صفحه 13 از 75 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط azimi1989 نمایش پست ها
    امیر جان یه سوال ، من برادرم یه شرکت کوچیک نرم افزاری داره ، شرکت با مسئولیت محدود ثبت کرده ، میخواستم ببینم اگه واسم بیمه رد کنه تحت عنوان کارشناس آی تی قابل قبول هست؟ جز نامه سابقه کار و سابقه بیمه مدرک دیگه ای هم باید ارائه کنیم ؟ مثل روزنامه رسمی شرکت یا اساسنامه ؟ چون تو بعضی از پست ها خوندم انگار چند نفر دادن ، میشه یه راهنمایی کنی؟ ممنون از لطفت
    شرمنده در این مورد که شرکت مثلاً برای برادر باشه اطلاعاتم کمه. ولی چون نامه رسمی دارین و اگه از شما بیمه بخوان میتونین ارائه بدین بعیده مشکلی باشه. مگه اینکه بخوان شک کنن به خاطر اینکه شرکت به اسم برادرتونه ولی بازم مشکلی نیست. کار کردن تو شرکت برادر که جرم نیست!
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

سلام دوستان. این گواهی سابقه کار و فیش حقوقی رو خودمون می تونیم به انگلیسی بنویسیم و فقط بدیم کارفرما تو سربرگ شرکت بزنه و مهر و امضا کنه و یا حتما باید دارالترجمه ترجمه کنه؟؟؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط tlyh نمایش پست ها
    سلام دوستان. این گواهی سابقه کار و فیش حقوقی رو خودمون می تونیم به انگلیسی بنویسیم و فقط بدیم کارفرما تو سربرگ شرکت بزنه و مهر و امضا کنه و یا حتما باید دارالترجمه ترجمه کنه؟؟؟
    دارالترجمه واسه اینه که نتونین نامه به زبان انگلیسی بگیرین. اگه نامه به زبان انگلیسی بگیرین قضیه دارالترجمه خود به خود منتفی میشه!
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

Junior Member

سلام دوستان. همگی خسته نباشید.
    سوال من مربوط به پست قبلیه. 1.فیش حقوقی رو هم میشه خودمون انگلیسی کنیم و مهر و امضای کارفرما رو بگیریم!؟ 2. باید توی سربرگ شرکت باشه؟ 3. امضای حسابداری رو نمی خواد؟

یه سوال دیگه اینکه، کلا مدارک ترجمه رسمی بشه هیچ مزیتی به نداره به انیکه خودمون انگلیسی تهیه کنیم؟

ممنون میشم اگه نظرتون رو بگید

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط marybt38 نمایش پست ها
    سوال من مربوط به پست قبلیه. 1.فیش حقوقی رو هم میشه خودمون انگلیسی کنیم و مهر و امضای کارفرما رو بگیریم!؟ 2. باید توی سربرگ شرکت باشه؟ 3. امضای حسابداری رو نمی خواد؟

یه سوال دیگه اینکه، کلا مدارک ترجمه رسمی بشه هیچ مزیتی به نداره به انیکه خودمون انگلیسی تهیه کنیم؟

سلام دوست عزيز
    تعريف ترجمه رسمي اينه كه توسط مترجم و روي سربرگش ترجمه بشه و حداقل مهر دادگستري رو داشته باشه. اتفاقا بسياري جاها تاكيد شده ترجمه خودتون به هر شكلي غير قابل قبوله! پس اون ترجمه هايي كه گفتيد رو سراغش نريد ديگه...
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط marybt38 نمایش پست ها

اگه شرکت فرمت انگلیسی نداره شما میتونین نامه یا فیش به انگلیسی تهیه کنید و به شرکت بدید تا براتون تو سربرگ بزاره و مهر و امضا کنه.
    نامه اگه انگلیسی باشه هیچ فرقی با ترجمه شده نداره.
    Canada Express Entry

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, Concordia

سابقه کار من در یک شرکت، ۲۶ ماه است.
    در ۱۴ ماه اول بیمه من از شرکت همسایه رد شد و بعد از ثبت شرکتی که در آن مشغول بودم، ۱۲ ماه بعد از همان شرکت طرف قراردادم رد شد.

سوال من:
    ۱. باید دو عدد گواهی مختلف از هر دو شرکت بگیریم و یک فرد (رییس ام) امضا کند؟ (تنها تاریخ شروع و پایان گواهی، سربرگ و مهر فرق داشته باشد؟)
    ۲. اگر مورد ۱ را انجام دهم مشکلی پیش نمیاید که هر دو نفر که نامه را امضا کرده است، یک نفر هست؟ اگر از من قرارداد خواستند مشکل پیش نمیاید؟

۳. اگر نامه را تنها از شرکت طرف قراردادم بگیرم، با توجه به نیاز به ترجمه و مهر دادگستری که روزنامه رسمی را نیز می‌خواهد مشکلی پیش نماید؟ زیرا شرکت به من گواهی را از تاریخی داده است که ۱۴ ماه بعد تازه خود ثبت شده است!؟

البته امکان گرفتن دو عدد نامه از دو شرکت را احتمالا نداشته باشم! در این صورت چه کار باید کنم؟

بی‌نهایت متشکرم

Junior Member

سلام دوستان
    چندتا سوال داشتم برای این روش جدید اکسپرس
    من 5سال کارشناسی و 2سال خدمت سربازی به صورت پارت تایم ( بدون بیمه ) کار کردم که جمعا میشه 7 سال پارت تایم،3.5 سال فول تایم درسته؟
    شرکتمون شرکت عمرانیه ، فقط من پوزیشنم 5سال ناظر بوده 2سال طراح ، مشکلی نیست که ؟! لزومن پوزیشن نباید یکی باشه؟ (اساس همون فیلد کاریه که عمرانی بوده درسته؟)
    اگر قبول شدیم باید به همین شغل ایرانمون ادامه بدیم؟یا میتونیم به کار دیگه ای مشغول بشیم اونجا؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rouhiyeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چندتا سوال داشتم برای این روش جدید اکسپرس
    من 5سال کارشناسی و 2سال خدمت سربازی به صورت پارت تایم ( بدون بیمه ) کار کردم که جمعا میشه 7 سال پارت تایم،3.5 سال فول تایم درسته؟
    شرکتمون شرکت عمرانیه ، فقط من پوزیشنم 5سال ناظر بوده 2سال طراح ، مشکلی نیست که ؟! لزومن پوزیشن نباید یکی باشه؟ (اساس همون فیلد کاریه که عمرانی بوده درسته؟)
    اگر قبول شدیم باید به همین شغل ایرانمون ادامه بدیم؟یا میتونیم به کار دیگه ای مشغول بشیم اونجا؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    تا جایی که متوجه شدم 5 سال همزمان با لیسانس کار کردین. این 5 سال برای شما سابقه کار محاسبه نمیشه. چون بعد از لیسانس قابل قبوله. زمان سربازی رو هم احتمالاً پارت تایم حساب کنن.
    اگه پوزیشن هاتون نزدیک به هم باشه مشکلی نیست و همه در یک NOC قرار می گیرن.
    اون جا هم لازم نیست حتماً کار ایران رو ادامه بدین.
    موفق باشید
    Canada Express Entry

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    تا جایی که متوجه شدم 5 سال همزمان با لیسانس کار کردین. این 5 سال برای شما سابقه کار محاسبه نمیشه. چون بعد از لیسانس قابل قبوله. زمان سربازی رو هم احتمالاً پارت تایم حساب کنن.
    اگه پوزیشن هاتون نزدیک به هم باشه مشکلی نیست و همه در یک NOC قرار می گیرن.
    اون جا هم لازم نیست حتماً کار ایران رو ادامه بدین.
    موفق باشید
    خیلی ممنون از راهنمایی و جواب سوالم ، فقط ممنون میشم اگه
    لینکی یا منبع موثقی معرفی کنین که کار پاره وقت هنگام تحصیل لیسانس برای اکسپرس به حساب نمی آید
    و لزومن باید بعد از اخذ مدرک باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)