صفحه 18 از 75 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام
    فقط یک سوال خدمت دوستان دارم. در گواهی که من تهیه کردم Title رو متناسب با عناوین NOC برای رشته مهندسی مکانیک ذکر کردم که کد NOC برای مهندسی مکانیک 2132 هست. من مورد 25 که کلی ترین حالت هست رو انتخاب کردم.
    http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/english/...&amp%3bval16=0
    آیا در گواهی ذکر فقط Title مثلا Mechanical Engineer لازمه یا آوردن کد NOC هم (اینجا میشه 2132) هم لازمه ؟
    با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iSaeed نمایش پست ها
    سلام
    فقط یک سوال خدمت دوستان دارم. در گواهی که من تهیه کردم Title رو متناسب با عناوین NOC برای رشته مهندسی مکانیک ذکر کردم که کد NOC برای مهندسی مکانیک 2132 هست. من مورد 25 که کلی ترین حالت هست رو انتخاب کردم.
    http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/english/...&amp%3bval16=0
    آیا در گواهی ذکر فقط Title مثلا Mechanical Engineer لازمه یا آوردن کد NOC هم (اینجا میشه 2132) هم لازمه ؟
    با تشکر
    خیر،در گواهی که شما از محل کار میگیرین نیازی به نوشتن کد NOC نیست.
    خود اداره مهاجرت چک میکنن این عنوان شعلی شما با عناوین گفته شده برای ناک انخابی تون مطابقت داره یا خیر.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    خیر،در گواهی که شما از محل کار میگیرین نیازی به نوشتن کد NOC نیست.
    خود اداره مهاجرت چک میکنن این عنوان شعلی شما با عناوین گفته شده برای ناک انخابی تون مطابقت داره یا خیر.
    سلام. من قبلا تو همین فروم خونده بودم که عنوان شغل خیلی مهم نیست و شرح شغل باید منطبق باشه با NOC مد نظر. اشتباه میکنم؟اگه عنوان شغل مهم باشه، من فقط میتونم تو نامه ای که از رئیسم میگیرم این کارو بکنم نه تو نامه رسمی شرکت. به نظرتون کافیه؟

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre_n نمایش پست ها
    سلام. من قبلا تو همین فروم خونده بودم که عنوان شغل خیلی مهم نیست و شرح شغل باید منطبق باشه با NOC مد نظر. اشتباه میکنم؟اگه عنوان شغل مهم باشه، من فقط میتونم تو نامه ای که از رئیسم میگیرم این کارو بکنم نه تو نامه رسمی شرکت. به نظرتون کافیه؟
    سلام
    اتفاقا عنوان شغلیتون مهمه مثل: کارشناس خطوط انتقال، مدیر پروژه های نیروگاهی، مدیر فروش و ...
    در کنارش باید شرح وظایفتون هم باشه و چنتا کار و یا پروژه هایی که شما توش بودید.
    ضمنا یادتون باشه اگه تو نامه تون عناوینی مثل کارشناس، کارشناس ارشد و ... باشه و نامه به فارسی باشه واسه ترجمش مدرک تحصیلیتون هم ببرید دارالترجمه.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

سلام دوستان
    من چهار سال سابقه کار بدون بیمه دارم.
    دو سال و 3 ماه از این سابقه کار در حین دوره لیسانسم بوده و مابقی بعد از اون.
    بنظرتون این سابقه کار در حین تحصیل مشکلی ایجاد می کنه؟ از طرفی برای رسیدن به امتیار 450 نیاز به این سه سال سابقه کار رو دارم.

Junior Member

سلام
    يه سوال داشتم
    مينيمم سابقه كار چند ساله و اينكه بايد تو چند سال اخير باشه؟ ٥ سال يا ١٠ سال اخير؟
    فدرال در ١٠ ساله و آنتاريو در ٥ سال اخير؟
    ممنون

سلام.
    چرا شما گفتین که در ابتدای کار بیمه لازم نمی شه؟ مگر بعدا سابقه بیمه رو می گن بیارین؟

سلام.
    آیا کسی که دانشجوی PhD تمام وقت و research assistant هست می تونه از این به عنوان سابقه کار استفاده کنه؟
    من به مدت 30 ماه RA بودم.
    البته توی آفر لتری که برای RA به من دادن, ذکر نکردن چند ساعت در هفته. آیا قبوله؟
    ممنون از راهنمایی تون

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavitayebi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چهار سال سابقه کار بدون بیمه دارم.
    دو سال و 3 ماه از این سابقه کار در حین دوره لیسانسم بوده و مابقی بعد از اون.
    بنظرتون این سابقه کار در حین تحصیل مشکلی ایجاد می کنه؟ از طرفی برای رسیدن به امتیار 450 نیاز به این سه سال سابقه کار رو دارم.
    سابقه کار همزمان با لیسانس رو قبول نمیکنن. بیمه مشکلی نیست. بدون بیمه هم قابل قبوله مگه اینکه آفیسر مشکلی با نامه سابقه کار شما داشته باشه و ازتون مدارک بیشتری بخواد.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

یه نکته ای که در خصوص سابقه کار حین تحصیل مطرح میشه اینه که در خصوص لیسانس مورد تایید نیست و در خصوص فوق لیسانس بطور خودکار پارت تایم محسوب میشه. این چیزیه که نیاز به توضیح بیش از یک حکم کلی داره.
    مهم ترین بخش در روند امور مهاجرت بحث منطقی بودن Application هست. در خصوص CEC اصولاً طبق قوانین کانادا سابقه کار حین تحصیل محاسبه نمی شود. اما در خصوص FSW قانون مهاجرت سکوت کرده است. چیزی که آفیسر به آن دقت خواهد کرد پیوستگی و منطقی بودن ادعا های متقاضی می باشد. اگر کسی حین تحصیل تمام وقت در دوره لیسانس، ادعای 44 ساعت کار در هفته داشته باشد اصولاً این امر غیر منطقی بوده و به احتمال خیلی زیاد از سوی آفیسر مورد تردید قرار می گیرد.اما اگر مثلاً 10 ساعت کار در هفته اعلام شود در صورت وجود مابقی مدارک ساپورت کننده این ادعا می توان امید به قانع شدن آفیسر داشت.
    به همین قاعده در مورد تحصیل فول تایم دوره ارشد و کار فول تایم می توان اظهار نظر کرد اما با توجه به سبک تر بودن ذاتی دوره ارشد و کمتر بودن حجم درس می توان این بالانس را بیشتر به نفع ساعت کاری برقرار نمود و ظرفیت اعلام ساعت کاری بیشتری در دوره تحصیل ارشد وجود دارد.
    نکته بعدی در این خصوص میزان تخصص مورد نیاز برای انجام وظایف شغلی NOC می باشد که در اطلاعات مربوط به هر NOC آورده شده است. بطور مثال نمی توان برای دانشجوی دوره لیسانس رشته مهندسی شیمی وظایف شغلی مربوطه را آورد چرا که منطقاً علم مورد نیاز را هنوز ندارد.
    نکته اساسی در این بین پیروی کردن پرونده مهاجرتی از یک منطق قوی و محکم می باشد . جایی که قوانین روشن و واضح است که بحثی نیست اما در این مورد بخصوص نوعی ظرافت و هنر برای تحقق این امر نیاز است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)