صفحه 24 از 75 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام دوستان عزيز

من چند صفحه آخر رو خواندم ولي متاسفانه مرتبط با سوالم پيدا نكردم. اگه سوالم تكراريه معذرت ميخوام.
    من به مدت ٢ سال استخدام يك دانشگاه در خارج از ايران هستم و روي يك پروژه صنعتي در زمينه مهندسي مكانيك كار ميكنم و حقوقم رو از دانشگاه ميگيرم. ١.٥ سال ابتدايي رو من به صورت تمام وقت در كمپاني كه دانشگاه باهاش قرارداد داشت كار ميكردم كه بيشتر از اينكه كار تحقيقاتي باشه صنعتي بود. حالا براي گرفتن نامه كاري دانشگاه نامه ميده كه همه موارد مورد نياز رو ميزنه به غير از شرح وظايف كاري. منم رفتم يك نامه از رييسم توي اون كمپاني گرفتم كه شرح وظايفم رو تو نامه رسمي زده و اشاره هم كرده كه من استخدام دانشگاهم ولي تمام وقت اونجا كار ميكردم. ميخواستم ببينم كه اين دو تا نامه بنظرتون كافيه برا اداره مهاجرت؟ اگه پيشنهادي داريم ممنون ميشم اطلاع بدين.

مرسي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Food technology

سلام دوستان،

من چنتا سوال داشتم

1- من دارای سابقه کار با بیمه در یک ناک هستم (3/5 سال) و هنوز هم مشغول به کار در همون ناک هستم،
    اما

در کنارش ، حق التدریس دانشگاه هم هستم (3 سال)! البته پاره وقت محسوب میشه
    الان میخاستم بدونم آیا جمع ساعتای حق التدریسمم میتونم به سالهای کاریم اضافه کنم؟
    ینی علاوه بر کار با بیمه، ساعتای پارت تایمم رو سابقه حساب کنم؟؟؟؟

2- من در زمان دانشجویی کارشناسی ارشد، حداقل هفته ای پونزده ساعت کار دانشجویی میکردم تو آزمایشگاه مرکزی دانشگاهم، آیا اون رو هم میتونم جز سوابق کاریم بیارم؟؟ بصورت پارت تایم

پیشاپیش ممنون ار راهنمایی عزیزان

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط jahrom نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من چنتا سوال داشتم

1- من دارای سابقه کار با بیمه در یک ناک هستم (3/5 سال) و هنوز هم مشغول به کار در همون ناک هستم،
    اما

در کنارش ، حق التدریس دانشگاه هم هستم (3 سال)! البته پاره وقت محسوب میشه
    الان میخاستم بدونم آیا جمع ساعتای حق التدریسمم میتونم به سالهای کاریم اضافه کنم؟
    ینی علاوه بر کار با بیمه، ساعتای پارت تایمم رو سابقه حساب کنم؟؟؟؟

2- من در زمان دانشجویی کارشناسی ارشد، حداقل هفته ای پونزده ساعت کار دانشجویی میکردم تو آزمایشگاه مرکزی دانشگاهم، آیا اون رو هم میتونم جز سوابق کاریم بیارم؟؟ بصورت پارت تایم

پیشاپیش ممنون ار راهنمایی عزیزان
    1) اگه کاری که الان دارین تمام وقت هست دیگه نمیتونید همزمان سابقه کار پاره وقت هم ارائه بدین برای همین دوره! در واقع نمیتونین ادعا کنین در 2 سال گذشته به اندازه 3 سال کار کردم!!!
    2) سابقه کار پارت تایم همزمان با ارشد مشکلی نداره. نامه سابقه کار بگیرین و میزان کار باید بین 15 تا 30 ساعت در هفته باشه تا پاره وقت حساب بشه.

در ضمن بیمه اصلاً مهم نیست. در مواقع خیلی خیلی نادر ممکنه آفیسر پرونده تون بعداً ازتون بخواد.
    ویرایش توسط amir_ca : July 13th, 2016 در ساعت 01:33 PM
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    1) اگه کاری که الان دارین تمام وقت هست دیگه نمیتونید همزمان سابقه کار پاره وقت هم ارائه بدین برای همین دوره! در واقع نمیتونین ادعا کنین در 2 سال گذشته به اندازه 3 سال کار کردم!!!
    2) سابقه کار پارت تایم همزمان با ارشد مشکلی نداره. نامه سابقه کار بگیرین و میزان کار باید بین 15 تا 30 ساعت در هفته باشه تا پاره وقت حساب بشه.

در ضمن بیمه اصلاً مهم نیست. در مواقع خیلی خیلی نادر ممکنه آفیسر پرونده تون بعداً ازتون بخواد.

2)

ممنون از پاسخ شما،

اما من قبل شروع به کار تمام وقتم هم حق التدریس بودم،

پس میتونم سابقه حق التدریسم تا قبل کار تمام وقتمو ارایه بدم ک؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنون از پاسخ شما،

اما من قبل شروع به کار تمام وقتم هم حق التدریس بودم،

پس میتونم سابقه حق التدریسم تا قبل کار تمام وقتمو ارایه بدم ک؟
    بله میتونین.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Eric_29 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز

من چند صفحه آخر رو خواندم ولي متاسفانه مرتبط با سوالم پيدا نكردم. اگه سوالم تكراريه معذرت ميخوام.
    من به مدت ٢ سال استخدام يك دانشگاه در خارج از ايران هستم و روي يك پروژه صنعتي در زمينه مهندسي مكانيك كار ميكنم و حقوقم رو از دانشگاه ميگيرم. ١.٥ سال ابتدايي رو من به صورت تمام وقت در كمپاني كه دانشگاه باهاش قرارداد داشت كار ميكردم كه بيشتر از اينكه كار تحقيقاتي باشه صنعتي بود. حالا براي گرفتن نامه كاري دانشگاه نامه ميده كه همه موارد مورد نياز رو ميزنه به غير از شرح وظايف كاري. منم رفتم يك نامه از رييسم توي اون كمپاني گرفتم كه شرح وظايفم رو تو نامه رسمي زده و اشاره هم كرده كه من استخدام دانشگاهم ولي تمام وقت اونجا كار ميكردم. ميخواستم ببينم كه اين دو تا نامه بنظرتون كافيه برا اداره مهاجرت؟ اگه پيشنهادي داريم ممنون ميشم اطلاع بدين.

مرسي
    علاوه بر اون خاطرتون باشه كه گواهي پرداخت حقوق رو هم بايد ازشون بگيرين كه نشون بده كار شما داراي حقوق بوده.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه

باز هم سلام،

باز هم سوال،

1- من حدود شش ماه تو یه کارخونه صنایع غذایی کار کردم، و فقط چهار ماه بیمه برای من رد کرده بودن
    حدود هشت سال پیش
    الان اون کارخونه تعطیل شده
    میخاستم بپرسم از دوستان با تجربه
    که چطور میتونم ثابت کنم که شش ماه کار کردم
    و حالا اگه شش ماه هم نشد
    همون چهار ماه بیمه ام رو ثابت کنم در صورتی که دسترسی به رییس کارخانه و سر برگ ... نیست؟

2- جهت اثبات گواهی سابقه حتما نیاز یه ارایه فیش حقوقی هست؟ چون من در کار پاره وقتام فیش حقوقی نداشتم! و حتی چند ماه اول کارم تو محل کار اولم هم فش حقوقی نداشتم!!!!!!!1

سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه

باز هم سلام،

باز هم سوال،

1- من حدود شش ماه تو یه کارخونه صنایع غذایی کار کردم، و فقط چهار ماه بیمه برای من رد کرده بودن
    حدود هشت سال پیش
    الان اون کارخونه تعطیل شده
    میخاستم بپرسم از دوستان با تجربه
    که چطور میتونم ثابت کنم که شش ماه کار کردم
    و حالا اگه شش ماه هم نشد
    همون چهار ماه بیمه ام رو ثابت کنم در صورتی که دسترسی به رییس کارخانه و سر برگ ... نیست؟

2- جهت اثبات گواهی سابقه حتما نیاز یه ارایه فیش حقوقی هست؟ چون من در کار پاره وقتام فیش حقوقی نداشتم! و حتی چند ماه اول کارم تو محل کار اولم هم فش حقوقی نداشتم!!!!!!!1

سپاس

اما مستنداتی در اداره نظارت بر مواد غذایی هست که من تو اون تاریخا تو اون کارخونه کار میکردم، بنظر شما اگر بتونم از اداره نظارت نامه بگیرم آیا کافیه؟؟؟؟؟

منتظر پاسخم
    لطفا راهنمایی کنید

سلام. با توجه به مطالبی که تا الان خوندم٬ برای اکسپرس انتری نیاز به بیمه نیست. جهت اطمینان خاطر میپرسم چون اگر بخوام از این طریق برای دریافت اقامت استفاده کنم نیاز به صرف وقت و هزینه زیاد هست و نمیخوام در آخر به خاطر اطلاعات اشتباه تلاشم بی نتیجه بمونه! آیا فقط یک گواهی اشتغال که در اون شرح وظایف و میزان حقوق مفصلا توضیح داده شده باشه از یک شرکت خصوصی کفایت میکنه؟؟؟ فیش حقوقی٬ اظهارنامه مالیاتی ویا بیمه واقعا هیچ کدوم از این سه مورد اجباری نیست؟؟؟ دوستان با تجربه و مطلع احتمال اینکه آفیسر بیمه و یا یکی از این سه مورد بالا رو بخواد حدودا چند درصد هست؟ پیشاپیش ممنون.

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط MaHee نمایش پست ها
    سلام. با توجه به مطالبی که تا الان خوندم٬ برای اکسپرس انتری نیاز به بیمه نیست. جهت اطمینان خاطر میپرسم چون اگر بخوام از این طریق برای دریافت اقامت استفاده کنم نیاز به صرف وقت و هزینه زیاد هست و نمیخوام در آخر به خاطر اطلاعات اشتباه تلاشم بی نتیجه بمونه! آیا فقط یک گواهی اشتغال که در اون شرح وظایف و میزان حقوق مفصلا توضیح داده شده باشه از یک شرکت خصوصی کفایت میکنه؟؟؟ فیش حقوقی٬ اظهارنامه مالیاتی ویا بیمه واقعا هیچ کدوم از این سه مورد اجباری نیست؟؟؟ دوستان با تجربه و مطلع احتمال اینکه آفیسر بیمه و یا یکی از این سه مورد بالا رو بخواد حدودا چند درصد هست؟ پیشاپیش ممنون.
    سلام دوست عزیز. این بار کامل این قضیه رو توضیح میدم که برای دوستان دیگه هم روشن تر بشه. وقتی شما دعوت نامه میگیرید تنها مدرکی که اداره مهاجرت برای اثبات سابقه کار از شما میخواد که براشون آپلود کنین نامه سابقه کار هست که از شرکت میگیرید و در همون نامه میزان حقوق، میزان ساعت کار در هفته، سمت شغلی، وظایف، نام مدیر و ... باید مشخص بشه. اداره مهاجرت هیچ مدرک دیگه رو ازتون نمیخواد.
    حالا قضیه اینه که بعضی ها این نامه رو همراه دو سه تا فیش حقوقی میفرستن. بعضی ها با ترجمه بیمه میفرستن. بعضی ها هم با ترجمه قرارداد میفرستن و ... . چه اونهایی که فقط نامه سابقه کار فرستادن و چه اونهایی که مدارک اضافه فرستادن مشکلی نداشتن.
    تنها چند مورد بوده که آفیسر مدتی بعد از سابمیت مدارک (حدود 1 ماه)، از اپلیکنت مدارک تکمیلی خواسته. مثل بیمه و ... .بازم تاکید می کنم که تعداد این افراد خیلی کم بوده و شاید از هر 100 نفر از زیر 5 نفر این مدارک اضافی رو خواستن که بیشتر به خاطر شک داشتن به صوری بودن شرکت و یا اینکه شرکت برای خود شخص یا اقوامش باشه بوده احتمالاً. با موارد عادی مشکلی نداشتن تا حالا. خصوصی و دولتی هم فرقی نداره همه رو قبول دارن.
    Canada Express Entry

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)