صفحه 19 از 75 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام دوستان
    من چهار سال تمام وقت تو یه شرکتی کار کرده ام که شده یه درسره بزرگ برای من گرفتن نامه اشتغال به کار....دو سال اول برای من بیمه رد نشده چون اساسا این شرکت کسی رو بیمه نمی کرد و اصولا نه ماه بعد از ورود من تو این شرکت ،شرکت رو به ثبت رسوندن و من فقط دو سال آخر بیمه دارم ازش....این شرکت دو تا شریک داشت که چند ساله شراکتشون رو بهم زدن و هر کدوم برای خودشون جدا کار می کنند یعنی شرکتی قبلی کاملا منحل شده.... من واقعا به این چهار سال سابقه ام نیاز دارم و می خوام بدون مشکل کارم جلو بره ....چند تا سوال دارم از دوستان باتجربه:
    1- آیا من می تونم برای همه چهار سال از این شرکت نامه سابقه بگیرم با وجودی که نه ماه اول فعالیتم اصلا این شرکت هنوز ثبت نشده بود؟(یعنی اگه اونا از من روزنامه رسمی شرکت رو بخوان من به مشکل بر می خورم)
    2-در نامه ذکر شود که دو سال اول تمام وقت کار کرده ولی بیمه رد نشده ؟
    3-هر کدوم از اون شرکا امضا و مهر کنند مشکلی نداره؟من فقط می تونم از رییس هیيت مدیره امضا بگیرم که در واقع 50% از شرکت ماله اون بود و سوپروایز شرکت هم بود.
    4-آدرس و تلفن شرکت رو چی بنویسم چون الان دیگه اون شرکت منحل شده؟
    با تشکر

Junior Member

سلام. برای مدرسین حق التدریس سابقه کار چطور محاسبه می شه؟
    من 7 سال سابقه تدریس در دانشگاههای مختلف دارم. 3 سال اول هفته ای 20-30 ساعت تدریس و 4 سال آخر هفته ای 5- 12 ساعت تدریس.
    حال با توجه به اینکه معمولا ساعات تدریس موظفی اساتید هیات علمی تقریبا 16 ساعت در هفته هست، چطور می تونم دقیق محاسبه کنم که چند سال سابقه تدریس دارم؟
    با تشکر

Junior Member

با سلام
    من هم سوال تقریبا مشابهی دارم. با توجه به اینکه من 4 سال و نیم پارت تایم هفته ای 24 ساعت کار کردم و در کل میشه حدود 5000 ساعت، سابقه کارم سه سال فول تایم محاسبه میشه؟ خود CIC سالانه 1560 ساعت را فول تایم به حساب میاره. پس با این حساب من سه سال فول تایم باید وارد کنم. درسته؟
    با تشکر

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط sevin نمایش پست ها
    سلام. برای مدرسین حق التدریس سابقه کار چطور محاسبه می شه؟
    من 7 سال سابقه تدریس در دانشگاههای مختلف دارم. 3 سال اول هفته ای 20-30 ساعت تدریس و 4 سال آخر هفته ای 5- 12 ساعت تدریس.
    حال با توجه به اینکه معمولا ساعات تدریس موظفی اساتید هیات علمی تقریبا 16 ساعت در هفته هست، چطور می تونم دقیق محاسبه کنم که چند سال سابقه تدریس دارم؟
    با تشکر
    شما اگه بخواین واستون گواهی سابقه کار ارائه بدن خودشون محاسبات رو انجام می دن.
    اگه هم خودتون می تونید گواهی رو بنویسین همون تایم نرمال فول تایم رو بنویسید. فکر کنم میشه هفته ای 40 ساعت. البته برای تدریس رو نمی دونم. از دوستان دیگه بپرسید
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط NADMRS نمایش پست ها
    با سلام
    من هم سوال تقریبا مشابهی دارم. با توجه به اینکه من 4 سال و نیم پارت تایم هفته ای 24 ساعت کار کردم و در کل میشه حدود 5000 ساعت، سابقه کارم سه سال فول تایم محاسبه میشه؟ خود CIC سالانه 1560 ساعت را فول تایم به حساب میاره. پس با این حساب من سه سال فول تایم باید وارد کنم. درسته؟
    با تشکر
    شما تایم درست رو وارد کنین. از چه تاریخی تا چه تاریخی شاغل بودین در نهایت خود سیستم امتیازتونو محاسبه میکنه.
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط NR95 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چهار سال تمام وقت تو یه شرکتی کار کرده ام که شده یه درسره بزرگ برای من گرفتن نامه اشتغال به کار....دو سال اول برای من بیمه رد نشده چون اساسا این شرکت کسی رو بیمه نمی کرد و اصولا نه ماه بعد از ورود من تو این شرکت ،شرکت رو به ثبت رسوندن و من فقط دو سال آخر بیمه دارم ازش....این شرکت دو تا شریک داشت که چند ساله شراکتشون رو بهم زدن و هر کدوم برای خودشون جدا کار می کنند یعنی شرکتی قبلی کاملا منحل شده.... من واقعا به این چهار سال سابقه ام نیاز دارم و می خوام بدون مشکل کارم جلو بره ....چند تا سوال دارم از دوستان باتجربه:
    1- آیا من می تونم برای همه چهار سال از این شرکت نامه سابقه بگیرم با وجودی که نه ماه اول فعالیتم اصلا این شرکت هنوز ثبت نشده بود؟(یعنی اگه اونا از من روزنامه رسمی شرکت رو بخوان من به مشکل بر می خورم)
    2-در نامه ذکر شود که دو سال اول تمام وقت کار کرده ولی بیمه رد نشده ؟
    3-هر کدوم از اون شرکا امضا و مهر کنند مشکلی نداره؟من فقط می تونم از رییس هیيت مدیره امضا بگیرم که در واقع 50% از شرکت ماله اون بود و سوپروایز شرکت هم بود.
    4-آدرس و تلفن شرکت رو چی بنویسم چون الان دیگه اون شرکت منحل شده؟
    با تشکر
    این که مشکلی نیست آقا
    شما آدرس قبلی شرکت رو بنویسید. تلفن هم یه تلفنی بدین که یه نفر باشه جواب بده که اگه یه موقع زنگ زدن به مشکل برنخورید
    نامه رو به انگلیسی بگیرید که نیاز به ترجمه نداشته باشه. سابقه بیمه هم که ازتون نمی خوان. هر موقع خواستن با یه کاور لتر توضیح میدین همینایی که الان گفتین بالاتر.
    به همین راحتی.
    منتهی توی سربرگ شرکت حتما اسم شرکت به انگلیسی باشه.
    تمام!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    شما اگه بخواین واستون گواهی سابقه کار ارائه بدن خودشون محاسبات رو انجام می دن.
    اگه هم خودتون می تونید گواهی رو بنویسین همون تایم نرمال فول تایم رو بنویسید. فکر کنم میشه هفته ای 40 ساعت. البته برای تدریس رو نمی دونم. از دوستان دیگه بپرسید
    تو گواهی سابقه تدریس فقط می نویسند از سال x تا سال y به مدت n ترم در این مرکز تدریس کردم. و درضمن برای تدریس تایم فول تایم فرق می کنه. لطفا راهنمایی کنید.

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط sevin نمایش پست ها
    تو گواهی سابقه تدریس فقط می نویسند از سال x تا سال y به مدت n ترم در این مرکز تدریس کردم. و درضمن برای تدریس تایم فول تایم فرق می کنه. لطفا راهنمایی کنید.
    سلام به شما.
    دقیقا همین مورد برای ما هم بود. موسسه ی آموزشی که زیر نظر دولت بود و به ما فقط همین اطلاعاتی که گفتید رو داد. ما در تکمیل اومدیم سوابق کلی بیمه رو هم گرفتیم و در کنارش فیش حقوقی رو هم ترجمه کردیم و تو explanation letter هم توضیحات تکمیلی دادیم.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز من 6 سال سابقه کار دارم و تمام مدارکم هم کامله ولی مدرک دانشگاهیم تو این چند سال بابت 2 واحد اصلا نگرفتم و نرفتم دنبالش که برای ترم پیش رو دارم امتحانش میدم حالا این سابقه کار من آیا ارزش قانونی از دید افسر مهاجرت داره یا نه ؟؟؟؟؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    این که مشکلی نیست آقا
    شما آدرس قبلی شرکت رو بنویسید. تلفن هم یه تلفنی بدین که یه نفر باشه جواب بده که اگه یه موقع زنگ زدن به مشکل برنخورید
    نامه رو به انگلیسی بگیرید که نیاز به ترجمه نداشته باشه. سابقه بیمه هم که ازتون نمی خوان. هر موقع خواستن با یه کاور لتر توضیح میدین همینایی که الان گفتین بالاتر.
    به همین راحتی.
    منتهی توی سربرگ شرکت حتما اسم شرکت به انگلیسی باشه.
    تمام!
    سلام ممنون از راهنمایی مفیدتون
    من با ریسم صحبت کردم ایشون گفتن که شماره موبایلم رو بنویس چون اصلا همچین شرکتی دیگه فعالیت نداره....حالا نمی دونم با دادن شماره موبایل اونا شک می کنند که کلا این سابقه کار ساختگی هست!چون دارم آدرس شرکت رو با شماره موبایل می دم!!! به نظر شما مشکلی پیش می یاد؟ اخه چهار سال سابقه ام هست و به امتیازش نیاز دارم.یه سوال دیگه ممکن سوالهای تخصصی ازش بپرسن وقتی زنگ زدن ؟چون متاسفانه زبانش خیلی خوب نیست که بتونه جواب بده!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)