صفحه 12 از 75 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط tlyh نمایش پست ها
    سلام. من یک سوالی دارم. من تو شرکتمون تحلیلگر بازار سرمایه هستم اما اگه بخوام با شرکتمون صحبت کنم تا زمینه کاری من رو بزنند حسابداری آیا به مشکلی بر نمی خورم؟؟؟
    مشکلی نداره. فقط باید حواستون باشه اگه یه موقعی (به احتمال خیلی کم) با شرکتتون تماس گرفتن هماهنگ باشن!
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

سلام.
    دوستان، من دو سال پاره وقت تو یک شرکت خصوصی کارکردم و یک سال تمام وقت (بدون بیمه). بعدش دو سال تو شرکت دولتی بابیمه. ولی الان از شرکت دولتی سابقه کار نمیتونم بگیرم (...). شرکت قبلیم حاضره برام سابقه ی این دو سال رو بزنه. حالا موضوع اینه که بیمه من تو این دو سال از طرف شرکت دولتی بوده. آیا استعلام میکنن که بیمه از طرف کدوم شرکت رد شده و چرا؟
    و دیگه اینکه با مدیر مستقیم بنده که سابقه کار رو مهر و امضا میکنه تماس میگیرن؟؟
    بعد اینکه من تو پروفایلم بخوام عوض کنم محل کار دو سال آخر رو براشون سوال نمیشه؟

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط nasibanouri نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان، من دو سال پاره وقت تو یک شرکت خصوصی کارکردم و یک سال تمام وقت (بدون بیمه). بعدش دو سال تو شرکت دولتی بابیمه. ولی الان از شرکت دولتی سابقه کار نمیتونم بگیرم (...). شرکت قبلیم حاضره برام سابقه ی این دو سال رو بزنه. حالا موضوع اینه که بیمه من تو این دو سال از طرف شرکت دولتی بوده. آیا استعلام میکنن که بیمه از طرف کدوم شرکت رد شده و چرا؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasibanouri نمایش پست ها
    سلام.
    سلام دوست عزیز
    بیمه در ابتدای کار الزامی نیست و نامه سابقه کار رسمی با شرح وظایف کامل که آفیسر رو توجیه و قانع کنه کافیه. از شرکت دولتی یک نامه معمولی هم بتونید بگیرید کافیه، خودتون میتونید شرح وظایفتون رو بنویسید و پیوست کنید. بهتره این نامه شرح وظایف رو یه مهر شرکتم پاش بزنید، نشدم مهم نیست. خودشون میدونن شرکتهای دولتی نامه کامل نمیدن.
    استعلامی انجام نمیدن اما اگر شما نامه بیمه بگیرید توش کارگاهتون رو زده. چراش هم به کسی ارتباطی نداره!
    تماس هم با مدیر گرفته نمیشه اما جهت اطمینان تلفن و مخصوصا ایمیل کسی که براتون امضا میکنه پایین نامه باشه.
    تا زمانی که پروفایلتون سابمیت نشده اجازه هرگونه تغییری دارید...
    موفق باشید
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

پس یک نامه کلی فارسی برای این مدت که تو شرکت دولتی بودم. گیرنده نامه هم میتونه مثلا استاد دانشگاهم باشه، بعد ترجمش کنم. اینجوری اوکی هستش؟؟

Junior Member

سلام دوستان , میشه یکی از دوستان که سابقه بیمه رو با فرمت مورد نظر سفارت کانادا گرفته عکسشو بذاره اینجا ببینم چجوریه ؟
    میخوام بدونم چه فیلدهایی توش میاد ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام همگی

متاسفانه شرکتی که من توش کار کردم مایل به همکاری با من نیست. هیچ گونه نامه سابقه کار داده نمیشه.
    سوالم اینه: آیا فیش حقوقی بدون مهر اعتبار داره؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط behdad_s نمایش پست ها
    سلام همگی

متاسفانه شرکتی که من توش کار کردم مایل به همکاری با من نیست. هیچ گونه نامه سابقه کار داده نمیشه.
    سوالم اینه: آیا فیش حقوقی بدون مهر اعتبار داره؟
    در مرحله اول فقط نامه سابقه کار به دردتون میخوره و بدون اون کاری نمیتونین انجام بدین. فیش حقوقی در مراحل بعدی و برای محکم کاری استفاده میشه. میتونین نامه رو خطاب به دانشگاه و ... بگیرین. در این حالت هم نمیدن؟
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    در مرحله اول فقط نامه سابقه کار به دردتون میخوره و بدون اون کاری نمیتونین انجام بدین. فیش حقوقی در مراحل بعدی و برای محکم کاری استفاده میشه. میتونین نامه رو خطاب به دانشگاه و ... بگیرین. در این حالت هم نمیدن؟
    یک نامه سابقه کار دارم در سربرگ شرکت ولی شرح وظایف نداره. فقط پوزیشن رو نوشته و تارخ شروع رو. یک نامه دیگه هم دارم که حقوق رو تعیین کرده (البته امضا شدن ولی کپی هستند). فیش هم دارم ولی مهر نداره.

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط behdad_s نمایش پست ها
    یک نامه سابقه کار دارم در سربرگ شرکت ولی شرح وظایف نداره. فقط پوزیشن رو نوشته و تاریخ شروع رو. یک نامه دیگه هم دارم که حقوق رو تعیین کرده (البته امضا شدن ولی کپی هستند). فیش هم دارم ولی مهر نداره.
    اگه نامه رسمی هست و مهر داره کافیه. خودتون تو یه نامه جدا و با امضاء خودتون شرح وظایفتون رو بنویسید. اگه مدیرتون هم میتونه یه نامه بنویسه برای شرح وظایف و امضاء کنه خوبه. نامه حقوق رو هم با مهر داشته باشین خیلی خوبه. نمیدونم نامه امضاء شده ولی کپی به کارتون میاد یا نه چون برای ترجمه به مشکل بر میخورین.
    Canada Express Entry

Junior Member

امیر جان یه سوال ، من برادرم یه شرکت کوچیک نرم افزاری داره ، شرکت با مسئولیت محدود ثبت کرده ، میخواستم ببینم اگه واسم بیمه رد کنه تحت عنوان کارشناس آی تی قابل قبول هست؟ جز نامه سابقه کار و سابقه بیمه مدرک دیگه ای هم باید ارائه کنیم ؟ مثل روزنامه رسمی شرکت یا اساسنامه ؟ چون تو بعضی از پست ها خوندم انگار چند نفر دادن ، میشه یه راهنمایی کنی؟ ممنون از لطفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)