناک انتخابیم منطبق کند.

2- من یک شرکت نرم افزار استارتاپی دارم که طی 2 سال گذشته بر روی یک سری محصولات کار کردیم با چند نفر از دوستان و من سمت مدیر عامل را دارم اما بیمه رد نکردیم. امکانش هست برای اینکه این سابقه کار را بخواهم لحاظ کنم راهنمایی کنید چه مدارکی باید ارائه دهم؟ آیا مثلاً بیلان مالی شرکت یا صورت های مالیاتی نیاز هست؟

ممنون از راهنمایی و وقتی که می گذارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط navid78 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید،

من دو تا سوال داشتم.

1- در صورتی که در نامه ای که از شرکتی که برای آن کار کردم عنوان سمتی که در نامه گواهی سابقه کار ذکر می شود با ناک انتخابی کمی متفاوت باشد اما شرح وظایف و نیز requirement ها همخوانی داشته باشد آیا مشکلی دارد؟ شرکتی که در آن کار کردم شاید قبول نکند که عنوان شغلم را بر اساس ناک انتخابیم منطبق کند.

2- من یک شرکت نرم افزار استارتاپی دارم که طی 2 سال گذشته بر روی یک سری محصولات کار کردیم با چند نفر از دوستان و من سمت مدیر عامل را دارم اما بیمه رد نکردیم. امکانش هست برای اینکه این سابقه کار را بخواهم لحاظ کنم راهنمایی کنید چه مدارکی باید ارائه دهم؟ آیا مثلاً بیلان مالی شرکت یا صورت های مالیاتی نیاز هست؟

ممنون از راهنمایی و وقتی که می گذارید.
    ١ مشکلی نیست
    ٢ هر مدرکی که نشون میده سابقه کار دارید: مالیات، قرار داد، فیش حقوقی ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)