صفحه 21 از 75 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanic - manufactur - azad uni

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

دوستان من یه سوال خیلی مهم دارم ممنون میشم راهنماییم کنید
    من از سال 87 از طریق کارگاه پدرم بیمه شدم و طی سال 87-90 فوق لیسانس خوندم و همچنان هم بیمه هستم ( در کل 87 الی تا الان)
    سوالی که دارم اینه: با توجه به این که مهر و سربرگ و کلا همه چیز دست خودم هست، میتونم سابقه کاری رو خودم هر جور که دلم خواست بنویسم و امضا کنم و بعد بدم ترجمه ؟
    به نظرتون مشکلی پیش نمیآد ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya666 نمایش پست ها
    دوستان شركتي كه من كار ميكنم من رو بيمه نكرده،براي اثبات اينكه اونجا كار ميكنم حتما بيمه ميخواد !؟يه شركت هواپيماييه كه كار اي تي رو انجام ميدم
    سلام. بارها تو همین فروم توضیح داده شده که سیستم اکسپرس انتری بیمه از شما نمیخواد. فقط و فقط در موراد بسیار نادر از دوستان خواسته شده. لطفاً صفحات قبلی رو یه نگاه گذرا بندازین.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

با سلام
    گواهی سابقه کار از شرکت به چه زبانی باید باشد؟ انگلیسی‌ یا فارسی؟
    ممنون

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamer123 نمایش پست ها
    با سلام
    گواهی سابقه کار از شرکت به چه زبانی باید باشد؟ انگلیسی‌ یا فارسی؟
    ممنون
    فرقی نداره ولی اگه انگلیسی بگیرید براتون بهتره چون دیگه پول ترجمه نمیدین و یه موقع هم اگه نیاز داشتین که مهر وزارت خارجه بزنین دیگه بیمه لازم نیست.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

با سلام خدمت دوستان عزیز. من 3 سال سابقه کار بدون بیمه دارم. صفحات مختلف و خوندم که بیمه مهم نیست اما مشکل اینه بدون سابقه بیمه دادگستری ووزارت امور خارجه مهر نمی زنه و سابقه کار و تایید نمی کنند فقط ترجمه دارالترجمه رو میشه داشت. ممنون می شم راهنمایی کنید که چه کنم؟ مرسی

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinyekta نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز. من 3 سال سابقه کار بدون بیمه دارم. صفحات مختلف و خوندم که بیمه مهم نیست اما مشکل اینه بدون سابقه بیمه دادگستری ووزارت امور خارجه مهر نمی زنه و سابقه کار و تایید نمی کنند فقط ترجمه دارالترجمه رو میشه داشت. ممنون می شم راهنمایی کنید که چه کنم؟ مرسی
    مهر دادگستری و وزارت خارجه لازم نیست. میتونید نامه انگلیسی بگیرید که دیگه ترجمه نکنید. بچه هایی که مهر دادگستری و وزارت خارجه نزدن مشکلی نداشتن و مدارکشون تایید شده.
    اگه نمی تونید نامه انگلیسی بگیرید و سر مهر دادگستری هم حساس هستید، بهتره حداقل یکی دیگه از مدارک شما (مثل گواهی عدم سوء پیشینه، ازدواج، مدرک تحصیلی) هم در همون دارالترجمه ترجمه شه و مهر دادگستری بخوره تا یه جورایی اصالت اون دارالترجمه مورد تایید باشه.
    ولی بازم تاکید می کنم بدون مهر دادگستری و وزارت خارجه مشکلی برای بچه ها پیش نیومد.
    Canada Express Entry

دوست عزیز ممنونم از پاسختون. سوال بعدیم اینه که من سرباز نخبه بودم و کلا 10 ماه پروژه انجام دادم اما متاسفانه کارت پایان خدمت مارو 19 گاه دادن و یه تاریخی همینجوری رو کارت خورده می خوام بدونم 19 ماه از این سه سال سابقه کار که با کارت پایان خدمتم هم پوشانی داره مشکلی پیش نمیاد؟ من اصلا تمام این مدت سرکار بودم و پروژه رو خونه انجام می دادم اما با توجه به اینکه یه تاریخی رو کارت پایان خدمت خورده که رو سابقه کار هست من رو به شدت نگران کرده که فکر نکنن دروغ می گم و دیپورت شم.ممنون میشم کمک کنید. مرسیآیا اصلا کارت پایان خدمت هم باید ترجمه کنیم و جز مدارک بذاریم؟

با سلام.
    میشه بفرمایید برای دانشجویان دکترا در کانادا، TA,RA در حین تحصیل جز سابقه کارشون حساب میشه؟ و اینکه برای مدرسین حق التدریس که ساعتی کار میکنند(در ایران)میشه مجموع ساعات کارشون طی چند سال رو حساب کنند و با ساعات کار فول تایم مقایسه کنند؟ مثلا اگر ساعات کار برای 6 سال، بیش از 4680 ساعت(1560*3) شد سابقه رو 3 سال فول تایم حساب کنند؟
    و اینکه سابقه کار پارت تایم هم زمان با تحصیل فوق لیسانس در ایران حسابه؟
    ممنون از پاسختون

منم سوال مشابه شما دارم که تا الان کسی راهنمایی نکرده ...

================================================== ===========
    "
    سلام. آیا RA بودن در دوره ی دکترا جزو سابقه کار حساب میشه؟من به مدت دو سال تو دوره ی دکترا در مالزی تو رشته ی کامپیوتر RA استادم بودم و باید کارت می زدم و نامه هاشم دارم.
    آیا به عنوان سابقه کار قبول هست؟ ممنون می شم راهنمایی کنید"

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

انتخاب ناک
    انتخاب ناک مناسب یکی از مهمترین مسائلی است که باید در روند مهاجرت به آن توجه کنید. چون مواردی مشاهده شده که به علت عدم همخوانی نامه سابقه کار و ناک انتخابی پرونده را ریجکت کرده اند. در روش اکسپرس انتری لیست تمام ناک هایی که می توانید انتخاب کنید را در لینک زیر می بینید.
    در این صفحه مطابق شکل زیر می توانید رشته خود را جستجو کنید:

در شکل بالا می بینید که شماره ناک مربوط به هر عنوان در سمت چپ و زیر نوشته NOC مشخص شده است.

منبع
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    Canada Express Entry

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)