صفحه 25 از 75 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام به دوستان
    من سابقه کارم در قرارگاه خ.ا.ت.م. ا.ل.ا.ن.ب.یاست که فک نکنم بشه ارائه بدم. بخاطر همین اومد تو ذهنم که برم به یه شرکت دیگه که از دوستانم هست بگم نامه سابقه کار برام بزنه و ایمیل خودشو بده (مدیرعامل یه شرکت ثبت شده کوچیکه). سوال اولم اینه که حدسم درسته که سابقه کار اصلیم مشکل ایجاد میکنه؟ و سوال دوم اینکه اگر فرض بگیریم بیمه نخوان این نامه که مشکلی ایجاد نمیکنه؟ (در صورتیکه زمینه کاری و تحصیلاتم بخونه.)
    پاسختون برام مهمه چون یه سری کارای اولیه رو انجام دادم و تا 1 سال دیگه میخوام خیلی سرمایه گذاری زمانی و مالی کنم، نمیخوام مشکل پیدا بشه.
    ممنون

Junior Member

با سلام دوستان سوالی داشتم که امیدوارم بتونید کمک کنید :
    من لیسانس ریاضی کاربردی ام رو سال 91 گرفتم و فوق لیسانسم رو در نرم افزار سال 93 شروع کردم و سال 95 مدرکم رو میگیرم سابقه کاری من از کامپیوتر از سال 91 تا 95 وجود داره حالال سوال من اینکه :
    1. آیا این که مدرک لیسانسم ریاضی کاربردی است با سابقه کاریم که کامپیوتر است مغاریرتی داره و مشکلی ایجاد میکنه ؟
    2. آیا سابقه کاری من قبل از ارشد و در طول ارشد محسوب میشه یا فقط سابقه کاری بعد از آخرین مدرک تحصیلی حساب میشه ؟

پیشاپیش ممنون از راهنمایی تون

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط parsayan نمایش پست ها
    با سلام دوستان سوالی داشتم که امیدوارم بتونید کمک کنید :
    من لیسانس ریاضی کاربردی ام رو سال 91 گرفتم و فوق لیسانسم رو در نرم افزار سال 93 شروع کردم و سال 95 مدرکم رو میگیرم سابقه کاری من از کامپیوتر از سال 91 تا 95 وجود داره حالال سوال من اینکه :
    1. آیا این که مدرک لیسانسم ریاضی کاربردی است با سابقه کاریم که کامپیوتر است مغاریرتی داره و مشکلی ایجاد میکنه ؟
    2. آیا سابقه کاری من قبل از ارشد و در طول ارشد محسوب میشه یا فقط سابقه کاری بعد از آخرین مدرک تحصیلی حساب میشه ؟

پیشاپیش ممنون از راهنمایی تون
    1) شما اول باید یک ناک انتخاب کنید. بعد ببینید در اون ناک چه پیشنیازهایی واسه مدرک تحصیلی هست. تو سایت cic برای هر ناک توضیحات هست. اگه مثلاً ناک شما پیش نیازش اینه که حداقل لیسانس کامپیوتر داشته باشین اون موقع سابقه کار قبل از ارشد شما رو حساب نمی کنن چون لیسانس کامپیوتر نداشتین و بعد از ارشد واجد شرایط کار کردن در اون ناک شدین.
    2) اگه ناک شما مغایرتی با مدرک لیسانس شما نداشته باشه و از نظر CIC اجازه دارین که با مدرک لیسانستون در اون ناک کار کنین، سابقه کارهای بعد از لیسانس شما رو قبول می کنن ولی سابقه کار همزمان با ارشد رو ممکنه پارت تایم قبول کنن و بستگی به آفیسر داره.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

سلام
    ببخشید
    بعد از فوق 14 ماه کار کردم تمام وقت و بعدش سرباز شدم و در حین اون هم پاره وقت 21 ماه
    هیچکدوم هم بیمه نداره
    چقدش رو میتونم به کانادا ارایه بدم؟
    با تشکز

سلام خسته نباشد. من سابفه کار و فیش حقوقی رو از شرکتمون طبق فرمت گفته شده گرفتم. البته همه چیز فارسیه
    سه سوال
    1) وفتی نامه و فیش رو میبرم دارالترجمه، دارالترجمه باید تو سربرگ اصلی شرکت(فارسی) ترجمه کنه و دوباره ریسم مهر و امضاء کنه یا نه دارالترجمه یه نامه جدا میده؟
    2) اگه
    دارالترجمه نامه و فیش جدا بده یعنی حتی سربرگ و آدرس شرکت و... همه چیو ترجمه میکنه؟ و من باید دوباره نامه و فیش ترجمه شده رو بدم ریس مهر و امضا کنه؟
    3)برای ارسال باید هم فارسی و هم ترجمه شده رو بفرستم؟
    خواهشا جواب بدید چون گیج شدم. مخصوصا برای سربرگ فارسی شرکت. چون انگلیسی نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanosha1988 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشد. من سابفه کار و فیش حقوقی رو از شرکتمون طبق فرمت گفته شده گرفتم. البته همه چیز فارسیه
    سه سوال
    1) وفتی نامه و فیش رو میبرم دارالترجمه، دارالترجمه باید تو سربرگ اصلی شرکت(فارسی) ترجمه کنه و دوباره ریسم مهر و امضاء کنه یا نه دارالترجمه یه نامه جدا میده؟
    2) اگه
    دارالترجمه نامه و فیش جدا بده یعنی حتی سربرگ و آدرس شرکت و... همه چیو ترجمه میکنه؟ و من باید دوباره نامه و فیش ترجمه شده رو بدم ریس مهر و امضا کنه؟
    3)برای ارسال باید هم فارسی و هم ترجمه شده رو بفرستم؟
    خواهشا جواب بدید چون گیج شدم. مخصوصا برای سربرگ فارسی شرکت. چون انگلیسی نداره
    1- دارالترجمه نامه جدا میده
    2- بله همه چیو ترجمه میکنه ؛ خیر لازم نیست
    3- بله

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali199 نمایش پست ها
    1- دارالترجمه نامه جدا میده
    2- بله همه چیو ترجمه میکنه ؛ خیر لازم نیست
    3- بله
    تشکر از جوانتون. یه سوال دیگه
    دارالترجمه اگه بخاد مهر دادگستری بزنه از بیمه استعلام میگیره؟

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    دوستان بنده در دوران ارشد سابقه کار بهمراه بیمه تمام وقت دارم و دقیقا بعد از آن به خدمت سربازی رفتم و در حین خدمت حق التدریسی کار میکردم و بلافاصله بعد از خدمت دوباره به کار مشغول شدم

ایا میتوان تدریس در زمان خدمت را به عنوان کار نیمه وقت ارایه داد؟(محل تدریس نامه میدهد) و اگر این سابقه را قبول نکنند ،خدمت گپ بین سوابق بیمه محسوب شده و مشکل ساز میشه؟

مدرک کارشناسی همسر من مهندس کامپیوتر گرایش سخت افزار هستش و مدرک ارشد ایشون هم مهنرس کامپیوتر گرایش معماری کامپیوتر ولی شغل ایشون تست نرم افزار هست که دقیقا با NOC 2173 مطابقت داره شرح وظایفشون. در بخش reqirement این NOC نوشته شده:
    Employment requirements

A bachelor's degree, usually in computer science, computer systems engineering, software engineering or mathematics
    or
    Completion of a college program in computer science is usually required.
    A master's or doctoral degree in a related discipline may be required.
    Licensing by a provincial or territorial association of professional engineers is required to approve engineering drawings and reports and to practise as a Professional Engineer (P.Eng.).
    Engineers are eligible for registration following graduation from an accredited educational program, three or four years of supervised work experience in engineering, and passing a professional practice examination.
    Experience as a computer programmer is usually required.
    این یعنی ما با مدرک سخت افزار نمیتونیم برای NOC درخواست بفرستیم؟ ببخشید طولانی شد

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_sharifnia نمایش پست ها
    مدرک کارشناسی همسر من مهندس کامپیوتر گرایش سخت افزار هستش و مدرک ارشد ایشون هم مهنرس کامپیوتر گرایش معماری کامپیوتر ولی شغل ایشون تست نرم افزار هست که دقیقا با NOC 2173 مطابقت داره شرح وظایفشون. در بخش reqirement این NOC نوشته شده:
    Employment requirements

A bachelor's degree, usually in computer science, computer systems engineering, software engineering or mathematics
    or
    Completion of a college program in computer science is usually required.
    A master's or doctoral degree in a related discipline may be required.
    Licensing by a provincial or territorial association of professional engineers is required to approve engineering drawings and reports and to practise as a Professional Engineer (P.Eng.).
    Engineers are eligible for registration following graduation from an accredited educational program, three or four years of supervised work experience in engineering, and passing a professional practice examination.
    Experience as a computer programmer is usually required.
    این یعنی ما با مدرک سخت افزار نمیتونیم برای NOC درخواست بفرستیم؟ ببخشید طولانی شد
    سلام. این دو رشته در یک راستا هستن و شرح وظایفشون نزدیکه. نه نگران نباشید فقط تو شرح وظایف نامه های سوابق کاری دقت کنید خیلی پراکنده نباشه.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)