صفحه 14 از 75 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط rouhiyeh نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی و جواب سوالم ، فقط ممنون میشم اگه
    لینکی یا منبع موثقی معرفی کنین که کار پاره وقت هنگام تحصیل لیسانس برای اکسپرس به حساب نمی آید
    و لزومن باید بعد از اخذ مدرک باشه.
    وقتی شما پروفایل خودتون رو می سازید ازتون میپرسه اولین بار کی حائز شرایط کار کردن در این شغل شدید و قائدتاً نیمیتونید بگید از وقتی دیپلم دبیرستان گرفتم برای کار به عنوان یک مهندس برق واجد شرایط بودم. در واقع شما باید تاریخ فارغ التحصیلی رو به عنوان شروع زمان واجد شرایطی بزنید.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

سلام دوستان. من الان داشتم application guide استان ontario رو می خوندم. در مورد این موضوع که خودمون می تونیم ترجمه کنیم و یا نه عنوان شده که حتی اگه خودمون مترجم رسمی هم باشیم و مدارکمون رو ترجمه بکنیم این ترجمع غیر قابل قبول هست. پس حتما باید توسط دارالترجمه این کار صورت بگیره.

ینی باید حتما بدیم دارالترجمه؟
    آخه تو خیلی از پستای قبل دوستان گفتند نمیخواد که!!!!!؟؟؟؟!!؟؟؟؟!!؟؟؟!!؟!؟!؟!؟! !؟!

sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masood17135 نمایش پست ها
    ینی باید حتما بدیم دارالترجمه؟
    آخه تو خیلی از پستای قبل دوستان گفتند نمیخواد که!!!!!؟؟؟؟!!؟؟؟؟!!؟؟؟!!؟!؟!؟!؟! !؟!
    وقتی خود یک شرکت به شما نامه اشتغال به کار رسمی به زبان انگلیسی و تو سربرگ انگلیسی به شما میده دیگه انگلیسی رو که نمیشه دویاره به انگلیسی ترجمه کرد.
    این سبک نامه به زبان انگلیسی تا بحال من ندیدم مشکلی داشته باشه و در مورد دوستان سال قبل مورد قبول واقع شده البته مادامی که موارد مد نظر اداره مهاجرت در اون لحاظ شده باشه.

این موضوع مترجم رسمی که گفته شد میتونه در مورد بقیه مدارک ازقبیل قراردار کاری یا قیش حقوقی و بقیه موارد که احتمالا شرکت به شما به زبان فارسی خواهد داد صدق میکنه و در مورد اونها نه تنها می بایست مهر مترجم رسمی رو داشته باشه بلکه علاوه بر اون توصیه میشه مهر دادگستری رو هم داشته باشه.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : December 4th, 2015 در ساعت 11:10 PM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

حالا من سوال دیگه ای برام پیش اومده. چون من 10 ماه از سابقه کارم بدون بیمه هست به نظرتون اگه از کارفرما نامه ای بگیرم که در اون مدت آزمایشی مشغول به کار بودم و همراه مدارکم ارسال کنم مشکلی پیش میاد یا نه؟ چون اصلا دلم نمی خواد 5 سال محروم بشم.

Junior Member

هیچ جای سایت ننوشته که سابقه کار باید با بیمه باشه. نمیدونم چرا دنبال سابقه کار بیمه ای هستن دوستان. خوب بعضیها واسه محکم کاری میفرستن.
    اگر اداره مهاجرت به سابقه کار شما شک کنه شاید ازتون بیمه بخواد. حالا اگه بیمه نبودید میتونید براشون توضیح بدید که تو اون ارگان شاغل بودید ولی بنا به دلایلی (که توضیح میدید) بیمه براتون رد نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط tlyh نمایش پست ها
    حالا من سوال دیگه ای برام پیش اومده. چون من 10 ماه از سابقه کارم بدون بیمه هست به نظرتون اگه از کارفرما نامه ای بگیرم که در اون مدت آزمایشی مشغول به کار بودم و همراه مدارکم ارسال کنم مشکلی پیش میاد یا نه؟ چون اصلا دلم نمی خواد 5 سال محروم بشم.

sepehr_5566 آواتار ها

اگر شما میخواین بیمه رو بفرستین (اگه کسی نداره بدون اون هم میتونه اقدام کنه) نکته ای که هست اینه که اگه احساس میکنین موردی تو مدارک هست که میتونه برای آقسیر ایجاد ابهام کنه بهتره شما از قبل خودتون اون رو توضیح بدید.

در این مورد هم به عقیده من هم قاعدتا نباید مشکلی داشته باشه،نهایتا اینه که میگن ما این 10 ماه رو جز امتیاز شما حساب نمیکنیم بنابراین شما میتونیند تو نامه ای که میگذارید بگید که مدارک مربوط به سوابق بیمه تون رو هم گذاشتید و ذکر کنید که بر اساس توافقی که بین شما و کارفرما بوده، پس از تایید شما بعد از مدت زمان آزمایشی 10 ماهه برای شما بیمه رد شده که مدارک اون ارایه شده.

البته اگه خیلی حساسین رو این مساله و اگه بدون احتساب اون 10 ماه هم سابقه کار کافی دارین میتونین تاریخ شروع به کارتون و نامه استغال به کاری که از اون شرکت مییگیرن رو هم بر اساس همون تاریخی که بیمه براتون رد شده بگیرین که خیالتون هم راحت تر باشه هر چند به عقیده من روش اول هم قاعدتا مشکلی نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    اگر شما میخواین بیمه رو بفرستین (اگه کسی نداره بدون اون هم میتونه اقدام کنه) نکته ای که هست اینه که اگه احساس میکنین موردی تو مدارک هست که میتونه برای آقسیر ایجاد ابهام کنه بهتره شما از قبل خودتون اون رو توضیح بدید.

در این مورد هم به عقیده من هم قاعدتا نباید مشکلی داشته باشه،نهایتا اینه که میگن ما این 10 ماه رو جز امتیاز شما حساب نمیکنیم بنابراین شما میتونیند تو نامه ای که میگذارید بگید که مدارک مربوط به سوابق بیمه تون رو هم گذاشتید و ذکر کنید که بر اساس توافقی که بین شما و کارفرما بوده، پس از تایید شما بعد از مدت زمان آزمایشی 10 ماهه برای شما بیمه رد شده که مدارک اون ارایه شده.

البته اگه خیلی حساسین رو این مساله و اگه بدون احتساب اون 10 ماه هم سابقه کار کافی دارین میتونین تاریخ شروع به کارتون و نامه استغال به کاری که از اون شرکت مییگیرن رو هم بر اساس همون تاریخی که بیمه براتون رد شده بگیرین که خیالتون هم راحت تر باشه هر چند به عقیده من روش اول هم قاعدتا مشکلی نداره.
    نه حقیقت من به اون 10 ماه هم نیاز دارم.حالا من نامه ای که گفتم رو هم رو مدارکم میگذارم و امیدوارم مشکلی برام پیش نیاد. این طوری می تونم کسانی رو هم که مشکل مشابه با من رو دارند در جریان عاقبت کارم بگذارم

sepehr_5566 آواتار ها

نه حقیقت من به اون 10 ماه هم نیاز دارم.حالا من نامه ای که گفتم رو هم رو مدارکم میگذارم و امیدوارم مشکلی برام پیش نیاد. این طوری می تونم کسانی رو هم که مشکل مشابه با من رو دارند در جریان عاقبت کارم بگذارم
    رو متنی که تهیه میکنید خوب وقت بگذارید دقت کنید که از نگارش متن این طور برداشت نشه که شاید کار شما تو اون 10 ماه حالت بدون حقوق داشته چون کار بدون خقوق امتیاری نخواهد داشت،همچنین سمتی که ذکر میکنین همون سمت اصلی باشه که مشخص بشه تو اون بازه هم تو همون ناک مورد نظر کار میکردی..
    بنابراین تو اون نامه که از کارقرما میگیرین میزان کل حفوق سالیانه رو حتما ذکر کنید تاپیک مربوط به گواهی اشتغال به کار بخش اصلی مهاجرت رو هم بخونین و اونجا هم نکاتی که دوستان توضیح دادن که تو نامه رعایت بشه رو حتما تو نامتون رعایت کنید.
    ایشالا که خبرای خوب رو از شما میشنویم.

با سلام و وقت به خیر. فوق لیسانس برق دارم و در حال حاضر سربازم
    بنده به مدت 1 سال و 4 ماه بیمه دارم که فکر میکنم به عنوان برنامه نویس رد شده
    3 تا سوال دارم
    1. از کجا و چطوری میتونم بفهمم که چه شغل و عنوانی برام رد شده؟
    2. در صورتی که برنامه نویس رد شده چطور میتونم به عنوان مهندس برق تغییرش بدم؟
    3. آیا به نظر شما اداره مهاجرت واسه این قضیه میتونه به من گیر بده؟
    4. من با شرکتی که باهاشون کار میکردم به خاطر مشکل سربازی بهم زدم و اونا ممکنه با من همکاری نکنن. میخام بدونم اصلا نیازی به همکاری این شرکت هست یا سابقه بیمه خودش کفایت میکنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)