صفحه 11 از 75 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط conjed نمایش پست ها
    سلام
    من تازه واردم و میخوام برا اکسپرس اینتری اقدام کنم
    اون فرم توی سایت اداره مهاجرت رو پر کردم و گفت صلاحیت برای اکسپرس داری
    سوالم اینه
    من خودم با دو نفر دیگه شریکیم و در زمینه برق شرکت داریم که من خودم مدیر عاملم
    میخوام بدونم کسی که مدیر عامله چطور باید گواهی سابقه کار بده؟ خودش باید واسه خودش امضا کنه؟ اصلاً لازمه امضا یا مهر شرکت کافیه؟ میشه واسه اینکه شک نکنن نامه سابقه کار سوریه، توی نامه ننویسم مدیر عامل بودم و مثلاً بنویسم کارمند شرکت بودم و عنوان و شرح شغلم رو هم مطابق با NOC بنویسیم؟

سوال بعدیم اینه که این لیست مشاغل مرتبط با مدرک تحصیلی برق، دقیقاً کجا وبسایت NOC هست؟ هر چی گشتم نتونستم پیداش کنم
    چرا می خواین ننویسین که مدیر عامل بودید؟
    نهایت اگه اصرار دارید ننویسید بنویسید مثلا مدیر داخلی بودید و بدید مدیر بخش منابع انسانیتون یا Manager Director امضا کنه.
    خودتون هم امضا بزنید کافیه. اصلا امضا مهم نیست! مهر و سربرگ شرکت مهمه.
    برای شما که برق هستید ناک 2133 (البته اگه برق و قدرت هستید)
    وگرنه توی لینک زیر بگردید پیدا خواهید کرد:
    http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/noc.asp
    و این لینک:
    http://www5.hrsdc.gc.ca/noc/english/...1/Welcome.aspx

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    چرا می خواین ننویسین که مدیر عامل بودید؟
    نهایت اگه اصرار دارید ننویسید بنویسید مثلا مدیر داخلی بودید و بدید مدیر بخش منابع انسانیتون یا Manager Director امضا کنه.
    خودتون هم امضا بزنید کافیه. اصلا امضا مهم نیست! مهر و سربرگ شرکت مهمه.
    برای شما که برق هستید ناک 2133 (البته اگه برق و قدرت هستید)
    وگرنه توی لینک زیر بگردید پیدا خواهید کرد:
    http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/noc.asp
    و این لینک:
    http://www5.hrsdc.gc.ca/noc/english/...1/Welcome.aspx

با تشکر از پاسختون من برق الکترونیک خوندم
    در مورد مدیر عاملی من فکر میکنم اگه بزنم مدیر عامل بودم ممکنه شک کنن و بگن این چون مدیر عامله هر چی دلش خواسته واسه خودش نوشته، وقتی هم بهش فکر میکنم میبینم خب با این سیستم واقعاً هر کی یه شرکتی داشته باشه میتونه هر چی دلش میخواد سابقه با هر عنوانی واسه خودش درست کنه. اگه اشتباه میکنم تصحیح بفرمایید

Junior Member

سلام دوستان
    سابقه کاری که پارت تایم باشه قاعدتا در بیشتر موارد بیمه واسش رد نمیشه خواستم بدونم نو سابقه های پارت تایم هم بیمه تایید کننده ی سابقه کار هست یا نیازی به بیمه نیست ؟البته میدونم که در کل بیمه واسه فول تایم هم اجباری نیست ولی تایید کننده ی سابقه هست و شک افیسر رو برطرف میکنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biology / Science and Research Branch

سلام دوستان عزیز
    من در دوره تحصیلم کار کردم حالا میخوام گواهی اشتغال به کار بگیرم، بر اساس گفته دوستان سابقه من پارت تایم محاسبه میشه. حالا عرض بنده این هست که خودم مثل یه بچه خوب همون گواهی پارت تایم رو بگیرم یا اینکه بزارم کارفرما فول تایم بزنه و تصمیم گیری رو به آفیسر بسپارم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hitlern نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من در دوره تحصیلم کار کردم حالا میخوام گواهی اشتغال به کار بگیرم، بر اساس گفته دوستان سابقه من پارت تایم محاسبه میشه. حالا عرض بنده این هست که خودم مثل یه بچه خوب همون گواهی پارت تایم رو بگیرم یا اینکه بزارم کارفرما فول تایم بزنه و تصمیم گیری رو به آفیسر بسپارم.
    نگفتید کارتون همزمان با لیسانس هست یا فوق لیسانس. اگه با لیسانس باشه که به نظرم سنگین تر اینه که خودتون پارت تایم بگیرید (چون فول تایم کار کردن تقریباً غیر ممکنه!) گرچه سابقه کار همزمان با لیسانس رو احتمالاً پارت تایم هم حساب نکنن چه برسه به فول تایم.
    اما برای فوق لیسانس مشکلی نداره شما میتونی فول تایم بگیری اما طبق تجربه دوستان داخل سیستم به طور اتومات برای شما پارت تایم حساب میشه. آفیسر هم مشکلی نداره و اگر نامه فول تایم هم باشه براتون پارت تایم در نظر میگیره.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

دوستان این ساعت کاری باید چند ساعت در هفته باشه که پارت تایم و فول تایم حساب بشه؟

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamnaz نمایش پست ها
    دوستان این ساعت کاری باید چند ساعت در هفته باشه که پارت تایم و فول تایم حساب بشه؟
    فول تایم 44 ساعت پارت تایم 15 ساعت
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

سلام به دوستان گرامی،

من 2 سال سابقه کار دارم اما بدون بیمه:

1 سال کار فروش سخت افزار و نرم افزار داشتم بعد از فارق التحصیلی دبیرستان که در شاخه فنی حرفه ای رشته کامپیوتر تحصیل کردم. کار ماله خودم بود و بیمه هم نداشتم.
    1 سال هم با شراکت 2 نفر دیگر در حین کارشناسی اما فول تایم بعنوان مدیر فروش و بازاریابی به فروش عطر های برند مشغول بودیم.
    از 2 سال پیش هم وب سایت مدیریتی را راه اندازی کردم که تکنیک های مدیریتی و بخصوص بازاریابی و کارآفرینی را ارایه میکنم. این وب سایت از ابتدای تحصیلات ارشد مدیریت تا به امروز فعال است. پیشنهادات مشاوره ای هم داشتم اما بدلیل مطالعات اختصاص تمام وقتم به مطالعات علمی و دانشگاهی فرصت انجام آنها را نداشتم. در زمینه بازاریابی بسیار مسلط هستم و مشکلی از بابت قانع کردن مبنی بر این تسلط وجود نداره.

سوال من این است که چطور میشه این چند سال رو به سابقه کار رسمی تبدیل کنم. آیا میشه برای هر کدوم نامه ای با سربرگ و مهر برندهایی که با نام آنها کار میکردم تنظیم کرد؟ اگر اینطور هست چطور باید تنظیم بشه؟
    در ضمن من 30 سال دارم، زبانم خوبه و ارشد هم دارم. اگر هر پیشنهاد دیگری دارید از شنیدنشون خوشحال خواهم شد.

با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamnaz نمایش پست ها
    Full time 30 hr
    Part time 15 hr

Junior Member

سلام. من یک سوالی دارم. من تو شرکتمون تحلیلگر بازار سرمایه هستم اما اگه بخوام با شرکتمون صحبت کنم تا زمینه کاری من رو بزنند حسابداری آیا به مشکلی بر نمی خورم؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)